Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Ne znas sta propustas... Mogao si da ga uzmes pre Loznice, pa da mu prodas za vel'ke pare :) :) :) Vidis da Loznica pregledao sve klipove na YT, odusevljen crvendacem :)

Ma jok, opet pada fps u LL...

36f1037058aa461fc755bdcaf8fe4ff7.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Loznica je odavno zreo da se vrati na pravu stranu, ubi ga S8. :D
 
Ne znas sta propustas... Mogao si da ga uzmes pre Loznice, pa da mu prodas za vel'ke pare :) :) :) Vidis da Loznica pregledao sve klipove na YT, odusevljen crvendacem :)

realno :)
iskreno cekam da vidim da li će Vladimir nabavljati a1 crveni i eto mene opet na kinezu :)
 
Ajde priznaj koliko ti V spusta cenu da ga reklamiras po forumu... ;)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne smem to da kažem ;)
od svih tih dilera iz nekog mog ličnog iskustva on je najkorektniji lik..
 
Ne znam što bi bilo ko od Vladimira uzimao kad daje 6 meseci garanciju.

Gremlin skroz kul lik daje 12 meseci + staklo ili case (šta ko hoće)
 
Шта да се исправи/дода да се искључе светла...
Још више је иритантно што се овако брзо укључују/ искључују. ..


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Brate prodaj meni u pola cijene, i dok ekran nije pozutio. [emoji23][emoji106][emoji13]

Loznice brate nisi ni ti definisan lik izgleda. Mijenjas S8 (high end) sa kojim nisi zadovoljan, a kao bices sa A1 (mid budget). [emoji23]
Uzmi odma' bre Pixel (stari) i zavrsi pricu, valjda je cijenu tu negdje, gore/dole.

Ili zafalilo para mozda, da i razumijem...[emoji848]

Sale kad smo vec kod code-ova postoji li neka fora/nacin da se edituje APK koji radi neki check for root, i ako pronadje nesto ne radi app korektno.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Brate prodaj meni u pola cijene, i dok ekran nije pozutio. [emoji23][emoji106][emoji13]

Видећу :d колико буде жутило...

Ја наручујем из Н.Сада углавном...код грмлн....веома сам задовољан...
 
Svako ima svog dilera [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Sale kad smo vec kod code-ova postoji li neka fora/nacin da se edituje APK koji radi neki check for root, i ako pronadje nesto ne radi app korektno.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Cek sad je vec previse Saletova na temi...na kog mislis?[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Na bilo koga. Da mi sta treba u vezi xposeda tu je @spaxon. [emoji108][emoji16]

Ne treba sad, odradio sam uz pomoc apk easy toola i notepada. E ovaj Notepad++ jedan od boljih programa ikad, valjao mi je milion puta. [emoji106][emoji122]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Posle mesec dana koriscenja telefona zadovoljan sam, kamera je znacajni upgrade u odnosi na prethodni telefon ( redmi note 2). Ono sto me iznenadilo jeste da mi je baterija nekako popustila, u pocetku je uz standardno koriscenje drzala i po 48h, a sada punim telefon na nekih 36h otprilike. Da napomenem da mi se jednom restartovao za ovih mesec dana , i to su mi bile verovatno sve aplikacije otvorene. Instalirao sam samo najosnovnije aplikacija, dakle bez igrica ... Generalno za ove pare vredi telefon, jedino mi je bilo bezveze sto u padajucem meniju nisam imao skrinsot opciju , ali ima dosta aplikacija
 
Screenshot radi standardno na "Vol. -" + "Power".

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li vredi prodati Xiaomi Redmi 4X 32/3gb crni u perfektnom stanju za 100+ e i doplatiti jos 100e za Xiaomi Mi A1 64/4gb Snapdragon 625 Mat Crna ?
 
Neko je tražio crveni Mi A1, ako se ne varam? Evo informacije, biće na sniženju ovih dana. Ovo je info sa sajta 360°, pa možeš da pogledaš,ako te zanima...
ad1b763b2c6b3959a9457b764579bda1.jpg
dc71038db7ae57dda9af2ee7783ce130.jpg
a8073bbeb0aec42ff6d44203420ea6a9.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Puno je 100e.

Da se pita novi RN4 ili A1, gde dodje doplata oko 50-ak eura onda da. Ovako i ne baš.
 
Ljudi jel Xiaomi ušao zvanično na naše tržište? Video sam u jednoj velikoj prodavci na G na sajtu u ponudi onaj model. Jeste da je cena 31k, ali baš sam se iznenadio, pa rekoh da pitam možda neko ima neke informacije.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zar nije cena 34k ? I to 32gb model.. ali svakako zanimljiv pronalazak :) sada još da se pozove G i da se pita koji je ovlašćeni servis za te xiaomi mobove...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno