Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Jedna velika primedba vezana za pie, zvuk je slabiji i to primetno,mislim na notifikacije. Recimo,gol na flashscore-u, katastrofalno slab. [emoji5]ozbiljno kazem.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Prvi put čujem da se neko žali na zvuk notifikacije na Piti...
 
Ja sam imao taj prob na Oreo haha. Ja sam skontao da je problem u tome sto radi samo donji zvucnik, a ne oba.

Ukljuci dolby atmos...ili neki soundbooster skini

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ima li neka fora da na lock screen namestim da mi ne budu ikone od obavestenja vec da bude kao na oreu jedno ispod drugog?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poremetili su mi prečicu za bateriju. Ranije samo zadržim u status baru na power mode (saver) i odem u podešavanja, sada više ne može.
I meni. Ja sam joj pristupao iz edge panela, sad su tu opciju izbacili.

Inače meni je pita baš legla, iako sam bio vrlo skeptičan. Čak mi ni izgled ikonica uopšte ne smeta.
 
@Latirla, imas na lock screen pa ides notifikacije... I onda nacin prikaza

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Prvi put čujem da se neko žali na zvuk notifikacije na Piti...
Sve sto ispod kažu je već podešeno i uključeno. Imao sam zaredom s6e, s7e, s8, note 8 i sada 9 plus. Sve, neke od njih sam nosio u isto vreme i po godinu i po. I zvuk je ubedljivo najslabiji, pricam o notifikacijama (znamo naravno da ima dva zvucnika,oba rade), na s9 plus. I na oreu a na pie jos gori. Pricam samo o notifikacijama. Ne pricam napamet, imao sam sve ove modele pa mogu iz iskustva da poredim. Čak sam i ovde pisao kada sam uzeo s9 plus da su zvuci notifikacija uzasno tihi u odnosu na recimo note 8. A zašto je to tako stvarno ne znam. Ali je tiho.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Smanji zvuk na slušalici na minimum, verovatno ti hvata zvuk sa slusalice i snima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Stigla pita, malo privikavanja na UI ali za sada pozitivno, osim što kada pozovem nekoga ili kada imam dolazni poziv, ekran blinka, tj.treperi sve vreme. Jel ima neko taj problem?
 
Sve sto ispod kažu je već podešeno i uključeno. Imao sam zaredom s6e, s7e, s8, note 8 i sada 9 plus. Sve, neke od njih sam nosio u isto vreme i po godinu i po. I zvuk je ubedljivo najslabiji, pricam o notifikacijama (znamo naravno da ima dva zvucnika,oba rade), na s9 plus. I na oreu a na pie jos gori. Pricam samo o notifikacijama. Ne pricam napamet, imao sam sve ove modele pa mogu iz iskustva da poredim. Čak sam i ovde pisao kada sam uzeo s9 plus da su zvuci notifikacija uzasno tihi u odnosu na recimo note 8. A zašto je to tako stvarno ne znam. Ali je tiho.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Zvuk jeste slab i tih za obaveštenja na v8 (Note 8, S9, S9+ i Note 9 - sve promenio i pričam iz iskustva), ali su navodno popravili na v9. Viber ako zvoni često i ne čujem. Kod tebe je na v9 tih? Zvučnici jesu odlični, kada pustiš nešto na zvučnicima to grmi i na S9/S9+ i Note 9, ali obaveštenja jesu tuga bar na verziji v8. Ako si prešao na v9 vrati na fabriku pa probaj, možda se nešto zaglupelo.
 
Koji je ovaj csc BRJ1?

Vidim sa svi pricaju o Cee i slicnim...

Kada za njega stize pita?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
3260217889fd5feeb7ce0f4872edbcc7.jpg
 
Idi u opcija, pa informacije o softveru, pa osma stavka sta pise, tako se najbolje vidi koji je region:
19030fe14350ef9a2e5fdcd769fb76a4.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Hvala Daki. Sve je TOP... verovatno cu da ga dobijem do aprila
e74e03af58877588edd350bb12fea1dc.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ajmo ljudi, budućnost zehinih nadogradnji zavisi od ovoga, pomozite čoveku [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Hvala Daki. Sve je TOP... verovatno cu da ga dobijem do aprila
e74e03af58877588edd350bb12fea1dc.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Znaci ti si cistokrvni VIP-ovac, sto ne probas da ubacis preko Odina SEE, mozda ti prodje OK jer je to za nas region kao i VIPov TOP, skini sa updato.com SEE, skini 8.0 SEE pa onda probaj preko OTA na 9.0 mozda ti promeni na SEE/SEE/TOP.
Meni nije hteo sa SEE na Nemca DBT al moguce zato sto sam menjao regiju.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Sredio sam problem sebi ;). Ako još neko ima sličan problem, developer opcije i isključivanje animacija.
 
Drustvo, kad vucete prstom gore dole po ivici ekrana, jel reaguje ekran? Mislim bas po ivici palcem kad se ide gore dole?
 
Radi normalno.
Kucaj *#0*# pojavice se test i klikni na touch, tu ces ga testirati tako sto vuces prst a on boji kockice kako povlacis prst. Ima tu dosta testova za tel.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Znaci ti si cistokrvni VIP-ovac, sto ne probas da ubacis preko Odina SEE, mozda ti prodje OK jer je to za nas region kao i VIPov TOP, skini sa updato.com SEE, skini 8.0 SEE pa onda probaj preko OTA na 9.0 mozda ti promeni na SEE/SEE/TOP.
Meni nije hteo sa SEE na Nemca DBT al moguce zato sto sam menjao regiju.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Sad cu ga ubaciti preko odina. Prvo 8 pa da vidim sta dalje. Nisam odin koristio nikada, ali po uputstvu deluje mi da cu se snaci

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da, laganica je, pogledaj na na YT, kad pokrenes Odin u podesavanja nista ne diras sve je podeseno, tvoje samo da ubacujes:

BL u BL
AP u AP
CP u CP
CSC u CSC ( ovde ubacujes cist CSC ne "Home CSC" )


Ako je sporo preizimanje fw SEE na sajtu, skini program SamFirm, kad pokrenes kucas
Model : SM-G965F ( ako je s9+ )
Region: SEE
Auto cekiras
I onda na Check update, on ce odmah naci PIE za SEE klikni na download i skida u punoj brzini.
Posle ga raspakujes u neki folder, pokrenes Odin, ubacis stavke....

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Od kad sam na pie, (pored tihih notifikacija,mada je to i na prethodnoj verziji bilo), imam još jedan problem, neće da mi ažurira sa google play-a aplikacije...evo 30 mi stoji u redu za ažuriranje već, samo vrti ali ništa i tako 2 dana, ima li neko taj problem?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Dakle, ja mogu odmah Pitu SEE da ubacim, ili moram prvo smOreo?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mozes ti odmah i Pie.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Je l izasao PIE za VIP mrezu? Telenor i MTS su dobili ali VIP jos uvek nije?
 
Zeha, mogu da potvrdim da snimanje razgovora radi na Pie. Upravo san probao program Call Recorder i sve radi kao i na Oreu, Inače i ja sam veoma zadovoljan sa Pie. Sve je ok osim viber-a koji je jako tih kad me neko zove. Mislim da to nije zbog orea, nego mi se to dešavalo dok sam imao S7 edge isto. Isti slučaj je kod supruge koja ima Mate 20 lite, dok kod ćerke koja isto ima mate 20 lite sve radi ok. Vrlo čudno.
 
Nazad
Vrh Dno