Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Da li neko od vas kad razgovara preko spikerfona ima problema da vas sagovornik slabo cuje? Meni se stalno žale da me skroz slabo cuju, znate li u čemu je problem?
 
Da li neko od vas kad razgovara preko spikerfona ima problema da vas sagovornik slabo cuje? Meni se stalno žale da me skroz slabo cuju, znate li u čemu je problem?
Uzmi krpicu i očisti zvučnik,puhni više puta i rešio si problem.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stigao za Xiomi A1 kao što sam napisao uskoroScreenshot_20190618-214233.jpeg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Dobro, ovo ocigledno nije resenje treba mi neko ozbiljniji za odgovor...

Lepo ti rek'o čovek. Ne košta ništa a možda pomogne. Te rupice na dnu su magnet za prašinu. Ako ne pomogne šalji u servis, treće nema.
Možda i fabrički reset pomogne ako nisi radio već.
 
Poslednja izmena:
Isti služaj i kod mene, nisam našao rešenje.
Iki ti se okvasio,ili ti je negde u prašinu,to mora svaki dan da se čisti,a to oduzima samo deset selundi vremena.Ja na primer nemam sa tim problem,evo već god dana,i u bazen mi je pao prosle god okvasio se,sat vremena nije radio zvučnik i posle je proradio.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li neko od vas kad razgovara preko spikerfona ima problema da vas sagovornik slabo cuje? Meni se stalno žale da me skroz slabo cuju, znate li u čemu je problem?
Pokusaj da nadjes "noise reduction" ako ima tu opciju negde u Calls. Moguce da smeta ako je ukljucena.
Druga opcija je da neka od aplikacija smeta mikrofonu, pa mozda da vidis u Permitions koje sve aplikacije imaju pristup mikrofonu i ukidas pravo jednoj po jednoj, pa testiras da vidis ima li rezultata.
 
Iki ti se okvasio,ili ti je negde u prašinu,to mora svaki dan da se čisti,a to oduzima samo deset selundi vremena.Ja na primer nemam sa tim problem,evo već god dana,i u bazen mi je pao prosle god okvasio se,sat vremena nije radio zvučnik i posle je proradio.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Kod mene konkretno problem nastaje samo kad uključim spikerfon i odaljim telefon od glave, slabije me čuju, ovako je sve okej...
 
Kod mene konkretno problem nastaje samo kad uključim spikerfon i odaljim telefon od glave, slabije me čuju, ovako je sve okej...
Ako si sve probao kao što sam ti reko,sada odmah uradi HARD RESET na tel,i posle vidi šta će biti.Ako ne bude i tada dobro pošalji ga u servis,zaprljalo se.Sve ostalo samo ćeš da pišeš bzvZ a problem nisi rešio.Problemi se rešavaju,a ne zadržavaju.Pozz

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Može li pomoć. Zabo mi je telefon dok sam koristio spotify. Probao sam da drzim power dugme ali se ništa ne dešava :mad: već mi se desilo par puta od kad imam telefon da tako zabode ali držanjem power dugmeta bih ga ugasio i posle bi radio normalno. Može li nešto da se učini ili :smash::smash:
 
Jesil pokušao sa HARD RESET,jeli upao u BOOTLOADER ili,nisi skoro ništa napisao da bi znali.Imaš na Youtube video klip HARD RESET,odradiš i problwm rešen.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni se to desilo jedno 2 puta ali pri korišćenju chroma i to davno pre više od godinu dana, dugo držanje power dugmeta je restartovalo tel i rešilo problem ta 2 puta, a jednom sam ga samo ostavio par minuta i povratio se tj odmrzao

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Meni se to desilo jedno 2 puta ali pri korišćenju chroma i to davno pre više od godinu dana, dugo držanje power dugmeta je restartovalo tel i rešilo problem ta 2 puta, a jednom sam ga samo ostavio par minuta i povratio se tj odmrzao

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
Pa sada ne može tako i ti odradi HARD RESET,to mi prvo sada pade na pamet.Ostalo za sada ništa,to je lično što se mene tiče,e možda na forumu imaju ljudi koji bolje znaju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da bih odradio hard reset mora telefon da se isključi ali moj je i dalje upaljen i stoji otvoren spotify. A ne reaguje kad držim power dugme. Prst me zabole koliko sam ga držao. Inače otključan je bootloader i Evolution X je instaliran
 
Da bih odradio hard reset mora telefon da se isključi ali moj je i dalje upaljen i stoji otvoren spotify. A ne reaguje kad držim power dugme. Prst me zabole koliko sam ga držao. Inače otključan je bootloader i Evolution X je instaliran
Ako imas tel još jedan vidi na youtube,ili na KOMP,ili na komp ga prikaci.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel menjao neko ekran ovde u Beogradu i koliko je to koštalo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kada se uradi vraćanje na fabrička podešavanja ili hard reset na koji operativni sistem vraća?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koliko znam ne bi smeo da menja verziju androida, ako si na P na P i ostaje.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
@Ibrica, daj nemoj za****vati čoveka. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]



Kada se uradi vraćanje na fabrička podešavanja ili hard reset na koji operativni sistem vraća?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ostaješ na sistemu koji ti je trenutno instaliran. [emoji846]
Da bi se vratio na prethodni mora se flešovati od nule. [emoji846]


Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nikad nisam radio pa me zanimalo. Meni bilo logično da na nekoj recovery particiji ima default sistem sa kojim stiže, pa da to vraća. Good to know.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kod mene radi. Sve stock, samo gcam ubačen.

Kad smo već kod gcam, ima li neka nova verzija da radi sve kako treba?
 
https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/Gcam_6.2.030_Advanced_V2.2beta4.190630.0030.apk

Ја користим ову верзију, и погасио сам оптичке стабилизације и од тад ради све у суштини.
Подешавање за то се активира кад одеш у подешавања и идеш about и use advenced settings и мало потражи наћи ћеш оптичку стабилизацију и видео стабилизацију.
 
Kako najjednostavnije odraditi backup podataka na ne root-ovanom uredjaju? Sta predlazete za aplikacije, ako ima nesto sto moze posluziti bez root-a? Takodje, ne prepoznaje joj kompletnu internu memoriju - neki se folderi vide kad se tel poveze na komp, neki ne... Da li je ovo do drivera?
 
Да ли постоји неко решење за ону пластику око екрана тј. она се налази између екрана и кућишта? тачније мени је испуцала и почела је да се кида и отпада
Чини ми се да је неко раније писао да има сличан проблем...
 
Da li moze link ka zadnjoj gcam aplikaciji za A1.
Dao sam kolegi onaj telefon pre godinu dana pa da mu ubacim svezu gcam.
 
Nazad
Vrh Dno