Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Pocinje u 6 po nasem vremenu?
 
Ja sam dobio info od nasih clanova koji su tamo da je od 7
 
Od 18h
 
Link?

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Самсунг пиша по Сонију са својом применом slow motion клипова...
 
Lebe mili ala smoriše sa kamerom!! Super za merač pritiska ako su već uspeli da integrišu senzor
 
Sa primenom kamerom uopšte, ne samo slow-mo ;)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
То без дилеме, али сам мислио посебно на slow mo, јер је то сонијев производ, обрађен онако како треба..
 
Самсунг пиша по Сонију са својом применом slow motion клипова...

Prosto je jadno kako se druge firme bogate na Sonijevoj tehnologiji koju oni ne umeju da softverski iznesu do kraju i promovišu kako treba. :) Zato i treba da propadnu. Doduše samsung je sigurno poslednjih 6 meseci ove senzore senzore za slow mo od Sony-a i nije ni čudo što su napravili sve to sa više opcija i zajebancija, dok je Sony verovatno brzopleto i da bi bili world first izbacio to nedovršeno i bez preteranih funkcija. Mada ne znam, daleko je Sony od Samsunga po pitanju resursa koje se ulažu u inovativnost u softweru itd.
 
Poslednja izmena:
Nije da ne mogu nego jednostavno nece. Pricali smo o tome.
 
To je to, nema tu neke filozofije. Evo pričaju o emoji-ima 15 min već. Ko ima S8, ne vidim zašto bi prelazio na S9?
Pa čak i S7e..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Негде сам прочитао пре неки дан да Сони као да не сме да направи свој уређај конкурентним, јер би теоретски појели конкуренцију. То донекле има смисла, јер, ако ти имаш инжењера који прави ту камеру, просто је невероватно како неко тамо може ту камеру да искористи боље од тебе који си је направио.
Овако сонију одговара да продаје другима технологије, и од тога узима део колача.
Шта знам, има неке логике. Они су трку у мобилној индустрији изгубили, овако ипак успеју на посредни начин да узму фину кинту.
 
Poslednja izmena:
A Samsung pričao o ovim novim funkcijama tipa slow mo i emoji tako dugo, detaljno i bez blama, kao da su to oni izmislili (i treba, šta ih boli uvo) :D A što je najgore, 99% ljudi ovo verovatno prvi put vidi jer za Sony niko više i ne zna u svetu telefona, niti ikoga boli uvo šta su oni izbaciili i kakve funkcije imaju.
 
Poslednja izmena:
Ima smisla posto ogroman broj proizvodjaca u svojim modelima ima Sonijeve senzore, da ne kazem bas svi. A to je sigurno lepa zarada i za njih relativno laka. :)
 
Постали су гори од јабуке. Какав хајп, урлици, вриска, пренемагање...
Мада то је на западу потпуно нормално, све зарад профита.
А ови су докторирали на маркетингу.
 
Znači glavni adut kamera

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Samsung Galaxy S9

Svakako najbolji Android na trzistu do pojave Note 9.

Ovo je prvi put da Samsung izbacuje dva prakticno ista telefona za redom, tj isti dizajn sa unapredjenjima.

Sad ima jedno 10 Android telefona koji lice ko jaje jajetu, skoro ih nemoguce razlikovati. Samsung bi kao najozbiljniji proizvodjac trebao da se potrudi da se s kilometra razlikuje id drugih ko sto se Apple trudi.
 
Meni je ono bilo neverovatno da u mrklom mraku napravi onakvu fotku, kako je to moguce? Ko zna kakve tek pravi kada je polumrak. 960fps je vrv 720p, ne verujem da je 1080p.
 
Meni je ono bilo neverovatno da u mrklom mraku napravi onakvu fotku, kako je to moguce? Ko zna kakve tek pravi kada je polumrak. 960fps je vrv 720p, ne verujem da je 1080p.
Stvarno misliš da je ono napravljeno telefonom?
I da izgleda onako dobro na ekranu od koliko, 1000 inča?
Nema teorije.

960fps je 720p, i to upscale, sad sam gledao mkbhd-a, tih 960fps više izgleda kao 480p..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kod nas:

S9 - 104.990
S9+ - 116.990
 
Bice ovo nekih 20-30% slabije prodavan model od S8
 
U nekim glasinama se pominjala mogucnost da ce S9/+ imati Samsungovu verziju hdr+ za fotografisanje, zna li se nesto o tome? Nisam gledao prezentaciju a na ovim najpoznatijim sajtovima ne pise nista na tu temu.

S9+ je opasna masina, jeste da nije mnogo bolji od S8+ ali ima nekoliko zanimljivih novih mogucnosti.
 
Nazad
Vrh Dno