»RSS Benchmark sajt

Strana 452 od 452 PrvaPrva ... 352402442448449450451452
      Prikazani rezultati od 6.766 do 6.771 od ukupno 6771

Tema: Xiaomi Mi A1

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2017
        Poruka
        416
        nego, meni izgleda da na ovom novembarskom apdejtu nešto sporije reaguje fon?

na oktobarskom mi je, otkako sam joj ga kupio, izgledao najbolje, od baterije do performansi.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        7
        Pozdrav. Pratim ovu temu od kako sam rešio da kupim MiA1, iscitao sam je od početka do kraja, a sada svojom krivicom tražim ovde pomoć. Naime, telefon je kupljen nov, vakum pakovanje, čist, bez ruta. Radio je bez problema dok jutros nisam pokušao da eto pametan instaliram neku temu. Odmah da napomenem da nemam iskustva sa flesovanjem, rutom, otkucavanjem bootloadera i tako tim stvarima... Iz pretrage sam kliknuo na prvi link koji mi se učinio sigurnim i pročitavši tekst skinuo sam ZIP fajl sa temama. U pitanju je ovaj link: https://in.c.mi.com/thread-838746-1-0.html
        Unzipovao sam folder, instalirao par tema i nakon restarta telefona u displej podešavanjima, pod advanced se pojavio i izbor tema. Kliknuo sam na neku proizvoljnu i ona se primenila, ali mi je odmah zatim sistem izbacio gresku "Settings has stopped". Sada ne mogu da udjem u podešavanja. Probao sam i safe mode, ne mogu ništa ni odatle. Inače sve ostalo radi ok, ali je neka čudna tema za obaveštenja, kao i za prikaz osvetljenja i precica. Dalje ne smem nista da cackam da ne napravim jos gore, pa molim za bilo kakvu pomoc. Odradio bih i factory reset, sinhronizovan mi je gmail, ali ne mogu ni do te opcije. Jedem se sto sam se ovako pocetnicki ispalio, nadam se da cu uz vasu pomoc uspeti da resim problem. Hvala i izvinite na dugackom postu.

Member Avatar korisnika Crow011
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        1.251
        Zašto ne može factory reset? Naravno ne iz sistema nego Power fugmecu kombinaciji sa Vol + ako se ne varam.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        7
        Inace, evo screenshotova problema. Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20181115-175207.png 
Views:	84 
Size:	272,1 KB 
ID:	260667Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20181115-174850.png 
Views:	92 
Size:	672,8 KB 
ID:	260668

Member Avatar korisnika Crow011
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        1.251
        https://www.hardreset.info/devices/x.../first-method/

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        7
        Hvala puno na brzom i konkretnom odgovoru. Uspeo sam da vratim telefon na fabricka podešavanja i sada sve radi kako treba. Inace, u servisu su mi za to tražili 2000 dinara. Ako ništa drugo, nadam se da ce nekome služiti za primer, da se ne opece kao što sam ja. Hvala jos jednom, čitamo se i dalje

Strana 452 od 452 PrvaPrva ... 352402442448449450451452

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •