Šta je novo?

PES 2018

Labello

Slavan
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poruke
4,446
Poena
455
Moja oprema  
Zvuk
Samsung Q800C
Ostale periferije
LG OLED C2 55" & PS5
Mobilni telefon
iPhone 13 Mini
Je l' cepate Demo? Kakvi su utisci? :)
 
Odličan!

Evo nešto od mene. Tek juče i danas sam stigao ozbiljnije da ga igram, bio sam okupiran montiranjem klipova :type:





 
Pa ti se ne zezas, fino si ovo odradio! :)
 
Male stvari valikih majstora...svaka čast

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Je li ga nabavljao ko za PS4, kakav je online? Ima li laga, može li se normalno igrati? Da li je gameplay isti kao offline, nije skriptovano? Iskreno, razočaran sam fifom ove godine i uzeo bih PES ako su sredili online (kubure sa tim godinama).
 
Pa mislim da neces puno da se usrecis sa online modom, kazu da je klasicno zabagovan i meh, da Fifa u tome dominira. Zasto si se razocarao u fifu?

Sto se tice offline moda, obe igre igram i sve je to kako treba, samo sto za PES cekam malo krsten patch da malo krenem Master Ligu ozbiljnije. :D
 
Odbranu je nenormalno teško igrati, napadači su mnogo favorizovaniji, igrači su generalno mnogo tromiji nego prošle godine, golmani skoro da i ne postoje sa 20-30m kad se plasira...
 
@bitrate potpisujem sve sto si napisao za Fifa 18.Igram je par dana i ne verujem sta su uradili...Igram online sezonu i FUT i rezultati su 9:4,6:3 i sl.
Ne mogu da odbranim napad,svaki sut sa 20+ metara gol.Imam i PES 2018 ali atmosfera na stadionu nula,komentatori nula,grafika jos jedna nula...gameplay necu komentarisati dok ne odigram malo duze isti.
 
Gameplay je bolji jedno 105x , igrao sam obe , ne znam sta ocekujes bas od atmosfere na stadionu ? Komentatori su zaostali sto se tice PES-a jos od 2013 , ne znam sto ih mrzi da to promene.....zasto ti je grafika nula ? DLC 1.0 je ispeglao neke stvari bas lepo....
 
Meni dosta realniji fudbal nego ranije. Priblizili ga Fifi. Golove sa distance ne primam jer i ne dozvoljavam takve suteve. Ali da se moze dati lako gol to stoji.
 
Ne mogu da nađem protivnika za my club. Bezveze.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Da,mozda nesto jos servere sredili nisu,ne verujem da nema ljudi.Inace slazem se za slicnost sa fifom,tj.uzeli njene najbolje stvari po pitanju gameplaya i poboljsali ih dosta .Sad nekako dobijamo onaj dugo trazeni mix dve igre,kako bi dobili savrsenu( mada to nikada dobit necemo,jer ne postoji ) . Ne razumem kad kazu sporija igra ? Po meni response bolji nego ikad,i off i online. Sve u svemu odlicno za sad .
 
Zuke hoćeš li da igramo online? Ja sam na Pc.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ps4 igram,a za pc imas lige na pes serbia,ne znam jel znas.Tamo mozes nac protivnike..
 
Evo je i "free" verzija.
DOrDftmXkAAGcfh.jpg
 
@maremas posto ti pratis scenu reci mi znas li je l' izasao neki solidan patch za PS4 verziju. Zanima me zbog Master lige.
 
@maremas posto ti pratis scenu reci mi znas li je l' izasao neki solidan patch za PS4 verziju. Zanima me zbog Master lige.
Ja koristim PESUniverse v2 verziju, skoro sam ubacio i napokon krenuo da igram ML.
Imas na pes serbia forumu u podforumu pecevi za PES2018, temu za PESUniverse pec i tu u poslednjim postovima link do Reddita sa linkovima za dreseve po ligama u SD ili HD kvalitetu. Zbog limita koji ima igra, spansku, englesku i za ovih par timova u Italiji sam ubacio HD dresove, a za ostale nelicencirane lige tj. timove i Bundes ligu u SD rezoluciji, malo su losiji ali nije strasno.

Edit:

Evo i linka https://goo.gl/YJxMTX i kome treba pomoć oko instalacije



Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Patch tezak skoro 2GB.
9e529683c59eea167d022bbcc8097c88.jpg


Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Sve to otpada na dva ubačena stadiona. :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno