Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

У америци S9 720$, кад се дода такса, опет испадне мање него било где у ЕУ. У Италији на Амазону 900е.
 
I ja sam bio ubeđen da će biti skuplji. Po ovim cenama S9 je jeftiijin od Note 8, a S9 plus blago skuplji.
 
Dakle super slowmo snima samo u razmaku 0.2 sekunde i razvuče ga na 6 sekundi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kao na Sony modelu. Samo je ovde pauza između dva snimanja 2sek

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
S9/9+ snimaju 4k u 60fps a full HD u 240 fps.
960fps je u 720p ali sa užasno lošim bitrate-om.
 
Ma čisti marketinški gimmick da opravdaju kupovinu. Nikad ne bih prešao sa S8.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A jel ste obratili paznju da u predprodaji postoji popust od 11800 plus mogucnost da udate stari telefon? Ver im Samsung odredi koliko da daju za S6, S7...
 
Koliko je to u EUR? 100? Dam im S8 za 100 evrica? Ma daj ...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Po meni ne vredi prelazak sa s8+ na s9+..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Procenjena vrednost + 100e. Predpostavljam da se nece bas isplatiti prelazak sa S8 nego mozda sa starijih tel. Bas me zanima koliko ce da daju za S7 ?
 
Kad kreće prodaja?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Imaš pre-order

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ok,da preformulisem. Kad kreću isporuke?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Za one koji odrade preorder, nedelju dana pre zvanicne prodaje.
 
Thx


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ako porucis telefon u pre orderu uredjaj dobijas 16-og marta. Ako preskocis pre order telefon mozes da kupis 23 marta kada krece zvanicna prodaja
 
O kom popustu je rec?
 
Koliko sam razumeo taj popust od 11800 mozes ostvariti preorderom, nezavisno od toga da li dajes stari telefon ili samo kupujes.
 
Zasto bi njima davao za 300e kada mozes prodati za vise a popust od 11800 ti svakako ostaje. :)
Ja sam na note- u, prodao s8 za 420 e star 9 meseci...tako da ne kazem da je ok, ali rate su im ok...cak i sjajne

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
To da. Ipak ce tih 100e manje da saceka koji mesec dok prodju decje bolesti u prvim serijama
 
Sve u svemu cene nisu toliko strasne kao sto se ocekivalo. Ali zato sledece godine sa S10 ocekujem da se probije cena od 1000e i to vec sa osnovnim modelom. :)
 
Nazad
Vrh Dno