Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Moje AKG guraju taman,ako slušam duže na maksimumu znaju da zabole uši

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da, zavisi od sluški. Na KZ ZS6 ubija, na Apple Earpods kao da slušam muziku iz kola ispred zgrade preko puta.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Probao par romova, moj favorit je Liquid Remix (Pie)
Gomila korisnih podešavanja.
Nije loš ni AEX, a ni Pixel Experience. Poprilično su svi stabilni, neki imaju više zavrzlamcija, neki više vuču ka Stock itd...Isprobaj pa vidi koji ti odgovara najviše.
 
Imas i nove portove gcam sad sa pixel 3, funkcionalan je i onaj night mode al prednja jos ne radi bas

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel radi gcam bez roota i unlokovanja bootloadera?
Ja ga imam bez roota i sa zaključanim bootloaderom zbog OTA, ali ipak moraš prvo odraditi unlock i temporary root. Fora je bila što je ranije radio tool koji odradi sve umesto tebe, ali sada moraš sam da odradiš unlock i root pa onda unroot i relock. Ili se vratiš na aprilski patch i odradiš sa toolom. :D :D :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uređaji koji će dobiti nadogradnja na Android Pie tokom prvog kvartala iduće godine su Mi 8 Lite, Mi 6, Mi Max 3, Redmi Note 5 i Redmi Note 6 Pro, kao i Xiaomijeva Mi A serija Android One uređaja (Mi A1, Mi A2 te Mi A2 Lite). U istom vremenskom periodu nadogradnju na Pie će dobiti i Xiaomijevi tableti Mi Pad 4 i Mi Pad 4 Plus.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Uređaji koji će dobiti nadogradnja na Android Pie tokom prvog kvartala iduće godine su Mi 8 Lite, Mi 6, Mi Max 3, Redmi Note 5 i Redmi Note 6 Pro, kao i Xiaomijeva Mi A serija Android One uređaja (Mi A1, Mi A2 te Mi A2 Lite). U istom vremenskom periodu nadogradnju na Pie će dobiti i Xiaomijevi tableti Mi Pad 4 i Mi Pad 4 Plus.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

tek??? a *ebote... očekivao sam u decembru, januaru najdalje...

kolega s posla ima nokiu 6.1 i dobio prije 10tak dana android 9 pie.
 
Pa bolje da opeglaju softver nego da mi uvale kosku pa da se vraćam u nazad. Mislim sta mi znači bagljav P

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Oreo je stigao 1.januara. Ne vidim cemu razocarenje kad ce sigurno da bude kasnije za Pie s obzirom da ima i A2/Lite modela koji su noviji i dobice prvi sigurno.

Inace sta to novo donosi Pie? Koliko sam pratio najveca promena su oni novi gesti za multitasking. Mi to na Mi A1 sigurno necemo da imamo jer imamo kapacitivne tastere, tako da gotovo da ni nema promene nikakve za nas. Nesto bolja baterija, nesto brze da radi ne verujem da ce da bude, verovatno moze samo gore da bude...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tako je, ne bunim se mnogo što smo još na Oreu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
nego, meni izgleda da na ovom novembarskom apdejtu nešto sporije reaguje fon?

na oktobarskom mi je, otkako sam joj ga kupio, izgledao najbolje, od baterije do performansi.
 
Pozdrav. Pratim ovu temu od kako sam rešio da kupim MiA1, iscitao sam je od početka do kraja, a sada svojom krivicom tražim ovde pomoć. Naime, telefon je kupljen nov, vakum pakovanje, čist, bez ruta. Radio je bez problema dok jutros nisam pokušao da eto pametan instaliram neku temu. Odmah da napomenem da nemam iskustva sa flesovanjem, rutom, otkucavanjem bootloadera i tako tim stvarima... Iz pretrage sam kliknuo na prvi link koji mi se učinio sigurnim i pročitavši tekst skinuo sam ZIP fajl sa temama. U pitanju je ovaj link: https://in.c.mi.com/thread-838746-1-0.html
Unzipovao sam folder, instalirao par tema i nakon restarta telefona u displej podešavanjima, pod advanced se pojavio i izbor tema. Kliknuo sam na neku proizvoljnu i ona se primenila, ali mi je odmah zatim sistem izbacio gresku "Settings has stopped". Sada ne mogu da udjem u podešavanja. Probao sam i safe mode, ne mogu ništa ni odatle. Inače sve ostalo radi ok, ali je neka čudna tema za obaveštenja, kao i za prikaz osvetljenja i precica. Dalje ne smem nista da cackam da ne napravim jos gore, pa molim za bilo kakvu pomoc. Odradio bih i factory reset, sinhronizovan mi je gmail, ali ne mogu ni do te opcije. Jedem se sto sam se ovako pocetnicki ispalio, nadam se da cu uz vasu pomoc uspeti da resim problem. Hvala i izvinite na dugackom postu.
 
Zašto ne može factory reset? Naravno ne iz sistema nego Power fugmecu kombinaciji sa Vol + ako se ne varam.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hvala puno na brzom i konkretnom odgovoru. Uspeo sam da vratim telefon na fabricka podešavanja i sada sve radi kako treba. Inace, u servisu su mi za to tražili 2000 dinara. Ako ništa drugo, nadam se da ce nekome služiti za primer, da se ne opece kao što sam ja. Hvala jos jednom, čitamo se i dalje
 
Mala pomoc. Ubacivao sam gcam pre godinu dana u A1 i skoro sam radio factory i taj telefon dao kolegi.
Kolega sad hoce da mu se instalira GCAM pa mi treba uputstvo sta,kako,gde?
Hvala.
 
E ljudovi, primetio sam da mi se pojavio kao neki blagi okvir po ivicama ekrana koji je malko tamniji od ostatka. Onako baš ka linija od možda jedva milimater celom dužinom leve, desbe i gornje strane. Realno, ne smeta pri korišćenju i jedva da sam i primetio, ali kontam da je možda u pitanju lepak od ekrana. :)
S obzirom da je baš mali problem, skoro neprimetan, da li da se uopšte cimam oko toga i da li to uopšte pokriva garancija? Kontam da mi ovi likovi po našim servisima ne naprave možda još nešto gore. Hahaha! :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Imaš zvaničnu ili nezvanicnu garanciju?
 
Ja isključivo zvaničnim kanalima uzimam. Na crno sam se previše opekao. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Onda nemaš frke. [emoji6]

Nosiš u zvanični servis i to je to. Pc centar.
 
Oki. Hvala. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koja ste zaštitna stakla uzimali?
Meni već treće CHYI kvrcnulo. Ne kažem da možda nije zaštitilo ekran... Ovo mogu još da koristim, ali me iritira ovako napuklo po ivicama.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja I dalje sanjam fabričku foliju

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koja ste zaštitna stakla uzimali?
Meni već treće CHYI kvrcnulo. Ne kažem da možda nije zaštitilo ekran... Ovo mogu još da koristim, ali me iritira ovako napuklo po ivicama.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

Meni redovno pada telefon na ekran, sa solidne visine, nista mu za sad nije, a pada vec godinu dana. Izgleda da im je dobar ekran. Jel se desava nekom na google phone kad stize poziv da ne moze da se javi kad prevuce na gore?
 
Nazad
Vrh Dno