Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Da li može jednostavno da se vrati na android 9? Prošli put nisam uspeo, Odin mi je izbacivao neku grešku. Samo sam izgubio vreme bekapujući i podešavajući sve od nule a nisam ništa dobio
 
Ja sam pokusao da stavim recimo temu onu od S7 edge Batman Edition i dok su drugi uspeli, ja nisam, valjda sto je android 10
 
Da, Ja sam probao, i izbacuje gresku za bootloader. Nista ostajemo prikovani za 10-tku.
 
Dal zna neko, kako se gasi shutter sound na kameri ? S9, androd 10.
 
Ako se dobro secam, ukoliko ga nema u opcijama kamere,tj.podesavanju onda samo silent mode pomaze.
 
Da li neko moze da napise razlike u kameri i brzini rada izmedju S9 plus i Mate 10 Pro? Ako je imao ta dva telefona. Imam Mate 10 Pro na Android 10 i nesto nisam zadovoljan s kamerom. Baterija je odlicna, nova, imam 7.30-8h SOT-a, brzina odlicna ali ta kamera me nesto odbija. Mogu da menjam za S9 plus ili P20 Pro. Sta kazete?
 
P20 Pro zbog baterije ako ti je to bitno.
 
I dalje ima ažuriranja.

Screenshot_20220821-140116_Software update.jpg
 
Meni je na Note 8 (pandan S9), na Android 10 radio duka viber.

Tako da probaj sa factory reset, jer nema razloga da ne radi...
 
Meni neće na Yettel prepaid-u. Uredno su mi aktivirali uslugu, sve je lepo podešeno, u podešavanjima telefona u opciji about mi čak stoji da i data i vocie ide preko LTE mreže, ali čim pozovem svičuje sa 4G na H. Telefon je na fabričkom softeveru, skinuo sam mu i ovaj zadnji update od pre par dana ali ne pomaže. Uzet je preko mađara, sa TMobile HU, jedino razmišljam da to može biti problem.
 
Šta treba da radim da bi ovaj telefon bio upotrebljiv tj da mu wifi radi. Vratio sam se na stari S7 jer je ovo nepodnošljivo. Ranije sam pokušavao da se vratim sa ovog smeće androida 10 na originalni 9 sa kojim je telefon isporučivan ali samo sam izgubio vreme i živce niko mi tada nije rekao da to ne može na ovom modelu. Fabrički hard reset nije promenio ništa i dalje se događa da internet prestane da radi iako sedim pored rutera, pun signal i drugi uređaji zakačeni na isti rade. Ne mogu svaki put ručno da palim gasim wifi i čekam pola sata da se konektuje ponovo da bi proradio. A i oduvek to svako malo ulaženje u wifi i ručno konektovanje na telefonima izluđuje, jer njima treba večnost da shvate da sam promenio lokaciju prostoriju i da nisam više u dometu prethodnog rutera a da je drugi sa punim signalom dva metra pored mene. Ne znam koliko decenija treba da prođe da naprave telefone da korisnik kad se kreće po većoj firmi ima uvek internet u svakom momentu.
Ima li neki rom za ovaj telefon i koji je najbolji najstabilniji bez bagova? I da li će to da prebriše, ažurira one gluposti za mrežu modem itd? Da ne radim fleš uzalud nego da se bar nadam nečem.
 
Ja "vozim" s9 od kad je izašao, sve radi ko sat. Nisam mu ni bateriju promenio (na 70% je). Nikada nisam imao problema sa WiFi i softver je najnoviji. Da nije možda neko otvarao tvoj s9 pa zeznuo wifi antenicu?
 
Ma nije a i nema veze s hardverom, ako isključim wifi pa ga uključim proradi, ili ako se diskonektujem sa mreže pa konektujem ponovo, iako mreža provereno radi drugi telefoni su mi takođe zakačeni na isti ruter i internet radi.
Ne mogu doveka na ovom S7 prespor je, treba da se vratim na S9 ali kad već resetujem telefon radije bih neki custom rom ako ima neki dobar i stabilan.
 
Zdravo svima.
Imam Galaxy S9+ i problem sa prijemom signala.
Na A1 mreži je najslabiji, uglavnom jedna crta i često ga gubi.
Probao Yettel mrežu, na njoj su dve crte, povremeno padne na jednu, ali ne gubi signal.
Onda sam uzeo od prijatelja S9 radi testiranja, takođe i na njemu je signal veoma slab, ali za jedan podeljak jači nego na mom S9+.
Da li je ovo simptomatično za telefone iz ove serije, ima li neko sličan problem i objašnjenje šta bi mogao biti uzrok?
 
Imam pitanje, ima S9+ i počeo je od sinoć sam da se gasi. Samo se zacrni ekran i ne čuje se vibracija i onda moram da ga upalim ponovo. To je radio 3-4 puta i onda sam ga prebacio na safe mode. Bio je jedno 40-ak minuta na njemu i Wi- fi sam koristio i sve je radilo okay pa sam ga vratio na normalan rad. Posle se opet ugasio posle 2 sata otprilike i onda sam ga upalio opet i celu noć je bio uključen normalno i zvonio budilnik i onda se opet popodne ugasio. Da li zna neko šta je sa njim? Da nije neki virus, u kontroli uređaja, ako je tome verovati, piše da je sve zaštićeno i da ništa nije detektovao.
 
Moze da bude i maticna ploca. Desavalo se sa S9+ da ima iste simptome i kad je u pitanju baterija i kad je u pitanju maticna ploca.
 
Moze da bude i maticna ploca. Desavalo se sa S9+ da ima iste simptome i kad je u pitanju baterija i kad je u pitanju maticna ploca.
Aha, pa ne znam nikada nisam imao problem sa njim. Evo sada se konstantno gasi i pali sam ne znam šta mu je. Ne koristim ga često jer imam novi, tu su mi neki podaci ostali na njemu i ne bih voleo da crkne... veoma mi je drag telefon. A vidim i baterija mu ide malo brže...
 
Prebaci sve podatke sa njega dok jos radi. Popravak tako starog telefona se ne isplati. Ako se sad konstantno sam pali i gasi, to vise lici na maticnu plocu.
 
Nazad
Vrh Dno