Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

S jedne strane uzasno skupo, s druge kad pogledas koliko Huawei kosta, dzabe.

Koliko kosta huawei? P20 ce kostati bar 200e manje od ovih najavljenih cena. Mate10 pro je vec ispod 600 u prodavnicama. Proslogodisnji P10 kosta 350e a koliko kosta S8? Honor v10 je 400e. Ne razumem sta si hteo da kazes...
 
Daš 850e za telefon za koji posle 2 godine ne mozes da uzmes ni 250e. Čist gubitak 600e na 2 god. ili 300e godišnje. Za veći telefon je verovatno gubitak i veći, das 1000e a prodas ga za 300e

Ali gušt da ga imaš je nešto neopisivo... :D

Evo i ja da se prijavim da sam "bolestan", samo sto sam ja "ljukav" i bezobrazan, prepustio sam bratu da istrese lovu i kupi mi S8 kao poklon za rodjendan... :p

Ako to "ne upali" kupujem sebi S9 ili mozda cak S9+ negde u maju, cim malo cene se spuste...
 
Poslednja izmena:
DWvbX5FXUAA3hAt.jpg:large


Verovatno najbolji hardver na nekom 2018 androidu, sve do Note 9 :)
 
Poslednja izmena:
Aaaaaaah stereo zvučnici...evo padam u nesvest...ustajem...opet padam; kakav istorijski dan!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
nije da je Nokia N95 to imala..
ali vecina danas nema tako da je dobro sto to opet polako postaje standard..

Sent from Galaxy S8
 
Poslednja izmena:
Stereo zvučnici, dobra kamera i čist android 8.1 (februar), pa to što ima 6P nema ni S9 3 godine kasnije :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
@Sumadinac, samo smo tebe cekali da nam objasnis kako stoje stvari u 2018.godini.

U11 via TT
 
Za ove sa slabijim kartama to je bio sarkazam ;)
Mada je i istina krastavac...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dobar je hardver nema sta, sad krastavac kome sta odgovara kupuje za svoje pare, da ce biti skup bice bogami, odose cene u nebesa.

U11 via TT
 
Ne znam. Jedino na Note 8 sa minimalnim ivicama pa ok. S7e, S8+ su stvarno sapuni...
 
Kad obicno krene prodaja kod nasih operatera nakon premijere?

U11 via TT
 
Oko mesec dana nakon premijere

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ima li negde primer/test kako ovaj dvostruki aperture (f1.4/2.4) radi?

Vidim da je to predstavljeno relativno skoro, na w2018, ali nema testova...
 
Jel je bio S8 "skup" kada se pojavio kao što kažete da će biti S9, ko je ispratio sve?
 
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?386869-Samsung-Galaxy-S8&p=5060698&viewfull=1#post5060698
103.000rsd na dan 13.4.2017. po srednjem kursu od 120.7rsd za 1€ je oko 855€ za S8 ...

Zanimljivo je pogledati kako su se cene kretale od izlaska do danas, pa evo ma ipn.hu cene u forintama https://ipon.hu/webshop/product/samsung_g950f_galaxy_s8_64gb_fekete_(basic_garancia)/1565364 gde su prvih 4-5 dana cene bile "lepe" i mirne a onda je otisla cena za oko 42% u nebo i tako se kasnije polako spustalo da bi od februara ove godine cena S8 bila kao prvih dana prodaje... Dobro je i to znati...
 
Poslednja izmena:
Još da procuri zvaničan slajd sa cenama, i to je to, mogu da otkažu konferenciju. :d
 
Ionako će u oglasima za 2 mjeseca jeftiniji 200€.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
4 godine security updates

6163304786340afcdb0a138430c1424b.jpg
 
To je samo Enterprajz edition. Pitanje gde će i kako će se prodavati

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
U 6 predstavljanje?


Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno