Šta je novo?

Kasni mi zvuk sa mikrofona

Alenaki

Poštovan
Učlanjen(a)
16.01.2016
Poruke
41
Poena
54
POzz svima Novi sam na forumu valjda sam dobro otvorio temu, Imam maticnu MSi am55 33 i najnovije drajvere kada prikljucim neki mirkofon i ukljucim opciju listen on this device kasni mi glas za nekih pola sekunde mozda manje, Ne znam kako to da resim trazio sam neke drajvere druge ali nisam mogao da nadjem, na Xp mi je to radilo najnormalnije jel zna neko kako da resim problem, Ima pivo od mene :D
 
To se i meni dešava sa nekim karticama i nikad nisam našao rešenje za većinu. Bitno je da se ugase svi efekti, a negde zna da pravi problem i mic boost. Gde god sam čitao o tome, uvek se navode driver-i kao problem, jer od Viste sve drugačije funkcioniše. Najbolje rešenje je, ako postoji mogućnost, da se ima instaliran XP ili linux samo za te stvari (karaoke, recimo :)). U svakom slučaju je najgora situacija sa USB karticama koje nemaju svoje driver-e.
P.S.
Kod nekih Realtek integruša nekad zna da pomogne, kad se sve podesi, da se samo sve išteka i ponovo vrati.
 
To se i meni dešava sa nekim karticama i nikad nisam našao rešenje za većinu. Bitno je da se ugase svi efekti, a negde zna da pravi problem i mic boost. Gde god sam čitao o tome, uvek se navode driver-i kao problem, jer od Viste sve drugačije funkcioniše. Najbolje rešenje je, ako postoji mogućnost, da se ima instaliran XP ili linux samo za te stvari (karaoke, recimo :)). U svakom slučaju je najgora situacija sa USB karticama koje nemaju svoje driver-e.
P.S.
Kod nekih Realtek integruša nekad zna da pomogne, kad se sve podesi, da se samo sve išteka i ponovo vrati.



Nisam te bas skontao da se sve isteka? ja imam bas integrisanu realteck
 
Nisam te bas skontao da se sve isteka? ja imam bas integrisanu realteck

Podesiš sve kako treba i onda ištekaš sve priključeno na zvučnu (zvučnici, mikrofon...), a onda vratiš (prvo zvučnici, pa sve ostalo) i tako proradi. Zvuči blesavo i ne znam razlog zašto tako proradi, ali na taj način sam rešavao problem na dve ploče sa Realtek 892 zvučnom. Nije neka pomoć, ali bolje trenutno nema. :D
 
AHa oke probacu, Ma da ne verujem da ce to pomoci, A sta je sa Dolby drajverom jel imas neko iskustvo sa njim?
 
AHa oke probacu, Ma da ne verujem da ce to pomoci, A sta je sa Dolby drajverom jel imas neko iskustvo sa njim?

Za dolby driver nemam pojma ništa, jer se nisam previše zezao sa bilo čim osim onoga što mi je trebalo.
 
7mica ? Samo W8 i 10 to mogu da izleče.
 
Nazad
Vrh Dno