Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Oni se brinu za vas da budete sigurni sa poslednjom bezbedonosnom zakrpom :D
 
To nije zezanje, ima dosta zakrpa koje su jednostavno nezaobilazne.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam sinoc video da mi je sam skinuo i instal avgustovsku zakrpu, i pisalo je da ceka jos samo na restart, kad sam restartovao odradio je jos samo ono na kraju "ucitavanje" i zavrsio sa update-om, iako ga ja nisam ni startovao..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Meni je bila ponuđena pre desetak dana, ali sam odbio da je skinem i nisam ni primetio kada je on to odradio.

Oni se brinu za vas da budete sigurni sa poslednjom bezbedonosnom zakrpom :D

Ma napravili su mi problem sa PL Fantasy, zaboravio sam šifru pa sam morao da je restartujem :d

To nije zezanje, ima dosta zakrpa koje su jednostavno nezaobilazne.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Postali su isti kao Microsoft.
 
Skino detetu danas.
6842dd5e29b6e2cf72c84998653ee3f2.jpg


Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Sta su novine? Vidim da mi sada led dioda treperi kada imam notifikaciju. Nisam primetio nista drugo sa avgustovskim apdejtom... Ni na netu nesti ne nadjoh sts je doneo...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Google Play Paypal app - This app is incompatible with your device.


Da li je neko uspeo da instalira Paypal na MiA1 preko GP?
 
Ja ne mogu ni da ga nađem. Je l' app uopšte radi u Srbiji jer nisam ni na P9 lite ni na Honor 8 lite mogao da je nađem na Gplay?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nema u Srbiji, ali moze da se nadje preko VPN/proxy. Ali tada prijavljuje da MiA1 nije kompatibilan sa app.
 
Ne moze za Srbiju, ja sam ih smarao dugo i svakog puta su mi rekli kako moze :) J*be lud zbunjenog. Skini sa apkmirror i instaliraj. Tako ja koristim vec nekih 3-4 meseci bez ikakvih problema
 
Poslednja izmena:
Kod mene radi normalno na 8.0 avgust, instaliran sa Indijskog PS:
fbd70f451a81b45ca8370a13436d3b9a.jpg
 
Da nije kod mene zbog root-a?

Trebace mi neki iskusan haker sa foruma za ovu zezalicu. Zainatio sam se da instaliram PP sa GP regularno ili polu-regularno :)
 
Imaš u Magisk opciju za root da sakriješ za određene app. Može li sa tim? A da, moraš prvo da je instaliraš, pa skini apk sa neta.
 
Taj tip aplikacija bi bilo mudro samo sa Gplaya, nista third party.
 
Što nisi na USA prebačen kao i svi normalni ljudi koji su uradili to po mom tutorialu pre par godina kada sam pisao? :)
448efcbf0ed50fc9e20c3f24403fe08d.jpg
 
Naleteo sam po forumu na YouTube Vanced aplikaciju, video na xda da moze i bez roota da se instalira, pa me zanima jel koristi neko? Jel se isplati da gubim vreme googlanjem ili ako neko moze sa napise ukratko o non-root instalaciji i koju verziju koristi za Mi A1 i eventualno okaci ovde?
Pozdrav!

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kucaj samo yt vanced. Izbacice ti njihovu stranicu za download gde biras koji ces, sa rutom ili bez. Skines instaliras i to je to. Imas opciju da instaliras jos neki dodatak da bi mogao da se prijavis na tvoj nalog. Ja to nisam instalirao. Super radi, nego je poceo nesto da mi ga RN5 gasi u pozadini iz cista mira. Pustim neku muziku, zakljucam ga...svira neko vreme i samo stane.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koristim je ja, OGYouTube mi se gasio u pozadini kada se završi klip, Vanced nema taj problem. Imaš na xda link za preuzimanje
 
Jel neko ima problem sa Gcam da neće portret mod na zadnjoj kameri da radi. Prednja radi zadnja neće

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nece da radi na nekom objektu ili osobi? Meni radi kad slikam osobu, ali je zamucenje pozadine dosta manje nego na prednjoj.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Na objektu neće a na osobi i ne primećujem. Na stok kameri to radi baš

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za objekte koristite Lens Blur. Portrait i nije predvidjen za objekte, vec samo za osobe...

Upravo proverih, kod mene sve radi odlicno
Arnova Gcam v8.3b1. Isto zamuti pozadinu kao i na prednjoj kameri
 
Poslednja izmena:
da li a1 ima onaj isti "problem" s agresivnim zatamnjenjem ekrana kao na redmi 5 plus, redmi note 5 i mi a2?
 
Izašao je update za to, nema nijedan više.
 
Opisi, pošto ja za to ne znam ili ne vidim, imao A1 i sad RN5.
 
Ček jel A1 imao voice recording?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ček jel A1 imao voice recording?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ma jok, mora da se nadje nesto da se instalira... Kolko god sam bio odusevljen cistim androidom kad sam ga kupovao, tolko neke stvari fale... Radi kao sat, 99% vremena imam sve sto mi treba, ali tih 1% ume da bocne kad nema nesto, a problem je naci aplikaciju da valja a da se ne placa na PlayStore-u.

Inace, sto li unakazise Phone aplikaciju onoliko, izgleda kao dete od 4god da je dizajniralo.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno