Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Sad videh slike...bedak, sad je kao g6

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ovako ce se lakse koristiti sa staklom preko, manje ce biti problema po rubu i sa futrolom naravno... :d
Zar je zaista to neki problem sto je tih 0,9% "manji" ?
Zar je bolji telefon kad je duguljastiji?
 
nije problem sto je STB manji, to niko nece primetiti.. ali meni je lepsi S7edge jer ima taj zakrivljeni ekran, po tome je prepoznatljiv. sa S8 su vec napravili dosta manju "krivinu" a S9 nece se nece ni razlikovati od drugih..

sa druge strane jeste prakticnije :)
ali nemamo staklo na ledjima kod premium uredjaja zato sto je prakticnije nego zato sto je lepse :)

Sent from Galaxy S8
 
Никад више нећу купити телефон са закривљеним екраном.
Једва чекам да овај ѕ7е одапне, па да узмем нешто нормално. Купила ме батерија на овом, тј ѕ7 нисам узео у разматрање јер је, за моје појмове, имао слабу батерију у време кад сам мењао моб.
 
E pa moram da te razočaram, vise nikada flagship nece imati ravan ekran [emoji4]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Takođe počinjem da verujem da osim sonija compact, više nikada nećemo videti mali telefon dobrih performansi :(

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
S9 je mali telefon, tamaniska :)
 
Za moj ukus to nikako nije malo. Ip7 tj 8 su na granici po meni...sve preko je već muka za korišćenje jednom rukom (pričam za mene koji imam malu šaku).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Veličina ekrana vise nikako nije problem kad imas neko dugme ili gesture da se spusti notification bar, ili ono virtuelno smanjivanje ekrana, dok god je neki jednostavan gesture.. Bilo bi i super kad bi developeri skapirali da vise nije 2006-a i poceli sve komande da spustaju dole..


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Na nova launcheru imam oduvek taj guesture al su 5+" telefoni ipak veliki za moj ukus tj konforno korišćenje jednom rukom

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mada gesture nije isto kao dedicated dugme na navigation baru kao sto ima huawei, gesture radi samo na homescrenu a dugme odakle god hoces.
Tako da s tim stvarno nije nikakav problem, YouTube, fotografije i slicno, sve izgleda dosta bolje na većim ekranima..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Znam...evo patim se sa 6.3" :d

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Gledam sada na b92 tekst o S9 gde prikazuju par trailer/teasera. Deluje da je kamera glavni adut novog S. Ostalo se nista ni ne pominje.
 
Realno, šta epohalno može da donese S9 u odnosu na S8?
A da, može, animoji-je. :d
 
^ Moze. Senzor za otisak prsta. Kazu da ce 30% manje kamera da se prlja na S9 kao sto je to bio slucaj sa S8
 
Meni dosta da stave stereo zvučnike...veća baterija bi bila dodatni benefit!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Samo prodaja krece tek u martu a bice nesto pre i u pretprodaji...
 
Neko je pitao pre nekoliko dana kada ce...

Samsung Galaxy S9 release date
Hottest leaks:
Galaxy S9 launch date: confirmed for February 25
Galaxy S9 pre-order date: rumored for March 1
Galaxy S9 release date: rumored for mid-March
The Samsung Galaxy S9 launch date is locked down for Sunday, February 25 in Barcelona.
 
hehe, kako S9 ima mesnate bezele, prava ciglica, nije vise sapun.
 
Možda u procentima deluje maka razlika, ali meni se ne svidja.

Baš su potencirali to 'infinity display' u marketingu, a sada sa debljim ivicama sa strane nije taj efekat. A nisam primetio da su bile neke žalbe da se lako lomi staklo sa strane ili nešto slično.

edit: mada, po poslednjim foto-ima, izgleda ipak neće biti tako, nego isto kao s8, hmm

https://twitter.com/evleaks/status/965603927835267072
 
Poslednja izmena:
I sam znaš, a oni u Samsungu još bolje znaju, da to 99% kupaca apsolutno ne interesuje.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
I sam znaš, a oni u Samsungu još bolje znaju, da to 99% kupaca apsolutno ne interesuje.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
Pa da li taj skor ima poente u realnom koriscenju telefona
Taj skor je vise "ko ima veci" medju proizvodjacima.


Sent from my SM-N950U using Tapatalk
 
^Tako nekako...

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Da nekim slucajem Samsung ima 'najveci' medju proizvodjacima pisali bi o tome 20 strana, ovako nije vazno.
 
Možda u procentima deluje maka razlika, ali meni se ne svidja.

Baš su potencirali to 'infinity display' u marketingu, a sada sa debljim ivicama sa strane nije taj efekat. A nisam primetio da su bile neke žalbe da se lako lomi staklo sa strane ili nešto slično.

edit: mada, po poslednjim foto-ima, izgleda ipak neće biti tako, nego isto kao s8, hmm

https://twitter.com/evleaks/status/965603927835267072

Slike sa debelim stranama su loši renderi, kao što možemo videti na zvaničnim-procurelim renderima, izgleda isto kao s8.
 
Ako se ispostavi tacnim ovo je ozbiljan skok u performansama, do sada nisu bili ni blizu applovim procesorima.Bez ikakve sumnje bice i vise nego dobar.
 
iPhone X/8/8 plus je finaliziran na papiru, pa recimo, pre godinu dana, mesec manje vise.

Mislim da je S9 morao biti mnogo bolji ili makar u rangu sa apple flagship iz 2017, ovo mi je kao neka S8.5.

S8 mi se svidja generalno, vise nego Note 8, mislim da ce biti prava kupovina cak i kad izadje 9ka
 
Nazad
Vrh Dno