Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

To je ulje. Ne lepak.
 
I ja treba da zalepim to stakli, vec mesec dana mi stoji
Je l ste stavljali to ulje, je l se ono stavlja posle lepljenja?
 
Izašao update

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kakav?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Redovni, onaj na koji se kukalo pre par dana.
Security patch.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Koji je kernel na zadnjem septembarskom?


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koji je kernel na zadnjem septembarskom?


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Evo
40a9fbe7962e86a42b6ede60723f3bdf.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zar stok kamera u selfi modu nije imala portret mod?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Čini mi se da proksimiti senzor radi brže nego pre

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li neko ima problem da mu se ne cuje zvuk kada stigne sms, ili poruka na wa, viber, messenger? posto meni se ne cuje uospte, radio sam i restart, i pokusavao da promenim melodiju i slicno, ali nece da se cuje, samo vibrira... nije radjen root, security patch je od avgusta
 
Pojačaj zvuk, promeni melodije, pogledaj u podešavanjima. Nemoguce da tek tako sam od sebe ne radi. [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sve sam to pokusao, mada probacu jos jednom, mozda uspe, ne znam sta mu desilo, hvala ti puno :D
 
Da nisi uvetom pipnuo Do not disturb dugme na roletni?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Pa i ja imam taj problem na TT Fb nema zvučne notifikacije

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Evo sad sam proverio nije ukljucen dnd, imao bih gore onu ikonicu da je ukljucen, ali nista, niti ikonice, niti na roletni nista :D hvala
 
nema tt, ali procitao sam to da se desava slicno kod tebe, i mislim jos jedan post na pocetku teme vezan za viber :D
 
Uspelo je nekako da proradi, resenje koje je meni pomoglo, vracanje na fabricka podesavanja, pa restat, i evo sad probao sms, i wa radi, tako da cenim da ce i viber, samo dok se sve instalira, i messinger. tako da @Crow011 probaj tako, mozda i tebi proradi.. hvala svima na pomoci :D :D
 
Meni sve radi osi notifilacine za TT i Fb
 
Poslednja izmena:
mozda probaj da obrises kes aplikacije, ili celu aplikaciju, pa instaliras opet da vidis mozda proradi
 
Obrisao sam keš za početak pa da vidim šta će biti. I odmah vidim radi :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ovaj update mi je sredio blutut. Do proslog sam imao problema sa zamrzavanjem, sad konacno radi skroz normalno.
 
Ja neznam šta ovaj abdejt donosi,ali vidim da aplikacije znatno brze rade,otvaraju se i zatvaraju,sistem nesto rasterevenije radi.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
zvuk je poboljsan ( tacnije pojacan, mislim da je sad kao sto je bilo ranije) i cini mi se da je prednja kamera dobila na ,,ostrini``
 
Neznam,ali bih baš volio kada bi neko napisao što smo dobili sa novim abdejtom,i dali možda neko zna kada izlazi tačno 9.0Android (PITA) [emoji1]

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Poslednji update septembarski:

Fixed slowdowns
Fixed bug with Bluetooth
Performance improvement
Fingerprint now unlocks faster
More apps in RAM (changed LMK)
Fixed many bugs and overall improvement of system
 
Poslednji update septembarski:

Fixed slowdowns
Fixed bug with Bluetooth
Performance improvement
Fingerprint now unlocks faster
More apps in RAM (changed LMK)
Fixed many bugs and overall improvement of system
Hvala puno,primetio sam da je popravljen sistem i rad na aplikacijama [emoji3][emoji3][emoji3] Odlično je sada.A jel znaš kada od prilike može da se očekuje ovaj 9.0 sistem ?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno