Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Exclusive: Samsung will show off the Galaxy S9’s design in Augmented Reality, here’s what it looks like

watermarked_Samsung-Galaxy-S9-in-Augmented-Reality-7.png


watermarked_Samsung-Galaxy-S9-in-Augmented-Reality-19.png


watermarked_Samsung-Galaxy-S9-in-Augmented-Reality-17.png


https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-s9-design-augmented-reality/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
iPhone X/8/8 plus je finaliziran na papiru, pa recimo, pre godinu dana, mesec manje vise.

Mislim da je S9 morao biti mnogo bolji ili makar u rangu sa apple flagship iz 2017, ovo mi je kao neka S8.5.

S8 mi se svidja generalno, vise nego Note 8, mislim da ce biti prava kupovina cak i kad izadje 9ka

Obzirom da ce s9 biti drasticno skuplji, s8 ce biti definitvno bestbuy
 
Na ovim ar slikama kao da ima ravan ekran...mada nema šanse da bude

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Opet ogavan od pozadi :( Gledam ovu nokiju 8 pro, izdominirali ljudi totalno!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sviraju sa ovom pozicijom senzora za otisak prsta, kao što su svirali u početku sa note 4 i prevlačenjem preko senzora :)
Valjda ne žele da priznaju grešku i iskopiraju konkurenciju 100%, a i stiže još malo najbolje rešenje:

 
Poslednja izmena:
Upravo. Nista bolji polozaj u odnosu na S8, cak ce ovde mozda i cesce da se prlja kamera jer je FP senzor preblizu nje.
Sve u svemu kao sto je vec receno, otaljavanje posla do sledece godine i S10 i pravljenje razlike izmedju obicne i Plus verzije.
 
Upravo. Nista bolji polozaj u odnosu na S8, cak ce ovde mozda i cesce da se prlja kamera jer je FP senzor preblizu nje.
Sve u svemu kao sto je vec receno, otaljavanje posla do sledece godine i S10 i pravljenje razlike izmedju obicne i Plus verzije.
Nije bolji polozaj, ali stvar resava zastita sa fizicki odvojenim delovima, onda nema greske da pristisne kameru ili je ta greska svedena na minimum. Tako mi je bilo na S8+ dok sam koristio, na stranu sto je to meni *****no mesto za senzor.

U11 via TT
 
Slazem se, ali sta cemo onda sa onima koji ne nose nikakav case na telefonu? Ne sme to biti opravdanje. Mogli su da stave senzor na pravo mesto ali ocigledno nisu a i nece jer ce do S10 verovatno zaziveti trend FP senzora ispod ekrana.
 
DWp4K4CWsAEzWhC.jpg
DWp4K4DXUAEetQu.jpg


Iskreno očekivao sam i više :)

Among the new features rumored to be included with the Samsung Galaxy S9 and Samsung Galaxy S9+ are: stereo speakers, enhanced facial recognition that combines an iris scanner with face unlocking,
and a rear camera with a variable aperture of f/1.5-f/2.4. In addition, the fingerprint scanner has been moved underneath the camera module, making it easier for users to find the biometric scanner by feel.
 
Poslednja izmena:
Soma eura za Samsundz??? Bolest!!

OnePlus 3 A3000
 
Kolko ce note 9 da bude? N8 je skuplji od S8+ za 30% (zvanicne vp cene)
Prate jabuku
 
S jedne strane uzasno skupo, s druge kad pogledas koliko Huawei kosta, dzabe.
 
Od mene nece vise zutu paru da vide, ima da koristim S7 dok se ne raspadne.
 
Ili dok ekran ne izgori toliko da počne jako da nervira.
 
I ja :D
Kad izvadim S7E iz Spigen kejsa, ko novi telefon da imam, pa sam zato sada poručio silikonske gaće za njega, izguraće mi on, vidim ja, do S10+ :)
 
Tako sam i ja govorio pa onda evo i s8, n8...to be continued :d

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Video sam...taman mi i teretanu zameni :d
P.s. nije hobi, ja sam bolestan :D

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Posle S7/E direktno na S10 da ne kazem S X :)
 
@Proday, nisi jedini, ima nas još...

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Daš 850e za telefon za koji posle 2 godine ne mozes da uzmes ni 250e. Čist gubitak 600e na 2 god. ili 300e godišnje. Za veći telefon je verovatno gubitak i veći, das 1000e a prodas ga za 300e
 
Nazad
Vrh Dno