Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Uzeo nillkin nature i bas je extra.. medjutim uzeo i neko staklo Baseus 0.3mm i bas je lose tj. mora ekran malo jace da se stiska, a nije najeftinije sto je najgore..
Lepka ima samo sa strane stakla (cisto sumnjam da i stiti ekran takvo kakvo je -.-)
Jel bolje onda uzeti obicnu foliju ili ima neko staklo da je dobro, a da nije tipa 50e?
P.s malo bolje radi bez silikonske maske haha

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Imas u advanced features opciju na dnu - Touch sensitivity. Ukljuci posto si zalepio staklenu foliju
 
Setio sam se kasnije hahah.. Radi sad oke[emoji16]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Postavio sam anketu. glasajte, baš me zanima koji je najpopularniji izbor što se tiče boje. Ja se lomim između crne i plave :)
 
Jel ima neko ko je presao sa Note 8 na S9+? S9+ je brzi, lepse fotke, bolja baterija, ali nekako mi Notara mnogo bolje lezi u ruci.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li je neko imao zelju da se vrati na Note? Ja se ozbiljno razmisljam koji da prodam [emoji4]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Čisto da se pohvalim skinom, uzet je i black camo kao zamena [emoji1]
e7663a6af0f05e9cf3893603dd5609e2.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Postavio sam anketu. glasajte, baš me zanima koji je najpopularniji izbor što se tiče boje. Ja se lomim između crne i plave :)
Crna...uvek proveren izbor i na njega sve ide od nalepnica, kućišta; sve ostalo su experimenti.
Jel ima neko ko je presao sa Note 8 na S9+? S9+ je brzi, lepse fotke, bolja baterija, ali nekako mi Notara mnogo bolje lezi u ruci.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Mislim da si ti prvi koji to kažeš za note obzirom da su mu ivice mnogo manje zaobljene i više bode u dlan kada se drži...pa još i veće dimenzije. Što kaže kolega, uzmi N9 i rešio si dilemu [emoji56]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ljudi, koliko je blue shifta tolerantno na s9 modelu? Nisam navikao na amoled ekrane, pa mi upada u oko ta promena boje pod uglovima
 
Kakav blue shift, ne sme ništa da upada u oko niti da bude tolerantno, prikaz na ekranu je izuzetan. Jedino što sam ja primetio su različite nijanse iste boje kada sam stavio telefon pored iphone 8 plus od kolege. Proveri podešavanja u display>screen mode, vidi šta ti najviše odgovara.
 
Poslednja izmena:
Pa nemam pojma primetio sam kad se pogleda pod nekim uglom da malo da plave boje, videcu da uhvatim fotku te razlike pa da okacim
 
Ja sam primetio samo da amoled bas nema pravu belu kao lcd tj. vuce malo na zuckasto

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Bolje prava crna nego prava bela, bar meni [emoji41]

Sent from my S9+
 
Da nisu poceli i oni da kupuju od LG-a? [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja juce recimo cackao kolegin Mate 10 pro,zaprepastih se koliko blue shifta ima ekran,bukvalno cim se malo promeni ugao gledanja,ekran se menja u plavu nijansu...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ja sam takav blue tint video samo na Pixelu 2XL,delovalo mi je neprihvatljivo,kao i ovo gore na snimku,ja bih to vratio nazad sve.

20171227_144937.jpg
20171227_144933.jpg
20171227_144948.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene na iPX ne primetim toliko,ali definitivno je to jos jedna “mana” oled tehnologije,bukvalno kakav ti primerak zapadne,desi se da nisu svi isti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko ko je presao sa Note 8 na S9+? S9+ je brzi, lepse fotke, bolja baterija, ali nekako mi Notara mnogo bolje lezi u ruci.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ja presao, nisam primetio neku vitnu razliku.a s9+ mnigo lepše leži u ruci,u suštini isti đoka

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Iskreno da ti kazem,nisam zagledao jos nijedan S9/+,ali uglavnom svaki amoled displej pod odredjenim uglom vuce na tu plavkastu,tj na beloj pozadini. U to vreme sam imao Note 8,sa njim sam bas fotkao i poredio taj P2XL i nije bilo govora o necemu slicnom. Ali ako me pitas da li bi mi zasmetalo i da li bi pokusao da zamenim takav uredjaj,to svakako. Ne znam u kojoj meri je kod tebe izrazeno,ali mi i ovaj primerak kod kolege sa snimka deluje prilicno “alarmantno”. Naravno,poredim sa panelima koji sam imao na N8 i koji je sada na iPX,nekome je to mozda skroz ok,ako se vec susreo sa necim slicnim,nemamo svi isto iskustvo,a ni kriterijume [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drastično lošija baterija s ovim novim update-om ili je do mene samo?

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ja imam tek 2 dana telefon koji se azurirao na vrvtno poslednji update, i nisam nesto srecan sa baterijom, mada jos mi je prerano za bilo kakav sud, dacu mu jos koji dan da se sredi pa cu videti sta se desava. Jedino sto za sad mogu da kazem je da mi vec nedostaje ios [emoji3] ali spreman sam da dam sansu samsungu

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kupio bih S9 Duos, vredi li ...

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Pitanje je otprilike u rangu sa "šta mislite o pošumljavanju meseca!!!"

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno