Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Nemam disabler,nisam blokirao nista,nije mi jasan...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Probaj, nakacis na komp instaliraj Samsung Smart Switch pa proveri preko njega.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Probao,instalirao i smart switch,pokazuje da nema nista.Probao i kies,on i ne vidi s9.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Probao,instalirao i smart switch,pokazuje da nema nista.Probao i kies,on i ne vidi s9.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Probaj naci updater aplikaciju u sistemskim?obrisi data i kes ,restartuj telefon pa vidi . Možda neki VPN mada ne verujem da će to pomoći.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad uradih update na s9 (Pie), uradio sam wipe cash 2x iz recovery-ja.. mada primecujem po malo laga.. mora definitivno system reset? :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko neki savet za mene i moj telefon, i dalje je na oktobarskom i nema nikakvog updejta... Iz Italije je telefon onaj csc je TIM. Da li da cekam ili da pokusam sam da ga ubacim?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel si probao da klikces tamo da trazis novi softver? Znam da je glupo pitanje ali ume da zabaguje ponekad notifikacija, ako jesi sacekaj jos malo pa ubacuj ako nista drugo

Znam da je najbolje ali ga keva koristi pa sam joj namestio sve za banke.. ispraticu pa ako bude lagovao opicicu restart :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja presekao, upravo skidam 9.0. Ne svidja mi se kad moram da radim factory reset, ali uradicu ga veceras ili sutra. :) Srecom mi je m banking na drugom telefonu :d
 
Zanimljiv je ONE UI, malo ikonice ruznije, dark mode nije los.. takodje ruznije tipke na nav baru.. Sta znam, nista specijalno :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@ackonish
Е баш то, хвала ти. Ја сам навикао пре да док сам у једној апликацији задржим дугме и оно ми понуди да отворим још једну, па се сад нисам снашао.
Свиђа ми се иначе што су дугмићи овако минимални, да што мање екрана заузимају :D

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Ne znam uopšte šta će ti dugmići, baš su čudni. Bolje ih skloni skroz, radi isto.
 
Upravo instalirao 9.0, nisam jos uradio reset...
@Zeha
ACR radi, ali sagovornik se na snimku mnogo slabije cuje nego na Oreu.
 
@DusanMilosevic
I meni je bilo isto. Uradio sam wipe cache samo. I "prodisao" je telefon posle 2 dana sam od sebe, sada leti. Sacekaj dan, dva...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Upravo instalirao 9.0, nisam jos uradio reset...
@Zeha
ACR radi, ali sagovornik se na snimku mnogo slabije cuje nego na Oreu.

AHAaaaa... e to vec sugerise da u stvari snima zvuk sa zvucnika a ne kao sto bi trebalo direktno u ponom kvalitetu obostrano... hmmmm

Gde ste vi telefona menjaci kako koji novi iskoci... svi presli na N9, radi li vama na N9 snimanje sugovornika... i vi ste dobili zvanicni a9?
 
Moze biti, mada svejedno moze da se cuje sagovornik, ali mnogo tise nego na Oreo

Inace posle reseta autofokus kamere ne brljavi i uvek brzo fokusira
 
A sta cu, nervira me obavestenje za azuriranje (kako ga moj brat gleda vec mesecima ne razumem), verovatno cu sutra da uradim update na "pitu" i fabricki reset...
Jel moze fabricki reset iz aplikacije telefona ili mora na dugmice iz ugasenog stanja?
 
Jel ima neko neki savet za mene i moj telefon, i dalje je na oktobarskom i nema nikakvog updejta... Iz Italije je telefon onaj csc je TIM. Da li da cekam ili da pokusam sam da ga ubacim?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ne čekaj. Isti telefon sam kupio. Update za njih užasno retko. Flešuj SEE lepo i vozi.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
A sta cu, nervira me obavestenje za azuriranje (kako ga moj brat gleda vec mesecima ne razumem), verovatno cu sutra da uradim update na "pitu" i fabricki reset...
Jel moze fabricki reset iz aplikacije telefona ili mora na dugmice iz ugasenog stanja?

Moze iz telefona, isto je


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sta cu, nervira me obavestenje za azuriranje (kako ga moj brat gleda vec mesecima ne razumem), verovatno cu sutra da uradim update na "pitu" i fabricki reset...
Jel moze fabricki reset iz aplikacije telefona ili mora na dugmice iz ugasenog stanja?

Naravno da moze iz setting telefona...
Ja se malo kajem sto sam instalirao 9, ali naviknucu se valjda. Za sada mi se ne svidja.
 
A mozda bi bilo mudro da poslusam Proday-a i njegovo misljenje da najbolje telefon radi na njegovom orginalnom androidu...
Odbija me nemanje snimanja, privlaci me navodno dugovecnija baterija, "gura" me u update obavest za azuriranje, odbija navodno ruzne ikone...

Ko je instalirao iGO next gen na "pitu", radi li?
 
Ikone su stvar ukusa i meni licnonse svidjaju.
ACR ne radi na pie vec samo hvata zvuk sa slusalice i ako pricate u isto vreme sa sagovornikom ili je oko vas bucnk zaboravite na ACR.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Baterija je ista. Sistem mnogo bolje izgleda i lepše radi. Pusti ti folozofije Proday-a. [emoji39]
 
Nocne slike su malo svetlije na Pie, ali nebo je "zrnato". Govorim o automatici, kada se upali onaj "mesec" u cosku. Nakon factory reset autofokus radi besprekorno i telefon je malo brzi. Ikone mi se ne svidjaju.
 
ACR ne radi na pie vec samo hvata zvuk sa slusalice i ako pricate u isto vreme sa sagovornikom ili je oko vas bucnk zaboravite na ACR.

Kao sto sam i pretpostavio (znao), pogotovo kad sam cuo da tiho "snima" sagovornika... ahhh, Kolumbo 'bem te radoznala.
 
Možda nije baš vezano za ovu temu, ne znam dal ima uopšte SwiftKey tema ovde.
Od kad sam ubacio Pie na S9 plus SwiftKey mi nešto pobrljavio.
Imam izabran engleski, srpski, Qwerty keyboard Kao i uvek. Ne držim naša slova nego kad dugo držim na slovu pojave se ova naša sa kvačicama, nego je raspored skorz drugačiji. Evo slike. Ne znam kako to da vratim kako mi je oduvek bilo.
1de7a2b372a406555b15bf68102e1b6a.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Možda nije baš vezano za ovu temu, ne znam dal ima uopšte SwiftKey tema ovde.
Od kad sam ubacio Pie na S9 plus SwiftKey mi nešto pobrljavio.
Imam izabran engleski, srpski, Qwerty keyboard Kao i uvek. Ne držim naša slova nego kad dugo držim na slovu pojave se ova naša sa kvačicama, nego je raspored skorz drugačiji. Evo slike. Ne znam kako to da vratim kako mi je oduvek bilo.
1de7a2b372a406555b15bf68102e1b6a.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ja sam ovako podesio sve je ok... P.S. JAKO me nervira što sad ni na PIE stock video player ne pušta audio u video fajl tipa Web ddl 5.1 ( predpostavljam dts codec nema???)
df4ef71a1bafe38f48a2fc4fedfef92b.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A mozda bi bilo mudro da poslusam Proday-a i njegovo misljenje da najbolje telefon radi na njegovom orginalnom androidu...
Odbija me nemanje snimanja, privlaci me navodno dugovecnija baterija, "gura" me u update obavest za azuriranje, odbija navodno ruzne ikone...

Ko je instalirao iGO next gen na "pitu", radi li?
Što se tiče te notifikacije za update koje smara za medalju, rešenje je "jednostavno"...factory reset (sa pie bi ga svejedno radio), odma package disabler i blokiraš dva update procesa (više ti se nikad ne pijavi ikonica niti možeš da nadogradiš...dok ne upališ iste ako baš hoćeš).
Baterija je ista. Sistem mnogo bolje izgleda i lepše radi. Pusti ti folozofije Proday-a. [emoji39]
O ukusima se ne raspravlja ;) To što je nekom bolje ne znači da je i drugome. Uživajte u piti ekipa [emoji106][emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@Vex meni je drugačiji bio raspored naših slova pre ovog Pie update. Ne znam gde je tu nastao problem?
461c10e09319bb45062e6babdd6f441c.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno