Šta je novo?

Apple Keynote 12.09.2017

drgonzo

Slavan
Učlanjen(a)
17.12.2006
Poruke
3,723
Poena
435
Vreme je da otvorimo i temu posvećenu ovom događaju :)
Keynote se održava u utorak, 12.09. u 19h, po prvi put u novom Apple "spaceship" kampu.
Kako izgledaju radovi na Steve Jobs teatru u okviru Apple kampa možete pogledati ovde:
https://9to5mac.com/2017/09/01/inside-underground-steve-jobs-theater/

Očekuje se da privuče veliku medijsku pažnju jer na njemu treba da bude predstavljen:
- iPhone 8/7S/7S Plus (imena ovih uređaja još nisu definitivno potvrđena)
- Apple Watch treće generacije
- možda i 4K Apple TV

Verovatno ćemo dobiti više informacija i o ranije predstavljenim iMac Pro i Homepodu.
Event će se uživo prenositi na Apple sajtu na sledećoj adresi:
https://www.apple.com/apple-events/september-2017/
za korisnike macOS, iOS uređaja, Apple TV i Windows korisnike preko Edge browsera

apple_sept_2017_event.jpg
 
Da li postoji neki yt stream za prezentaciju? Neki ne koristimo MacOS/Win 10 sisteme :)
 
postali su teski cirkuzanti... nek pustaju macOS pa mogu da zavrsavaju...
 
'ladno mu nije radio FaceID 2 puta kada je uzeo da predstavlja iPhone X. Kakav fail.
 
Prvi iPhone na prezentaciji nije radio kako treba, zato je Steva imao nekoliko komada na pultu, pa je kasnije sve bilo ok.

iPhone X je jedino nešto novo, ostalo sa prezentacije je smeće, posebno iWatch, ko to uopšte stavlja na ruku...
 
Poslednja izmena:
ja nosim apple watch.... fenomenalna stvar

nikad nisam nosio obicne satove i ne volim ih, ali mi pametni satovi odgovaraju

imam motorola moto 360 i apple watch series 1

apple watch je mnogo upotrebljiviji i dosta upeglaniji od moto 360 inace, ali oba su mi bolja od obicnih satova, zato ih i nosim

uvek ima onih koji ce kupiti nesto, ne prave se stvari tek tako, a da nije ispitano trziste
 
Svaka čast. :)

Meni je samo pomoglo da naručim Frontier.
 
Smece? Samo je novi A11 cip fenomen sam po sebi,bar dve godine ispred konkurencije. True tone displej je konacno stigao i na iPhone,kamere su unapredjene,dupliran storage,poboljsani zvucnici...Ja ne znam sta se vise ocekivalo od "regularnih" modela za ovih godinu dana. Novi dizajn je ostao za iPX,to se vec znalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zar nije i Iphone 7 imao true tone?

Iskreno, mislim da je 8+ najbolja kupovina. 200$ doplate (i novo privikavanje na UI) za bolji ekran i ergonomiju ali i lošiju bateriju, je mnogo.
 
Nije sedmica imala true tone,ovo je sasvim solidan upgrade. Najverovatnije cu i ici na 8 plus,smara me da cekam na X,plus sto zahteva prilicno privikavanje,treba to prvo propustiti kroz sake,bice vremena. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno sam se nadao da će biti barem neke reči ili barem nagovestaja o novom mac mini. Opet razočaran.
 
To je u oktobru ne?
 
trebalo bi, ali ga svakog oktobra preskoče da bi kupili skuplje uređaje :)
 
Apple Raises Prices on All 256 and 512GB iPad Pro Models by $50

...
 
Nazad
Vrh Dno