Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Sta je sad ovo,Xiaomi bez Miui i sa stock?Onda Xiaomi gubi svoju draz po meni.
 
Meni ne gubi.

Sent from my S6 Edge
 
Nema nista bolje od stock androida sa Nexusa. Ja plačem za stockom otkad sam na ovom Samsungu i gledam da pobegnem sto pre.

Sent from my S6 Edge
 
nfc retko ko koristi, ima bloat od xiomi-a par app, nista strasno, jel google im radi direktno sw i pusta azuriranje!?

ja koristim nfc, kupujem karte za gsp prevoz i validiram ih telefonom...a imam i par uređaja u kući na koje se kačim nfc-om...ako tako krenemo, razne stvari niko ne koristi na telefonu...

a gledao sam malo i snimke koje pravi ovaj telefon...kamera je užas...ali i to verovatno niko ne koristi:)
 
Fantazy sa Alija. Pitao sam za band20. I dalje se mora čekati pravi dokaz :)

Yes, this phone can support
2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz;
3G: WCDMA 850/900/1900/2100 MHz;
4G: LTE FDD B3: 1800/B1: 2100/B7: 2600/B5: 850/B8: 900/B4: 1700/B20: 800 MHz; TD LTE B38: 2600/B40: 2300;
It's pre-sale, you can pay it, and we will send you later.
Regards,
April


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Znaci ceka se lte800 da loznica prelomi. Miran si 2 godine sa updateom, rece Google.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Ma kakvi. To je samo jedna od opcija . Mada to će mi biti potencijalni kec iz rukava kada me ljudi budu smarali za preporuke , zato mi je i bitno da li ima lte20 :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sta je sad ovo,Xiaomi bez Miui i sa stock?Onda Xiaomi gubi svoju draz po meni.

Koju draz ? da ti 7.1.1 dolazi na telefon posle godinu dana?!

@Altru ti si pojedinac, oni gledaju statistike i vide da je nfc ne toliko bitan ... tj da se ne koristi pa tako polako dolaze do toga da je nepotrebno ... slicno kao i sa fm radio ... to naravno ne mora da znaci da ce sa svakim modelom tako biti ...
 
Poslednja izmena:
Hmm. Ako google ima nameru da progura android pay mob mora da ima NFC . Npr u Rusiji će imati sigurno slabiju prodaju jer zbog NFC neće moći da se koristi android pay

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uf, bicu ja u dilemi, da li juriti ovo ili Redmi Note 4 sa istim cpu/ramom :S:
 
Ovo kad dodje kod nas ima da kosta preko 200 evra,a RN4 moze najjeftinije da se nadje za 130-140 za obicnu i 160 za global varijantu.Bolje odma uzmi RN4 i flesuj neki Los/Aosp based rom i vozi [emoji2]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Eh da je to isti rom. Ni jedan od njih ne radi tako stabilno i lepo kao stock.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
The most exciting new Android phone is… an Android One?

I wouldn’t go as far as to call the Mi A1 the “new Nexus.” That’s because Xiaomi has more control over the hardware and software of the device compared to LG and the Nexus 5 for instance. The Mi A1 features certain features that Google would probably never accept in a device it fully controls, including a microSD slot, an infrared blaster, and capacitive keys instead of a software nav bar.

http://www.androidauthority.com/exciting-new-android-phone-android-one-798787/amp/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^Lol, bukvalno.

"Some features that Google would never Accept."

A kod LG-ja im ne smeta sto svaki 5x crkava? Video sam da i 6P ima neke hardverske probleme(znam da nije LG), i to im ne smeta? :D
 
Poslednja izmena:
Meni nece da otvori taj link

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
For Global market
NETWORK Technology
GSM / HSPA / LTE
2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
3G bands HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
4G bands LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300)
Speed HSPA, LTE
GPRS Yes
EDGE Yes
 
Koliko je teško na xiaomi telefonima ugasiti tastere dole i podesiti da ne svetle? (mislim i zvanično i na custom rom varijantu)
 
Ima opcija za gasenje osvetljena u settings, additional settings-buttons...
 
Baš mi se sviđa ovaj fon :). Najjače je bilo na prezentaciji poređenje slika, faca nekih, gde su na ajfonu i na nekom drugom modelu likovi ubiveni skroz, dok su na A1 nabili kez od uveta do uveta [emoji3]... Lepo mu čuči stok android [emoji41].
 
Bice ovo super telefon za oko 150e. 250e je stvarno glupo dati. Samo. Kakva ce biti baterija s obzirom da je 3k mah?
 
Jel ima negde detaljniji review telefona?
 
Pogledaj na tjubu, ima ih, svakim danom sve više. Izvukli i ROM iz telefona ali ne može na 5X, izgleda razlika u bootloaderu.
 
Otkad cekam ovako nesto. Stock android sa redovnim azuriranjem i pristupacnom cenom. Hell Yeah!!!
 
Nazad
Vrh Dno