Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Stigao i meni,80 mb.
Ništa od 8.1 androida u maju.
f134cdbd7cc62b16e356d097725718e0.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Instalirao i i dalje 8.0. mozda 8.1 jos nije spreman.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Probaj da pričaš na desnom rukom, desno uvo. Vidi da li rako radi. Ne zezam.
 
Poslednja izmena:
Ništa od Lineage OS official danas :smash:
Koliko sam razumeo, neka nekampatibilnost sa uređajima koji imaju A/B particiju je u pitanju, pa je povučen Mi A1.
 
Ja mislim da vi ne držite pravilno telefon dok razgovarate :D Kod mene senzor radi esktra i nijednom mi se za sad nije uključio displej tokom razgovora. Možda i postoje neki ''defektni'' telefoni ali ipak mislim da je u pitanju pozicija uha tokom razgovora
 
Ja recimo,nisam imao problem do skoro. Poceo da me zeza od pre mesec dana. Pa gasim ekran na pover dugme,kad se setim,kad ne ugasim,pootvara mi svasta...

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Na custom romovima je situacija bolja,na stock MIUI, komedija.

Desnom rukom i desnim uhom uvek pricam ali nije pomagalo.
 
Cekam official Lineage, razocarenje. Telefon je stvarno ekstra, ali ovo ne postovanje Android One programa uzas.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa treba medju prvima da dobijemo nove verzije androida ali nista od toga, nexusi/pixeli su jos pre vise od pola godine dobili 8.1
 
Šta epohalno donosi 8.1?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Pa treba medju prvima da dobijemo nove verzije androida ali nista od toga, nexusi/pixeli su jos pre vise od pola godine dobili 8.1

kontam ja da je na to mislio, ali nigde ne pise da to vazi za Android One, i da ce nam izbacivati update cim se pojave, niti da cemo dobiti svaki.

https://support.google.com/nexus/answer/4457705?hl=en Xiaomi se obavezao na 18 meseci update-a, i za to vreme da izbaci bar jedan "veliki", sto je i uradjeno, dobili smo Oreo, 8.1 je takodje Oreo i mogu slobodno i da preskoce taj update ako tako odluce, a za dalje isto tako mogu da odluce da li ce i kad pustiti, jer su ono osnovno na sta su se obavezali "ispunili", a sec patcheve pustaju i to je to. kako god bilo do kraja, bice lepo naravno ako nam puste i taj 8.1 uskoro i ako ispostuju i za P tamo krajem godine, jedino mi je lose kad udjem na forum a ono ko da sam na xda i gledam hidnu likove kako stalno kukaju za update i "xiaomi chit as" teme samo izlaze :)
 
Evo mene s novim "problemom". Sinoc sam vratila na fabricka podesavanja i rijesila problem lampice. Danas vidim da mi je jedan dio tel.na engleskom, jedan na srpskom latinica, jedan na cirilici...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Primjer- podesavanje na porukama na eng., udjem na help, tamo sve objasnjeno ma cirilici
2ff5f08edd94498dc673a759411efdc9.jpg
2043732f696e15d65610575e3fe9093c.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne radi se o tome sta donosi 8.1 u odnosu na 8.0, nego na to sta je android One program. Hoces da kazes da onda oni nisu u obavezi da puste ni Android P, ili da ga puste mozda negde sredinom 2019.
Koliko ja znam, android One izbacuje OS azuriranja tokom dve, a zakrpe tri godine, bez obzira na verziju androida.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Evo mene s novim "problemom". Sinoc sam vratila na fabricka podesavanja i rijesila problem lampice. Danas vidim da mi je jedan dio tel.na engleskom, jedan na srpskom latinica, jedan na cirilici...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ukloni engleski i ostavi srpsku latinicu kao primarnu, pa onda proveri.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel sa ovim poslednjim ažuriranjem ubačen factory reset prilikom otključavanja, zaključavanje bootloader a?
 
Nadodje testo, jezik teško :)
Prebaci na engleski, restartuj i ostavi tako. Barem bih ja tako uradio

Sent from...
 
Postavila cirilicu primarnu, izgubio se engleski [emoji16]

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Meni baterija traje dosta duze posle ovog jucerasnjeg update-a

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Фон апликација се не смирује....једино да је обришем који ће ми...[emoji3]
3bdd44c1801f5c4e6ed1e0767e86608e.jpg


Послато са МИА1.
 
Nazad
Vrh Dno