Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Imao si i do sad Nokiu 5 i Moto G5 Plus, samo je jedan hardverski slabiji od Mi A1, a drugi je skuplji.

I Lenovo telefoni od Nougat azuriranja imaju stock Android.
 
Poslednja izmena:
kako izgledaju fotografije sa njim je l' gledao neko? nisam pri kompu danima pa ne mogu da ocenim
 
Ništa naročito, osrednji kvalitet. Kad mu padne cena ispod 200 eur biće korektna kupovina.
 
“A1 using the A/B system that the Pixel devices uses. The A/B systems means that when the device gets an update it will be downloaded and installed on the second system partition and when you restart that second parathion will swap to become System A instead of B to make the updating process seamless.”
 
Dzabe stock android, MIUI ja mama :)

uploadfromtaptalk1505059678275.pnguploadfromtaptalk1505059682283.pnguploadfromtaptalk1505059689027.png

Sent from my Redmi Note 4X
 
Android Sistem 20 i kusur %

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
 
Pa da, lepo ga Google sredio :)

Sent from my Redmi Note 4X
 
Mnogo, trebalo je ostati bar 30% umesto 13%

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
 
I onda ljudi kazu MIUI los...Ovde divljaju servisi u pozadini samo tako...
Videcemo da li ce to srediti.Mi5X sa MIUI izvlaci 8h... Ovo je cak i unutra, sve na wifi...rekao bih da osvetljenje bilo oko 10%...
Inace, nisu moji SS...sa XDA su...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Da nije možda i zbog tog malo lošijeg mobilnog signala?
Kako god, ovaj telefon mi je baš sexi :D

Sent from my Redmi Note 3
 
miui izvlaci toliko baterije jer ubije sve zivo i mrrrrtvo...
 
Napravise od MIUI ozbiljan sistem, nema sta.

Sent from my S6 Edge
 
Uzimam ga čim ode ispod 200€... Ako je neko već uzimao neka javi kakvo je realno stanje stvari sa baterijom...
 
Ako neko uzme neka pise utiske, razmisljam se da pazarim. Na yt nema nesto mnogo informacija osim onih indijskih klipova.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jedno pitanje, cini mi se da je vec neko pominjao:

Dakle da li je po vama bolje uzeti Mi A1 sa vanila androidom, ili je sasvim dovoljno kupiti Note 4X za 50ak evra manje i onda flashovati sa Lineage 14 rom-om?

Tj pitanje je da li je Lineage za 4x nestabilan i da li ima smisla uopste davati ove dodatne novce, s obzirom da su specifikacije gotovo sve iste, kvalitet kamere je isto tu negde, znaci jedino rom je u igri. A1 mi je zanimljiv iskljucivo zbog vanila androida.

Hvala!
 
Sem slabije batt mislim da je sve ostalo na strani Mi A1.

Android 7.x.x custom romovi su stabilni, tu nema bojazni. LOS 14.1 je kod mene i to jako jako dobro radi, da ne kažem vrhunski. Ispeglano je to samo tako.
 
Poslednja izmena:
Naravno a1 ako volis cist android, da nema cist android nema poentu uzimati ovaj telefon pored redmi note 3.
 
Odlična početna cena :) da sam znao da će ovako brzo da izađe ne bih kupovao s8 :)

Ima li neko dokaza da poseduje lte20 ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Odlična početna cena :) da sam znao da će ovako brzo da izađe ne bih kupovao s8 :)

Ima li neko dokaza da poseduje lte20 ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Zar na Samsung da ode stari Nexusovac? :) Ja merkam ovaj isto kada pojeftini malo i kada se bolje istestira.

Sent from my S6 Edge
 
A krastavac.. morao sam da castim sebe jednim top modelom posle dosta midrange modela :) ( da su se pixeli prodavali ovde zna se na šta bi se išlo )

Mada da je ovaj a1 bio pre 4,5 dana s8 ne bi završio u mojim rukama :)

4gb/46gb s625 i stock android za 210e je takva kombina da je to haos :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nahvali se ga indusi, jedine zamerke baterija u odnosu na druge modele sto je i logicno i kamera u LL.
 
Nazad
Vrh Dno