Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Ma ja to ne verujem ništa,odo 100.000 telefona baš baš Xiomi A1 što se najviše prodo on zrači.Više on zrači nego Nokia 3310 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
za Evropu je valjda maksimum vrednost 2
Ovo 1.75 sto je izmereno ili je dezinformacija ili se koristi Dual SIM ali svakako nije razlog za brigu. Ko se toliko prpa od tih gluposti, sluske u usi i tako pricajte. To 1.75 je HEAD SAR, dok je BODY SAR prosek.
 
Od kako je najnovijim ažuriranjem ukinuto da se bira za lokaciju više podešavanja već samo on i off ne radi mi više lepo Google location history. Da li još neko koristi location history i kakva su vaša iskustva?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Od kako je najnovijim ažuriranjem ukinuto da se bira za lokaciju više podešavanja već samo on i off ne radi mi više lepo Google location history. Da li još neko koristi location history i kakva su vaša iskustva?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
I ja sam to primetio, ja sam dosta koristio ali sada vidim da to ne funkcioniše...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tačnije funkcioniše samo kad promeniš grad a za sitne distance ne isprati često.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koji program da odradim full back up. Nije rootovan mob. Dakle podaci, slike aplikacije ne. Hvala. Onaj sa mi sajta ne prepoznaje uredjaj

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam sta smatras pod podacima ali ako mislis na kontakte i sms poruke, to bi trebalo biti sacuvano na Google nalogu ako je sinhronizacija ukljucena pa kad odradis reset sve se automatski vrati.
 
Ma to znam nego kao za druge mobilne full back up da se uradi

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Da li jos neko od vas ima problema sa baterijom na ovom telefonu ? Baterija se brzo trosi a uzrok tome su neke aplikacije i programi.
5ced37b22536a9b746528a7576e5ee21.jpg
4538400aed3f748153291873f6f6bd0c.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Cerkin Mi A1 peziveo pad u WC solju. Malo ga susili (par sati) i upalili i on radi. Pojavila se fleka na ekranu sutradan, koja je tokom 5 dana isparila.
Imam par telefona u stanu i imao sam ih licno mnogo raznih brendova, ali u pouzdanost i trajnost Mi A1 sam uvek imao poverenje.
814c9734adcd28126deeb146327e224a.jpg
3003046829177f1bb4e9b1f069a28435.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li je neko imao problema sa brzim praznjenjem baterije na ovom telefonu. Koliko sam citao problem je s usb portom i nekim wakelock-ovima koji ne daju telefonu da odmara nego nesto non stop radi u pozadini. Da li je neko resio ovaj problem .
f3592dcbfbe8017f65a12b9327d6fccb.jpg
74efd79893e22e6b6cf8bb028b3f3bca.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel zna neko gde moze sad da se vidi "up time", ono koliko dugo radi telefon bez restarta? Ne mogu da nadjem sad na P, tamo gde je bilo na O nema ga, sad sam tek primetio, ne znam jel izbacena opcija ili sta..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pođi na Developer Options pa na Running Services, tamo odbrojava kad su aktivirani koji procesi, pogledaš koliko su aktivni sistemski i to je up time.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nasao sam tako hvala, ali onako kako je pre bilo, da se vidi direktno iz settingsa samo up time vise nema izgleda.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ili skineš terminal emulator i samo otkucaš u njemu "uptime". [emoji16]

Da, nema više u settings. Baš bezveze.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako nekome zatreba aplikacija nalik setovanju Prevent Pocket Daals (koju telefon nema pa brljavi kada zvoni, a vadi se iz džepa):

Pocket Screen Lock
 
Meni brljavi kada je zakljucan i stoji u dzepu jakne. Dok izvadim da se javim vidim na ekranu 100tinu .!.-palaca i ne mogu da se javim lepo... Ovo me je resilo muka.

Negooo, imam drugi problem.
Kad god se javim, zvuk sagovornika u slusalici je uvek na max?!?! iako sam ga uvprethodnom razgovoru smanjio...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Aha... Nisam imao taj problem, a zvuk mi je uvek na max. Moraću to proveriti. [emoji846]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Proveri, ako te ne bude mrzelo, pa javni.
Tnx

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Evo stigoh kući pa sam isprobao. Ne menja mi jačinu zvuka pri pozivu. Kako namestim tako je svaki put. [emoji846]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Možda me zeza ovaj Pocket Screen Lock, mada nisam ga isključivao.
Videću :(
 
Da li jos neko ima problema sa brzim praznjenjem baterije ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hoćemo li dobijati još kakve sigurnosne zakrpe/apdejtove? Ja ništa u februaru ne dobih. Da nisu i oni na produženom raspustu zbog gripa :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hoćemo li dobijati još kakve sigurnosne zakrpe/apdejtove? Ja ništa u februaru ne dobih. Da nisu i oni na produženom raspustu zbog gripa :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Kao i prošle godine zbog nove godine

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Evo stigoh kući pa sam isprobao. Ne menja mi jačinu zvuka pri pozivu. Kako namestim tako je svaki put. [emoji846]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Evo, konačno sam i ja proverio zašto opiči zvuk na max... U pitanju je Pocket Screen Lock apk koja to odradi, a zašto... .!.em li ga
:(
 
Vec treci put u roku od nekoliko dana mi ispadne iz mreze i dok ne restartujem ostaje emergency calls only...jel ima neko slican problem?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sale jesi li na mts-u? Nešto mi se čini da su pisali tamo u temama da mts ima tih problema.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jeste Mts ja znam još par ljudi koji su na MTS-u za to.

Ja imam Telenor i Vip, nemam takvih problema.
 
Da, mts.
Cek, znaci i na drugim fonovima ne samo mi a1?Ili samo mi a1?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno