Šta je novo?

Lg g6?

doct.cor

Slavan
Učlanjen(a)
01.02.2007
Poruke
671
Poena
320
Do 400. G6 ili nesto drugo? Bitna kamera i fluidnost. Kinezi me ne interesuju
 
Ponovo Jerry .. naravno da nije gg . Kacio sam dosta primera i dokaza u g6 temi. Čak je i on u prvom klipu sa onim njegovom spravom kojom guli leđa izgrebao sočivo ali je prećutao .
Ako mi neko ne veruje neka obiđe 4pda forum.. bukvalno je to staklo n.1 mana moba

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zvanična izjava:

An LG spokesman told me that the G6 actually uses Gorilla Glass 3 on the camera as well and that there is no Gorilla Glass 4 anywhere. This is in contrast to several other statements made to journalists at MWC and during an LG tour in South Korea before the trade show. When asked why LG would use such an old version of Gorilla Glass on the front, the response amounted to a polite way of saying it wasn’t deemed to be worth the additional cost. Which begs the question of why Gorilla Glass 5 was found to be worthwhile for the back of the phone but not the front. We’re seeking further clarification and will report back with any new information.
 
Je tel stigao. Ova jerry klip sam gledao i on je sam izgrebao to staklo skalpelom. Samo pazljivo pogledajte video..

Sto se telefona tice za sad mogu da kazem jedino da je baterija u odnosu na p9 h8 bolja. Ekran je malo svetliji ali nije perfektan kao na p9 sto se tice crne boje i maksimum osvetlenja ipak postoji minimalnog curenja svetlosti sa ivica. Sto se tice telefona neverovatno je kompaktan za 5.7 inca i ja ga bez problema mogu koristiti jednom rukom. Tel je visine kao g4 a uzi je i to znatno. Poredio sam ga sa p9 ista je sirina dok je g6 duzi za nekih aj da kazem 3 do 4 mm. Dakle za 5.7 inca bas kompaktan uredjaj. Toliko mogu da kazem za sada. Pomenuo bih i to da sam prilikom skidanja fabricke folije (dakle na netaknutom delu ekrana) primetio dve tacke koje se vide iz odredjenog ugla na suncu kao da ispod ekrana ima dve tackice prasine. To je toliko sitno i vidi se samo iz odredjenog ugla na jakom suncu nzm sta je ali je fabricki ili je nepravilnost u izradi stakla. Sto se zadnjeg dela telefona tice odaje utisak kao da je od plastike verujem da je staklo toliko tanko pa zbog toga.. Kao na honoru 8

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

E da kamera je mnogo bolja od p9 u low light dok preko dana ne znam kakav je odnos. Ovaj wide mode je extra stvar. Prilikom slikanja u low light okruzenju frame rate kao da je 10 tj dolazi do seckanja na ekranu
 
Poslednja izmena:
Po meni staklo kamere je od stakla i nije od plastike medjutim ar sloj je nanese preko a ne sa unutrasnje strane i taj sloj se grebe. Kao manu bih naveo i to da ako ovaj telefon stavite na sto bez maske on lezi bas na staklu kamere

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno