Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Ništa od pite ni kod moje malenkosti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Prati uputstva iz klipa koji sam postavio,onako kako pise.Meni iz prve ponudilo update na 9.0
Probao sam par Gcam verzija da instaliram.Instalacije prosle bez otkljucavanja bootloadera i bez roota.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
A sam pratio i nije prošlo 3 puta. Čekam zvanično da zadje

Sent from my SM-J415FN using Tapatalk
 
Gde vam se zuri kad koliko vidim ne donosi nista novo sem FM Radia... Nit je otkljican camera2api, nikakva druga nova opcija. Tj. Ima, moze da se ubaci navigaciona traka, ali smatram da treba da bude neko kompletno lud da je ubaci pored kapacitivnih dugmica koje imamo na A1...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Gde vam se zuri kad koliko vidim ne donosi nista novo sem FM Radia... Nit je otkljican camera2api, nikakva druga nova opcija. Tj. Ima, moze da se ubaci navigaciona traka, ali smatram da treba da bude neko kompletno lud da je ubaci pored kapacitivnih dugmica koje imamo na A1...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Malo je reci lud da ubaci navigacionu traku pored dugmica.. Kako najlakse sacuvati podatke, pa ih posle factory reseta vratiti?
 
Malo je reci lud da ubaci navigacionu traku pored dugmica.. Kako najlakse sacuvati podatke, pa ih posle factory reseta vratiti?
Ja uradim backup, slike na google drive koje zelim da sacuvam posto nisam automatski ukljucio u google photos da uploaduje, printscreen home-a da se ne zeznem za raspored ikonica ponovo kad naredjam, muziku nemam u telefonu i to je to... Sat vremena mi treba otprilike da sve vratim kako je bilo.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koliko vidim sa decembarskim update ide P.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Danas su pustili u Indiji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za P piše kako vidim decembar security tako da će ići P kao update

Sent from my SM-J415FN using Tapatalk
 
Ovo za Fm radio im je prava stvar.
Neću još nikakve procedure, sve mislim biće za dan dva.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
jeste li vi primetili od danas da se ekran strašno zatamnjuje u mračinjim uslovima?

jedino što je menjano ovih dana je ažuriranje google aplikacija (pa i same google aplikacije) preko play store-a. i od danas to primećujem. obara osvetljenje na 25%.

ako nije do toga, ima li neka šifra kao na miui da se ukuca za proveru ambijentalnog senzora? mada mislim da nije to problem, kada se svetlost pojača, pojača se i svetlina ekrana, ali u poluzamračenoj sobi obori na 25%, negledljivo.
 
Meni još uvek nema službenog abdejta,bolje da sačekamo službeni,možda je ovo BETA pa nije baš baš sve ispeglano.
Ili može lakše,prebaciš tel na regiju da si u Indiji pa da pokušaš da ga abdejtuješ.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A da li neko ovde igra igrice na Xiomi A1..Ako igra hteo bih da postavim screen shoot u vezi PES2019 nešto neće da se instalira pa neznam razlog zbog čega li.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kako ste zadovoljni kad je u pitanju automatsko fokusiranje prilikom fotkanja? Ja često moram da uradim manuelni fokus jer se ne snađe da automatski fokusira.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Takodje, sve ok na stock kameri


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Dobio pre 4 dana Samsung j4 plus. Mi a1 je sa kamerom 5 koraka ispred od ove tarabe.

Sent from my SM-J415FN using Tapatalk
 
jeste li vi primetili od danas da se ekran strašno zatamnjuje u mračinjim uslovima?

jedino što je menjano ovih dana je ažuriranje google aplikacija (pa i same google aplikacije) preko play store-a. i od danas to primećujem. obara osvetljenje na 25%.

ako nije do toga, ima li neka šifra kao na miui da se ukuca za proveru ambijentalnog senzora? mada mislim da nije to problem, kada se svetlost pojača, pojača se i svetlina ekrana, ali u poluzamračenoj sobi obori na 25%, negledljivo.

Meni još uvek nema službenog abdejta,bolje da sačekamo službeni,možda je ovo BETA pa nije baš baš sve ispeglano.
Ili može lakše,prebaciš tel na regiju da si u Indiji pa da pokušaš da ga abdejtuješ.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

govorim o problemu na stock 8.1.0.
 
Ljudi pomagajte.
Kako da dodam brendove u Mi remote aplikaciji? Za TV imam mozda desetak najpoznatijih a ništa od ovih koje se prodaju kod nas tipa Fox, Vox, Beko i sl
 
Ljudi pomagajte.
Kako da dodam brendove u Mi remote aplikaciji? Za TV imam mozda desetak najpoznatijih a ništa od ovih koje se prodaju kod nas tipa Fox, Vox, Beko i sl
Slazem se,nema ni Tesla i da ne nabrajam vise

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Ma nema gomila. Kažem imam 10 najviše a video sam da indijci po klipovima imaju nenormalno mnogo modela. Ne znam samo kako su ih dodali...
Veruj da neznam,ali ako su dodli onda mora da ima na youtube ili na google..samo neznam kako da kucam da bih nasao.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Modela ima koliko hoces, ali ovih kako kazes "nasih" nema, nego moras da probas redom sa nekim kineskim posto su to isti samo prepakovani i drugacije nazvani kod nas

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Probajte redom. Kod mene za neki stari Fox je ChanghongTV [emoji23]

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Pisao sam ranije al ajd opet,
Sure universal tv je tata mata po tom pitanju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno