Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Samsung voice input ne nalazi nista, a voice input mi otvara ovu opciju, kada udjem pojavi mi se ono sa ss iz proslog posta...
fcfab182d1f45ebec1a581f61930173f.jpg
62efbeca80b7fa6bc4b3f6ea2072e1f3.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam zasto kod tebe nema te app zasebno pa da ti se pojavi nakon pretrage. Da li si na zadnjem update-u One UI 2.1?
 
Onda nemam pojma zasto kod tebe nema "Samsung voice input" app...
Ja sam isto na zadnjem update-u...
 
Ne znam, zato i pitah [emoji3]
Nisam od onih koji pitaju sve i svasta, a android korisnik sam od htc magica, flesovao romova i romova nekad, ali samsung voice ne umem da iskljucim.

Edit: Ipak sam uspeo da napravim. Nisam ni primetio u donjem desnom uglu u navigation baru novu ikonicu za tastaturu.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslao sam upit promobiju za informativnu cenu konektora, napisali su mi da je 5400din, da li je moguce da su digli cenu?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Uh, pa toliko nije bio ni kod iPhone-a.
 
Kontam da ti tada zamene i bateriju

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Baterija mislim da se ne menja uz konektor. To je odvojen deo koji mislim da nema veze sa baterijom.
 
Pa čudno mi posto je ista cena i kada se menja baterija na s9+. Reko oni to u kompletu menjaju, nekako mi nemoguće da je cena baterije ista kao i usb konektora.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Slazem se sa tobom ali onda bi to znacilo da su baterija i konektor integrisani. Jedino tako opravdava cenu.
 
Android 10 i One UI 2.1 na s9 u 2020. godini, baterija, fluidnost, animacije... sve savršeno!
Sve dok ne pokreneš Asphalt 9 na 30 stepeni i izgori ti ruka pod leđima telefona... :(
Je li ovo i na novijim svim exy samsunzima "letnji solarijum" ili devetka pokazuje prve slabosti u borbi sa jačim igama?
 
Poslednja izmena:
Roštiljada je na Exynos-u svuda pa i kod mene na N10+, tako da negde ispod klime stani i udri :D.
 
Horor! Prvo pomislih možda je do spigena da ga dodatno greje, ispalo je potpuno obratno, spigen je samo ublažavao roštilj, goli telefon je nemoguće držati uz Asphalt. :mad:
 
Ako ti je do igrica, menjaj ga za neki SD865. Ovo je nazalost normalno stanje za Exy i letnje vreme.
P.S. Probao i ja bez Spigena, jos topliji bude. :d
 
Leti bukvalno posle malo jačeg multitaskinga telefon gori. Telefon u Spigen Liquid Air-u. A baterija od pre nedelju dana nikad gora. Ne znam da li Telenor nešto drnda signal u Novom Sadu. 3 sata SOT-a da se šutam u pedu. Običan S9.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
I ja koristim Liquid Air i hvala bogu, osim što odlično štiti od padova, sada shvatam da isto tako pouzdano štiti i od opekotina :d
Nisam neki gejmer, daleko od toga, ali volim da odvozim Asphalt9 jednom u toku dana od kako je krenuo ovaj "rad od kuće", ranije nije baš bilo vremena za to. I prethodni telefoni su bili sa Exynosom (doduše Note) pa ne pamtim da je neki ovoliko pržio, kapiram i da je igrica zahtevnija, na ranijim se igrala osmica... neću sigurno menjati telefon zbog igrice samo htedoh da vidim je li do devetke ili se tako i ostali ponašaju u ovoj meri... i da konstatujem da je situacija alarmantna. :)
 
Ne igrambigrice, ali primetih da mi baterija curi zadnjih dana. Nisam siguran dal je ti bas posle zadnjeg update-a. Telenor Bg. Drugo, telefon se dosta vise greje. Danas na bazenu, telefon u rancu, uzimam telefon i stoji obavestenje da se telefon pregrejao. Nosim onu Samsung "original aliexpress" masku.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mislim da je fb aplikacija počela da baguje i pravi battery drain

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Zelim ovim putem da pohvalim promobi. Poslednji dan garancije produzene zbog korone su mi priznali garanciju i dobio sam bukvalno skoro pa nov telefon, od starog je ostalo kamere, zvucnici i otisak prstiju, sve ostalo je promenjeno maltene.... nije reklama nego su ljudi stvarno profesionalni.
 
Za koliko vremenski su ti to odradili? Ja sam mislio da im posaljem postom telefon. Ili se mozda mora licno?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da im se moze poslati postom, ali za svaki slucaj obavezno ih pre nazovi na telefon da ti kazu detalje.
 
Moze se poslati postom.

Послато са SM-G770F уз помоћ Тапатока
 
Zelim ovim putem da pohvalim promobi. Poslednji dan garancije produzene zbog korone su mi priznali garanciju i dobio sam bukvalno skoro pa nov telefon, od starog je ostalo kamere, zvucnici i otisak prstiju, sve ostalo je promenjeno maltene.... nije reklama nego su ljudi stvarno profesionalni.

Koji je bio razlog nošenja telefona u servis?
 
U zadnjih par dana mi se baterija brze trosi, cini mi se da se sot prepolovio. Trosenje je srazmerno od 100 do 0 posto, nije onaj slucaj da se odjednom isprazni kada dodje do npr 30%. Sta moze biti, da li je baterija oslabila vremenom ili nesto sovtverski zeza. Telefon ima godinu ipo dana.
 
U zadnjih par dana mi se baterija brze trosi, cini mi se da se sot prepolovio. Trosenje je srazmerno od 100 do 0 posto, nije onaj slucaj da se odjednom isprazni kada dodje do npr 30%. Sta moze biti, da li je baterija oslabila vremenom ili nesto sovtverski zeza. Telefon ima godinu ipo dana.
Baterija je oslabila 100%.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Evo gledam sata sot mi je 4,5 h.
Nekada je isao do 6 h.
Zadnji upadate na wi-fi samo.
 
Poslednja izmena:
Ako kažeš da su ti ostali samo zvučnici, kamera i fingerprint to navodi na zamenu ekrana i zadnjeg panela takođe. Ili si malo preterucnuo ili je ustanovljen i burn in na primer, za leđa ne znam šta bi garancija tačno pokrivala? Matična, usb port i baterija kapiram.
 
Nazad
Vrh Dno