Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Sad vas nista ne razumem,crown ako moze neko upustvo za to sto si naveo,Djilkos ako mozes samo da pojasnis sta tacno zelis da uradim
 
Kad upalim telefon stoji mi kao na slici,mogi da ga ubacim u fastboot i kad ispratim sve sto treba da preko miflasha odradim flash izbaci mi ovu gresku,na telefonu nije upaljen bio usb debaging.
381dd30632ecaac0d8675117e1d7bfa6.jpg
45ef6a510cb9d5ff31c14f78645ad3c1.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mislim da samo "pesaka" moze da se flesuje. Kako pise tamo u postu koji sam linkovao.
Instal adb minimal pa po redu. Udje su fastboot na telefonu, upalis terminal na Win i vidis da li se vidi,a verovatno se vidi aparat.
U terminalu adb devices
Posle toga vec ide dalje fkesivanje. Bitno je da se vidi u adb-u aparat i da moze da mu se pristupi tj da komanda sta dalje...
 
Evo sad sam skinuo miflash unlock tool i otkljucao ga,sad se upalio i sve radi ali mi stoji pri paljenju da je unlocked,da li mogu sada da odradim preko mi flash tool-a fleshovanje?
Sad cu u settings strikirati usb debuging
 
Kakve gluposti, kakve vudu magije, ako želite navigaciju GPS senzor mora biti uključen!!! Znači ili high acc. Ili device only.

Battery saving može isključivo za aplikacije da odrede odakle ste jer koristi lociranje ip adrese na kojoj se nalazite (što u srbiji nikad nije bilo tačno)
 
Uzmi lepo sad preko mi flash toola flesuj i zakljucaj.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poterao sve opet preko miflasha-a i malo se mucio(nije bas onako lepo napisao success na kraju vec je duze nesto radio) i proslo je,evo upravo podesavam telefon i probacu da li radi OTA,ako admin smatra da ove zadnje dve strane nisu bitni i da sam prespamovao slobodno nek obrise,hvala svima na trudu i vremenu.
 
Dobro je da si uspeo da ga sredis.

Elem, kada smo kod ovoga jedno pitanje za mene. Koja je najlaksa procedura vracanja sve na fabricko, bez gubljenja podataka? Ako postoji ta varijanta uopste.
 
Sacuvas podatke i zakljucas ga. Pošto briše sve lock.
 
Znaci mora da se brise, ok. Hvala

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Napravis backup svega, nakon vracanja na fabricko izaberes tu kopiju da povrati i on sam vrati sve sto je bilo u telefonu. Jedino slike i muziku ne vraca, to moras na drive ili da prebacis na komp. Moras samo da naredjas opet ikonice... Meni je trebalo 40-45min da sve zavrsim, restart-vracanje-instalacije-redjanje...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Upalim blutut, opet se zamrzne telefon cak i na avgustovskom apdejtu. Koje njesra nemam reci.
 
JBL zvucnik preko BT povezan vec nekih 2h, 3G telenor, yt, bez ikakvih problema i potroseno oko 20ak % baterije..avgostovski update... Posle prelaska na 8.0 i 8.1 nisam radio factory
 
Radio mi je testirao sam ga posle avgustovskog apdejta jos kad je izasao, onda sam veceras posle duzeg vremena upalio blutut i to mi se desilo.
Sad sam ga gasio i palio i radi posle onog restarta. Nemam pojma sta mu bi...
Valjda nece vise.
 
koju boju fona vi imate? ima li neko da je slučajno koristio i crni i zlatni, zanima me na kojem se manje primete eventualne ogrebotine i sl.?

prvi fon gde ne znam koju boju da odaberem, u obe varijante lepo izgleda :d
 
Za zensko crveni ili Rose Gold, to im se najvise dopadne. Crveni je brutalan generalno, drug koristi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Što se mene tiče u obzir dolaze samo crni i crveni, ostali mi se ne sviđaju zbog bele prednje strane

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Upravo to zbog orednje strane mnogo lepse deluju crni i crveni, ja isto furam crveni, upečatljiviji je [emoji3]
 
Upalim blutut, opet se zamrzne telefon cak i na avgustovskom apdejtu. Koje njesra nemam reci.
Bluetooth radi normalno kod mene ,upaljen mi je stalno i povezuje se u kolima bez problema isto sam na avgustovskom . Ništa specijalno ne troši kada stoji upaljen. Ako ga već često koristiš bolje da stoji upaljen stalno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vrh maska, od svih koje sam probao ova je najprijatnija za drzanje. Malo je skuplja u odnosu na druge ali vredi svaku paru. Preporucujem svakom ko se razmislja da je pazari :D

Poručio pre par dana, black varijanta. Čekam da stigne ,)
 
Porucio pre 15 dana, stigla jutros. Vrh maska, od svih koje sam probao ova je najprijatnija za drzanje. Malo je skuplja u odnosu na druge ali vredi svaku paru.
Gabaritna maska, dosta dodaje na debljini, meni ovo odlicno dodje. Preporucujem svakom ko se razmislja da je pazari :D
https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-A1-case-cover-mi5x-back-cover-silicone-edge-fabric-shockproof-case-coque-MOFi-original/32853695069.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.71dd4c4dBKMLCk

Hajde islikaj ga ako mozes da vidim kako izgleda ovako. Mozda bih i ja narucio.
 
Volume down se drži ali ako pustiš ranije džaba kao da nisi držao

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Dok sam vracao A1 na stock bila je neka fora da se drzi vol_down pre, za vreme i posle otklj/zaklj bootloadera (komandom fastboot oem unlock/lock) i tada nema data wipe.
Nisam to hteo da preporučim da ne bude, e ti si mi rekao tako, ja izgubio podatke. Ovako lepo se sačuva i mirna Bosna :)
 
Zanimljivo izgleda, hvala za slike.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Sto bi tu neko napisao... Kupujmo domace...
3cd7e41661d3a6308449c3c61c3632a3.jpg


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno