Šta je novo?

Legalna kupovina IPhone i Ipad u Srbiji, gde?

TEP3A

Čuven
Učlanjen(a)
07.02.2002
Poruke
1,871
Poena
695
Pozdrav drugari,

Izvinjavam se sto sam sigurno promasio mesto gde da pitam, ali mislim da ce ovde pitanje da dobije vise paznje i bolji odgovor. Ukoliko je potrebno, neka admin prebaci gde treba.

Naime, dolazim iz PC sveta, ali za potrebe firme moram da kupim IPad mini 4 i IPhone SE (u osnovi najjeftinije uredjaje koji mogu da poteraju iOS 11/10).

Na netu sam nasao neki iStyle ali u istoj pretrazi i neke postove gde se ljudi zale na njih. Posto je moje poznavanje Apple sveta ravno 0, pitam da li je u Srbiji moguce i gde kupiti ova dva uredjaja a da dodbijem validan racun, garanciju i servisnu podrsku ako je potrebno.

Ukoliko je bitno, ja sam iz Nisa ali verujem da bilo ko ozbiljan ima online prodaju.

Unapred hvala!
 
U iStyle dobijaš sve to

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Na istyle su se zalili neki koji su hteli da im se popravi(zameni) telefo sad i odmah.Veoma su ozbiljni i kod njih mozes da kupis telefon pod takvim uslovima.
 
Hvala drugari, nemate pojma koliko ste mi pomogli :D

Cheers! cheers cheers cheers
 
Ja vise volim Macolu ali nije bitno da li si kupio u iStyle ili u Macoli, mozes posle kod oba da odneses telefon.
 
ios 10/11 mozes uzeti i ipad mini 2 kao i iphone 5S :-D
 
imam ipad mini 2, ne radi nikako sa ios11
doduse beta je u pitanju, ali sam siguran da nece biti nesto posebno bolje sa pravim

vratio sam na ios10 pre neki dan, progledao sam
 
Ospeglace ni ipad pro ne radi lepo a kampli mini 2 ja cu se takodje vratiti sa pro na 10.3.3
 
Nisam znao da postoji Macola. Hvala za info.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Macola postoji vec dosta godina, daleko duze od iStyle i nikada nisam cuo da je neko imao lose iskustvo sa njima
 
Nigde, pretplatices vec pretplacen uredjaj. Samo KP Elita, pouzdana, ili neka baba/rodjak/drug iz EU da ti donese. Ili predji granicu sam i odu uzmi kod suseda.
 
Nazad
Vrh Dno