Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Куцај
adb devices
Окачи скрин...
 
Jel imate neku komparaciju, Mi vs GCam?
Mi a1
45ebf9f330729be74ab1552f77eb581f.jpg



Gcam
7f0e30d4aa12686bb0f9c4e5d5f78406.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Не зна се која је гора...надам се да је тталк уништио резолуцију...
 
Portret opcija inače ispadne previše veštački uz tt upload Na kraju ispadne čudo :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
IMG_20180217_131111.jpg
[/url] [/IMG]

Прва Шаоми
Друга ГКам

Само је "Фора" у количини светла...
 
Poslednja izmena:
Nisam uključio portret.Samo sam približio telefon blizu cveta.Staklo je iza, pa ima odsjaj. Na obe fotke je full auto

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Момци да ли сте нашли неку преклопну футролу за А1, ал да има прозорче, да се види ко зове без отварања футроле? Нешто попут ове плус "прозорче"..
90cb40269b8bac09807241f95c3553e1.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nema sanse...da preskocim ovo sa Comand Prompt a sve sam uradio kao na klipu
38a869168d448ca1e038ca9db860f90e.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Имаш проблем са АДБ сервером...Покрени овај програмчић...одвуци га на АДБ и кликни на фикс ол...
 

Prilozi

  • adbfix.zip
    85.8 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena:
Ja ipak pokrenuh ovo Instal GCam i krenu instalacija...sve je proslo i imam jos jednu Cameru u app ali kad pokusam da je aktiviram pise Camera keeps stoping

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A na ovom prozorcetu dje je Instal drivers i Instal GCam ostade ovo Locking bootloader...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
+1 @Mi A1 - Lineage OS 14.1 unofficial (20180225) + gCam.
 
Da se pohvalim, instalirao sam i ja napokon gcam, posle 10 pokusaja. Tacnije posto sam laik, instalirao teamviewer, pa drugar programer to resio caskom. Svidja mi se kamera, dosta opcija ima. Problem je bio sa adb drajverom i apdejtom, @dpekovic isto kao i tebi bila situacija. P.S. - bilo bi lepo da pocnu da mi se objavljuju poruke na forumu :)
 
To je ovaj novi sto je pravio, jel? Aj kroz par dana reci kako radi, iako mi citrus odlicno radi, idem na nesto cistije i da budem miran.

Da, taj. Generalno imam problem sa video pozivima na viberu, i facebook ne moze da slika slike (voice radi bez problema i na Viberu i na messengeru i još par VoIP aplikacija). Inače gcam pravi baš dobre slike (morao sam iz TWRP-a da editujem build prop za kameru). Postaviću sutra par komada. U prethodnom build-u je bio boot loop, a u onom od 20. februara su pucale i kočile aplikacije. Sada toga nema.

Nešto me zezao LTE band 20 na drugoj SIM kartici, ali sam upalio Network Signal Guru, imam Magisk za root, i sve lepo podesio (ima opcija band locking) i sad radi sve super (LTE band 3 i 20) i na drugoj kartici 3G.

Fingerprint senzor konačno radi bez greške, zvuk, FM radio, video playback, sve radi okej.
 
Sad sam gledao meni su svi bandovi otkaceni, doduse ja koristim jednu karticu, pa mozda zbog toga. Mada ja sam na Citrusu. Video sam da se jos neko zalio za LTE da nema (a mozda si to bio ti?! :) ).
 
jedno pitanje... jel citrus rom treba da se sacuva u tel da bi se flesovao,ili preko mi flash?
 
Чува се на телефону заједно са гаппс и магиском...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A kako,ako idem clean internal,jel nece da obrise i te fajlove?
Jel sve kopiram u zip file-u?
 
Да све у зипу... Немој да бришеш internal storage

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno