Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Питам због два телефона која ћу морати да урадим "пешке" [emoji29]
РРемикс мој добар другар....

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sad je tek završena njihova nova godina i praznici, tako da verujem da februar neće raditi, da će spojiti sa martom.
 
Kontam da će Citrus bolje raditi zbog CAF-a nego RR koji je baziran na AOSP.
 
koliko vremenski traje,flesovanje Nougat'a
ispratio sam neki link,samo ja sam isao save user data,umesto clean and lock
vrti vec pola sata i nista? pls halp mi :D
 
Mora clean all, ne može save user data.
 
И ако ти забоде...стоји на 100 %, понови поступак...значи клин инстал...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Baterija sabija na ovom Citrusu.

Restartovao stavljao module neke, probavao substratum teme itd itd.
057edb65cb2f2f3c32d3e62b97507602.jpg
c2f9a6c95863cf758d80f6c02c3c35ac.jpg
 
pozdrav za mi a1 deo foruma! pratim temu neko vreme, ovde sam sve procitao, tel mi se bas svideo pa sam odlucio da se i ja prikljucim a1 vlasnicima, trebalo bi valjda do
sledeceg vikenda da mi stigne a1 red.

zanima me od nekog ko ima crveni da mi kaze jel isto klizav kao i crni i da li ostaju otisci kao na crnom, dal je ista tekstura ledja, crni sam malo drzao super je osecaj u ruci, svidja mi se izrada, primetio sam da ostaju otisci, nisu jako primetni kao na staklenim ledjima al ih ipak ima pa me zanima jel se to isto vidi i na crvenom?

druga stvar, koliko sam shvatio kad ga upalim bice tu par vecih update-a da se skinu, interesuje me kada to sve skinem i intaliram sve zakrpe i oreo, jel dovoljan samo preko
settings-a restart na fabriku ili da odradim hr preko power i vol+, tj sta je bolje uraditi od toga?
 
Ništa te ne košta da flesujes još jednom nougat sa clean all stikliranim Pa onda citrus

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Probao sada gcam vs mi camera . Razlika ogromna po mraku . Definitvno nemam zašto koristiti mi cameru . Podesio sam ovu što je Djilke okačio i imam sve . Jedino što nema j slow snimak ,izbacuje mi iz aplikacije , mada to mi uopšte nije potrebno .Nisam verovao da može biti ovolika razlika ,kao da sam upoređivao dva telefona .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ima neki fix ja mislim za slowmo, ali ni meni nije bitan. Loš je kvalitet, pa ga ni ne koristim, a i 120fps je.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, I ja se upisujem kao vlasnik novog MI A1, danas sam ga uzeo da zauzme mesto Lumie 640 DS. Nisam stigao testirati kameru, u stanu vidim da bolje slika od Lumie. Dva sata od prvog paljenja mi je ponudio jednu zakrpu, i odmah potom update na Oreo, što sam i u uradio. Za sad lepo radi na 8.0, nek tako i ostane. Tek ću se igrati sa njim.

Odlučio sam se da kupim telefon čitajući ovu temu, pa se zato "prijavljujem". :D
 
Imaš već u temi kačeno nekoliko puta .

Evo baci pogled na ovaj klip da vidiš otprilike razliku .


 
Ljudi treba li da se nadam da ce sa update-ima u narednih par mjeseci kameru dovesti do toga nivoa G cam-a, odlucio sam da ne root-ujem ocu stock cisti original ahhahaha

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ljudi treba li da se nadam da ce sa update-ima u narednih par mjeseci kameru dovesti do toga nivoa G cam-a, odlucio sam da ne root-ujem ocu stock cisti original ahhahaha

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Teško.
Svakako imaš i varijantu bez root i otključavanja bootloadera da mu metneš Gcam. Ostaje sve ostalo stock i radi OTA.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ljudi treba li da se nadam da ce sa update-ima u narednih par mjeseci kameru dovesti do toga nivoa G cam-a, odlucio sam da ne root-ujem ocu stock cisti original ahhahaha

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako verujes u Deda Mraza, onda veruj i u to sto si napis'o :) nada poslednja umire ;)
Kroz koju godinu, ko zna... ;D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Teško.
Svakako imaš i varijantu bez root i otključavanja bootloadera da mu metneš Gcam. Ostaje sve ostalo stock i radi OTA.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Kako? Znaci ubacim G cam i sve ostaje isto, regularno mi stizu update-i?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kako? Znaci ubacim G cam i sve ostaje isto, regularno mi stizu update-i?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Prekopaj malo temu u rikverc. Imaš moj post sa linkom ka XDA. :)
Sve ostaje isto, ali imaš Gcam. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Najbolje od svega je što rade obe kamere,i Gcam i MiCam.
 
Dodjem do ovog koraka i ne mogu da pristupim telefonu...
0033ac2772e40c03e0de8249c9202824.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Vidi u device manager da li imaš zuti trougao.
Ako imaš, uradi update driver. Ja sam morao da stavim Samsung driver da bih uspeo.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno