Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Jet jecdobar ali kad imaš full verziju je ipak. Na žalost full verzija sa neta zna da ubaci telefon u Safe mode I da zezne Viber. Krakovana mislim. Bar ja nisam našao neku da radi ok. Ako neko ima dobru pm pls

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Postoji li verzija GCam na kojoj radi slow motion kako treba? Secam se da mi je na jednoj radio kako treba, a sad ne mogu da je nadjem. Ili moza neka druga app ?
 
@Crow011 Jesu li potrebna nrka posebna podesavanja, posto sam tu verziju i koristio. Sad sam probao clear data i ponovo instal, medjutim ne eadi dobro, smnogo secka, zabada...
 
Ljudi ortak ima problema sa a1 pa reko da pitam za savet. Naime, koji god snimak na yt pokusao da otvori, taj video secka i koci. Apsolutno svaki. Bio on 480p ili full hd sa 60 fps, 4g net ili kablovski net ista je stvar. A ako pokusa isti video da pusti preko browsera u yt sve radi normalno. Yt aplikacija full updateovana kao i sistem telefona. Cak sam snimio alternativnu aplikaciju (new pipe) i isto svaki snimak secka.
 
Poslednja izmena:
Ljudi ortak ima problema sa a1 pa reko da pitam za savet. Naime, koji god snimak na yt pokusao da otvori, taj video secka i koci. Apsolutno svaki. Bio on 480p ili full hd sa 60 fps, 4g net ili kablovski net ista je stvar. A ako pokusa isti video da pusti preko browsera u yt sve radi normalno. Yt aplikacija full updateovana kao i sistem telefona. Cak sam snimio alternativnu aplikaciju (new pipe) i isto svaki snimak secka.
Do YouTube aplikacije je, baguje nova verzija dosta, ja sam vratio na osnovnu ne updejtovanu verziju. Mozda da probas, pre nego pokusas sa deinstaliranjem updejtova da u dialer ukucas *#*#4636#*#* i da u podesavanja mreze stavis WCDMA Only (3G) , mislim da ce mnogo brze da ti ucitava video.
 
Clear cache i data za YouTube, restart telefona, pa nek proba.

Ovo za mrežu što je rekao Gagi nemoj da radiš, jer neće imati 4G.

Ja koristim 13.23.59 verziju.
 
Poslednja izmena:
Pardon nisam video da se radi u drugaru, dakle nek on to uradi, osim ako ima potrebu za 4G onda nek stavi opciju LTE only ili LTE/WCDMA tj da automatski menja izmedju 4G i 3G.
Edit: Kada udje on u taj meni sa telefona nek ide na Phone information, prva opcija. Pa ima padajuci meni odmah odakle bira opcije pa posle toga nek skroluje dole i nek nadje opciju Update i nek je pritisne kako bi mu ostala zapamcena.
 
Poslednja izmena:
Pokusano je sa brisanjem kesa i 3g signalom ali nije uspelo. Ima noviju verziju od tebe djilkos..kako da downgraduje?
Uzmi da resetuješ ceo telefon,traje sve to oko tri minuta i reši se muke.Da ne nagadjaš uradio ovo,uradio ovo i nece.Uzmi resetuj i sve ima da radi kao sahat.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Pokusano je sa brisanjem kesa i 3g signalom ali nije uspelo. Ima noviju verziju od tebe djilkos..kako da downgraduje?
Ne moze da se downgraduje za samo jednu verziju koliko je meni poznato, postoji samo opcija da se deinstalira sve do osnovne verzije, koja je i takva funkcionalnija od ove najnovije.
 
@Crow011 Jesu li potrebna nrka posebna podesavanja, posto sam tu verziju i koristio. Sad sam probao clear data i ponovo instal, medjutim ne eadi dobro, smnogo secka, zabada...
Ja samo instalirao ništa nisam dirao. Probaću danas kako radi pošto nisam baš se baktao sa tim nešto

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kako radi backup na A1 kad se resetuje aparat? Mislim da li vraća app ili sve od nule?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pokusano je sa brisanjem kesa i 3g signalom ali nije uspelo. Ima noviju verziju od tebe djilkos..kako da downgraduje?
Uradi disable, vratiće je na prvu verziju koja je došla sa sistemom. Onda odradi enable i instalira sa apk mirror-a tu verziju što sam rekao.
 
Treba mi pomoc.
Keva kupila J7 u gigatronu i dobila neki blutut zvucnik na poklon.

I ja sad ne znam kako to da povezem.
Ukljucim blutut na telefonu,ukljucim i zvucnik,ali kad pustim youtube tisina i na zvucniku i na telefonu.
Gde gresim?
 
Gresis u temi gde si postavio pitanje...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Aha. Meni se to bas sinoc desilo na RN5. Problem sa resio tako sto sam restartovao bt zvucnik...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Na A1 ima znaci ono da zamutis fotogradiju kada slikas na pred,a dali moze da zamutis kada slikas Selfi i jeli ima neka odlicna aplikacija za Selfi ?I dali ima neka aplikacija kao sto ima sada na NOTE 8 kada slikas nekog ono se pali svetlo isto kao da te jos neko slika sa blicom ono kao Paparazzo e dali to ima isto kod nas na A1 ?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Jel ovo trik pitanje ili? Pa moraš najpre da upariš zvučnik i telefon, jer ovako kako si napisao izgleda da to nisi uradio... Stavi zvučnik u mod za uparivanje, piše negde u uputstvu kako se to radi...
Treba mi pomoc.
Keva kupila J7 u gigatronu i dobila neki blutut zvucnik na poklon.

I ja sad ne znam kako to da povezem.
Ukljucim blutut na telefonu,ukljucim i zvucnik,ali kad pustim youtube tisina i na zvucniku i na telefonu.
Gde gresim?
 
Upalim blutut,uparim uredjaje,pustim neku pesmu na youtube i zvuk se ne cuje ni na telefonu ni na zvucniku.
 
Da li je od xiaomi telefona do rang cijene koju drzi xiaomi a1 ovaj telefon najbolja kupovina ukoliko korisnik zeli da ima i dobru kameru? Moze i pitanje u ovom rangu da li postoji trenutno xiaomi telefon da je kamerom bolji od njega?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Imao sam prvi problem sa Mi A1 posle 6 meseci koliko ga imam. Vec nekoliko dana unazad sam imao problem sa telefonom, pri pozivu se zvuk u slusalici jednostavno stisao, kao da je na nekih 30-40% jacine a pojacan na najjace, a sagovornici mi kazu da im dosta prekidam dok pricam. Ostalo sve radilo kako i inace. Pa sam resio da odradim factory reset da vidim da li ce mozda to resiti problem i resilo je. Ne znam do cega je bilo tako, ali pisem kao moguce resenje ako se jos nekom javi slican problem posto nisam nista slicno procitao. Sada je super kao sto je i bilo :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A ja usto imam utisak da se ranije glasnije culi sagovornici dok pricam. Ranije sak morao da utisavam da ne bi ljudi oko mene culi sta pričam, a sada nekada imam mozda i prob da cujem.

A u dugmici za pojacavanje moraju jace da se pritisnu, kao i power button. Moraću da ga nosim na reklamaciju.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzmite malo alkohola 70% na krpicu, istrljajte zvučnik, kasnije uzmite četkicu za zube i isto malo protrljajte i rešen problem.

Ja uzeo RN5, smorio me stock.
 
Uzmite malo alkohola 70% na krpicu, istrljajte zvučnik, kasnije uzmite četkicu za zube i isto malo protrljajte i rešen problem.

Ja uzeo RN5, smorio me stock.
Ok to, ali za dugmice cu morati da nosim svakako.

Stizem i ja, resio sam da malo pustim stock posle dosta godina i probam MIUi. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mogu ja bez stocka ali me nervira 3.5mm. Bliži bih bio MiMax3 nego RN5, iako mi ne treba veći telefon.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Prevelik mi je to telefon iskreno, a na telefonu ne koristim slusalice nikada, tako da mogu lagano da predjem.
 
Nazad
Vrh Dno