Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Kako se skida wightstone?
Skidao sam skoro sa 5s obicno staklo koje je bilo godinu dana zalepljeno i puklo i imao sam velike muke :D
 
Samo ga povučeš lagano prstom i odlepi se...pri tome i lepak ostane na njemu

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Cak i ako pukne, lepak je kompaktan, pa se onda nekako svlaci kao "krpa", folija i sl.
 
Jel moze neko ko je na DBT da pusti ss info od poslednjeg updejta?
 
Pozdrav, kupio sam telefon od drugara koji je uzeo preko mts-a. Sad vidim ovu mogucnost premium garancije, pa me zanima da li da unesem svoje ili njegove podatke, tj. da li smem svoje? Unapred hvala

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Ako nekog mrzi da čeka do sutra - prekosutra ima na Sammobile za SEE

S9+
e241f45c35a8518853331a9295f6fdba.jpg
 
Poslednja izmena:
Kad sumirate malo utiske o ovom avgustovskom, javite impresije pls. Po mom nekom iskustvu, julske i avgustovske nadogradnje kod samsunga su mi se uvek najbolje pokazale.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni se julska pokazala najbolje, ali ni ova avgustovska nije loša. Baterija mi je napokon prava! Čini mi se da je za nijansu bila bolja na julskom, ali i ovde je super. Prijem standardno dobar, nema šumova i prekida, nema lagova bilo kakvih (kao što sam imao na ranijim). Ne znam, šta te još interesuje?

Sent from grom
52df9e0d8dd1d9338c3bcabf09d3009f.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, kupio sam telefon od drugara koji je uzeo preko mts-a. Sad vidim ovu mogucnost premium garancije, pa me zanima da li da unesem svoje ili njegove podatke, tj. da li smem svoje? Unapred hvala

Sent from my P10+ using Tapatalk
Каква премијум гаранција? Уносиш његове јер се телефон "води" на њега

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
I to avgust o_O... nikad brže nismo security dobili lol

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ljudi ima li smisla preci sa S7 na s9(obican a ne s9plus). Ima jako primamljivu cenu na oglasima. Jel nema one linije koja je znala da se pojavi koju su imali raniji edge modeli. Druga varijanta je one plus koji je malo skuplji. Jel i dalje kod nas modeli imaju exynos
 
Ljudi ima li smisla preci sa S7 na s9(obican a ne s9plus). Ima jako primamljivu cenu na oglasima. Jel nema one linije koja je znala da se pojavi koju su imali raniji edge modeli. Druga varijanta je one plus koji je malo skuplji. Jel i dalje kod nas modeli imaju exynos
Ima, još više ima na s9+

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ljudi ima li smisla preci sa S7 na s9(obican a ne s9plus). Ima jako primamljivu cenu na oglasima. Jel nema one linije koja je znala da se pojavi koju su imali raniji edge modeli. Druga varijanta je one plus koji je malo skuplji. Jel i dalje kod nas modeli imaju exynos
Ima smisla itekako. Nema linije
Neću stići... Prodato. Mada ću možda i javiti, biće još par dana kod mene

S9+
Ajde igraj se sa novim see ako imaš mogućnosti...i mene interesuju utisci :) I dobar si, baš brzo ode

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ima smisla itekako. Nema linijeAjde igraj se sa novim see ako imaš mogućnosti...i mene interesuju utisci :) I dobar si, baš brzo ode

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Hoću javiću
Imao sam nekoliko kupaca - jedini uslov je bio bude još par dana kod mene dok ne stigne Nota i to je rešeno

S9+
 
Imas 2 slota - jedna opcija je da koristis sim+microsd ili sim+sim. Trece opcije nema.
 
Naravno da postoji i treća...
Pisano je o tome ali ne sećam se ko i nije me zanimalo pa nisam do kraja ispratio
Javiće se već neko ko zna
S9+
 
Ima opcija da se zalepi sam čip iz sim kartice na memorijsku karticu (gomila klipova na yt) ali je velika šansa da ne uspeš iz prve

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@zero
Hvala druze, evo stigla i meni OTA. Videvemo kako ce telefon da se ponaša.

Screenshot_20180811-134855_Software update.jpg
 
Veliko triput URAAAAAAA za Spigen Ultra Hybrid !!!
URA!
URA!
URAAAAAAA!

Ispade mi telefon (S9+) na beton, rošav i hrapav i pravo na ćošak pa klap na ekran i kliznu jedno 1/2m.

*MJAU*, *maju* sam mu "milu ma**ku" iz punog glasa, ljudi se okreću, gledaju ko je "taj" prostak, ja dizem telefon i s uzdahom ga okrećem (lezao na ekranu) da vidim puce li stogod, kad ono sve citavo, sve "zdravo", nigde traga na telefonu, ni na WS.

Uhhhhh :D
 
Pa to i jeste poenta svih tih zaštita skupocenih, jel

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Veliko triput URAAAAAAA za Spigen Ultra Hybrid !!!
URA!
URA!
URAAAAAAA!

Ispade mi telefon (S9+) na beton, rošav i hrapav i pravo na ćošak pa klap na ekran i kliznu jedno 1/2m.

*MJAU*, *maju* sam mu "milu ma**ku" iz punog glasa, ljudi se okreću, gledaju ko je "taj" prostak, ja dizem telefon i s uzdahom ga okrećem (lezao na ekranu) da vidim puce li stogod, kad ono sve citavo, sve "zdravo", nigde traga na telefonu, ni na WS.

Uhhhhh :D

Jel ti dobro? Dobro nisam prosuo kafu dok sam citao post,oplakah covece. [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno