Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Ne može. To je problem sa gcam i kombinacijom senzora kojeg imamo.
 
Pronasao sam problem za apk koje nisu radile posle update-a. Nije problem gcam,vec dark tema i substratum. Setio sam se da je pisalo da se skine tema pre updatea apk,odnosno sistema...[emoji3]


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ima li još neko sličan "problem", ikonica koja označava da je lokacija ukjučena ostaje uključena i nakon gašenja lokacije u settings-u?

Mi A1 Tapatalk
 
Aprilski update? To je bio problem na decembarskom ili januarskom. Kasnije su ispravili.
 
Imam april instaliran.
Ima jedna gora stvar, isto nezavisna od apdejta, desi mi se kad je telefon skoro ispražnjen i stavim ga na punjač, ako izvučem punjač iz zida telefon kao da upadne u butlup, non stop se restartuje dok ne uključim punjač ponovo, tada normalno podigne sistem.
Od modifikacija imam Gcam instaliran preko one fore sa xda(one click), normalno instaliram apdejte i sve ostalo radi normalno.

Mi A1 Tapatalk
 
Za podešavanja ne znam, moraćete sami, jer ima gomila, još nisam isprobao sve, zaboravim šta sam podesio, pa moram ispočetka. Tako da isprobavajte, fotkajte, vidite šta je drugačije i bolje.
Kad budeš dokon slobodno ti okači podešavanja, nećemo se buniti :D

Mi A1 TT
 
Neko je već pitao u temi: Zašto se rezolucija snimanja videa sama vrati na Full HD sa 4K?
 
Bug. Nije kako kazu prioritetan da se ispravi.
 
Jel može ovaj telefon da se nađe za 150e polovan?

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока

32GB verzija ima za 165e u radnji sa sve garancijom 12 meseci, za tu razliku polovnog od 15e ne bih dao, ne isplati se, bolje nov. Pala je cena svim Xiaomi kako vidim, a i još nekim brendovima.
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    14.1 KB · Pregleda: 232
Poslednja izmena:
Je instalacija Gcam bez rutovanja utice na garanciju, posto ona rutuje, otkljucava bootloader i sve vraca?
Koja verzija se pokazala dobro, da ne puca i po kvalitetu fotografija?
 
Da li ima ovaj telefon led lampicu za obaveštenja?

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока
 
Има. Горњи леви угао, лево од предње камере.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Pokusaso sam da instaliram GCam bez rutovanja i prilikom instalacije mi stao u TWRP
gde da kliknem sad a da nesto ne pokvarim, nesto nije proslo po uputstvu!!
MOLIM ZA BRZ ODGOVOR, HVALA
 
32GB verzija ima za 165e u radnji sa sve garancijom 12 meseci, za tu razliku polovnog od 15e ne bih dao, ne isplati se, bolje nov. Pala je cena svim Xiaomi kako vidim, a i još nekim brendovima.

Za nekih 2 godine kad budem menjao ovaj, zasigurno cu cekati jedno 4-5 meseci od momenta dolaska na srpsko trziste, da docekam ovakav pad cene. Neverovatno, ko sad kupuje i uzme po ovoj ceni, bolje NI SA JEDNIM modelom odnos dobijenog-ulozenog nije mogao da prodje.

EDIT: Doduse sad sam primetio da je 32gb, moj je 64, ali svejedno niska cena...
 
Poslednja izmena:
@ Djolepn, ima brzo punjenje, i to puni stvarno jako brzo.

Послато са Mi A1
 
Poslednja izmena:
Nema brzo punjenje, puni sa 1.5-2A.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kakav vam je signal u losije pokrivenom podrucju, da li hoce da pukne veza?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Cekajte sad,ima ili nema brzo punjenje?
Brzo punjenje kao brzo nema, ali pošto dolazi sa 2A punjačem puni se brže od P9 lite i honor 8 lite... Nekih 1:40 i sitno kad sam merio od 5% do stotke, dok su ona dva skoro 3h na punjaču. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ok,hvala momci,znaci brzo punjenje nema ali ima jak punjac od 2A i on brzo napuni bateriju..
 
Zar ne beše da Snapdragon 625 podržava QC ali u pakovanju stiže običan punjač pa zbog toga ne puni brže dok ga ne stavite na brži punjač. Moj telefon punim kući na QC 3.0 i nisam merio vreme ali dovoljno brzo za veliku bateriju.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ja imam poseban QC i 60% baterije puni za, otprilike, pola sata tako da ima QC ali Oreo ne prikazije QC poruku ;)
 
Jel vam Oreo stigao zvanično preko Ota?

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока
 
Odavno je ažuriran na OTA Oreo...
 
I kako radi na oreu? Jel ima bagova?

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока
 
Meni radi bolje nego li na Nougat-u.
Ovo je subjektivno pa ako ima neko relevantiji da iznese utiske.
 
I kako radi na oreu? Jel ima bagova?

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока
Druže mi već 3.5 meseca imamo 8.0 Oreo,pola nas i zaboravilo kako je radio telefon na 7.0 Nugatu.




Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno