Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Ima li kakvih poboljsanja na Gcam sa onim auto ?zumiranjem

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da troši se malo brže nego što je bilo ranije,drugo nisam ništa novo primetio osim ove greške na PlayProdvnici.
E ovo prvi put vidim,neznam šta je i zbog čega.Screenshot_20190222-112510.jpeg

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ima li kakvih poboljsanja na Gcam sa onim auto ?zumiranjem

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Nope. To dok ne srede ovi koji portuju Gcam neće ni biti popravljeno. [emoji846]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kako se sad moze namestiti da mi poruke ne iskacu na ekranu, znaci samo da se pojavi not gore kad mi stigne nesto a upaljen mi je ekran, ni to sad vise ne mogu da nadjem kad odem na app info a pre je bilo

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Potrebna DEBELAAA I HITNA POMOĆ !!!

Naime, flešovao sam magisk i boot.img identičan svom romu (koji sam pečovao iz Magiska...) i tako sam "ubio" fon.
Šta god, posle toga, da mu flešnem, posle min se restartuje i kreće nanovo što će reči da je pao u BootLoop.

Kako da ga vratim u život obzirom da koji god ROM flešnem i kako god da ga flešnem uvek BootLoop (probao sam preko MiFlash Toola i ništa pa preko MiFlash Toola iz EDL moda i ništa...) :( :( :( ???!!!
 
Poslednja izmena:
Tebe ubija boot.img.
Nađi stock boot.img I probaj.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ma našao sam i neće. Opet sve isto.
Malo sam prčkao po netu i nađoh da je u pitanju persist.img fajl ali nigde ne mogu da nađem normalno skockano uputstvo da ga oživim skroz :(
Sve nešto tamo-vamo... :(
 
Rešeno!!!

Hvala svima koji su pokušali da pomognu.
Sada fon fercera besprekorno (još je bbitnije da ponovo radi)
:)
 
Svaka ti čast,ti si pravi majstor :):)

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Koristi li neko dve kartice u telefonu, imam problem kada odredim da mi 2g bude prioritet, na primarnoj kartici uvek bude tako ali na drugoj kartici konstantno bira 3g i uvek je na njoj lošiji signal. Čak i kad odredim ručno biranje mreže i izaberem 2g on sam bira 3g.


Mi A1 Tapatalk
Ja koristim dve kartice u nemačkoj.jednu T-com druga Vodafone sve radi normalno,isto i u srbiji dole Telenor mi radi sa Vodafone bez problema.[emoji1303]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Drugari jel zna neko na stocku kako skloniti u meniju da mi na vrhu budu poslednje koriscene aplikacije? Ubih se trazeci i nista..
 
Ugasis suggestions u home settings

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mebi od zadnjeg update prestao da radi gcam koji je radio extra god dana

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Mene se baterija normalizovala,sada može dan ipo da traje,posle nedelju dana opet de baterija vratila u normalu [emoji3][emoji3]Sada je sve odlično

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ako može pomoć, kupio sam preko oglasa telefon i kad hoću da ažuriram sistem piše: ažuriranje nije uspelo, problem sa instalacijom(4-5 puta sam pokušavao)
Šta može biti problem?
 
Nisam ga vraćao na fabrička, jel ima neke veze koji je region podešen?
 
Probaj sa resetom, region ne bi trebao da ima veze, verovatno je pre tebe ko je koristio radio onaj gcam instal pa zeznuo update

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Vratio sam na fabrička i neće opet, izbaci na engleskom: "couldn't update"
 
Bilo je o tome ranije reci, moraces da potrazis na forumu ili da ti se neko javi, ja ne znam tacno, ali trebao bi valjda onda preko kompa da sredis

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni uspelo, tako što se ispraznila baterija, ugasio se fon, stavio na punjač i pri startovanju sam odradio update.
 
Cisto sumnjam da ce bilo ko da ceka 6 meseci bez telefona na nesto sto ce mozda biti ok ili ne.


Bolje da ti vrati pare, pa da nadjes drugi na oglasima, al gledaj da na njemu nije ceprkano, ako vec ne znas kako se rutuje i menjaju romovi.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Gde nestade prognoza vremena, koja je bila na home screen, pored datuma gore?
Fino je izgledala, koristila je weather.com
 
Kako nestade? Tu je.
f7ec6d71e79a676d5e13da04be89dace.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne znam, kod mene je nema više od juče. Sve stock i poslednji update od 5.2.2019. I nije samo kod mene, i na drugom telefonu, isto A1, je nestala.
 
Tih, kada bi nestala i kod mene, odma' da častim :d (ozbiljan 100%)

Sklonio bih kompletan datum i prognozu i onaj, dole, Google Search ali ne znam kako (a da ne menjam ROM)?
Fon mi je na Februarskom Pie apdejtu i ima Magisk, pa ako neko može da pomogne neka udeli savet za uklanjanje!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno