Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Ma on je racunao 100-150 [emoji23][emoji23] telefon je ok stanju. Hvala svakako

Huawei P30
 
Aha, moja greska onda. Nisam video. Ja sam na S9+ izvlacio jedva 3.45h, ali mi opet deluje malo 2 sata.
 
2 sata je premalo.
Moj s9 star 2 godine dobaci od 3:20-4h sota. Jeste snap verzija, ali ne verujem da je exy ista slabiji na polju baterije, makar kada govorimo o konkretnom modelu.
Ako je u garanciji, trebalo bi da ti zamene.
Pogledaj sa accubatery koliki je health...



Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Neverujem u pouzdanost tih aplikacija, ali ajd pokusacu.

Garancija mi je do decembra, pa cemo videti. Za sada nemam u planu prodaju. Tako da ne vidim sta je tu problem, odnosno kako neko rece hir forumasa, ako uoci da je baterija oslabila i ako je taj telefon regularno kupljen, sta treba da sazaljavamo nekoga pa iskuliramo ono sto je podlozno garanciji?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
ja isto odneo zbog baterije u promobi posto mi baterija nikako nije izdrazavala ceo dan, kada sam otisao da ga preuzmem kazu da su menjali celu maticnu plocu??!! naravno devojka na recepciji nije znala razlog ali baterija bolje radi. A bateriju mi nisu zamenili
 
Ne uspevam da nadjem opciju, da li postoji mogucnost da mi bude ukljucena rotacija ali samo za 180°? Koristim dosta navigaciju i za to vreme mi je ukljucen na punjacu. Telefon drzim u cupholderu pa bi mi znacila automatska rotacija za 180°.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kada otvoriš Quick Panel, imaš opciju auto-rotate.
 
Ako mislis na to da konektor za punjenje bude gore to nije izvodljivo. Nece ti izrotirati ekran.
 
Autorotate mi je iskljucen jer me nervira rotacija dok sam u krevetu i lezim na stranu.

Da, mislim da mi konektor bude gore. Sada to resavam "rucno", zarotiram ga za 90°, i tada mi se pojavljuje ikonica kod back tastera, nakon toga ga zarotiram za jos 90° sa tom ikonicom i onda je to ono sto trazim. Zato pitam da li ima neka oocija koja bi automatski rotirala za 180.
4d021213adfe758e8ed7f664c9cb7a40.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Losu navigaciju koristis. Kucaj u googleplay autorotate pa se igraj sa aplikacijama
 
Poslednja izmena:
Ne, najbolje da koristi iGo u offline modu.

On S9 topic, ističe mi garancija početkom oktobra a baterija oslabila, Accu pokazuje 80% mada je to neverovatno po onome što je realno, punim ga bar 2x dnevno, nema dropove sa 15-20% na nulu što su mi baterie na ranijim telefonima radile pa ne znam hoće li mi zameniti ili teško? I greje se užasno, i to bih možda da upišu pri opisu nošenja u servis.
 
Sudeci po mom slucaju nece, bas proverih bateriju, kaze battery healt 82%, u decembru ce mu biti 2 god.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ne, najbolje da koristi iGo u offline modu.

On S9 topic, ističe mi garancija početkom oktobra a baterija oslabila, Accu pokazuje 80% mada je to neverovatno po onome što je realno, punim ga bar 2x dnevno, nema dropove sa 15-20% na nulu što su mi baterie na ranijim telefonima radile pa ne znam hoće li mi zameniti ili teško? I greje se užasno, i to bih možda da upišu pri opisu nošenja u servis.

Ploca ti je otisla zajedno sa baterijom. Meni je tako bilo pa su zamenuli.
 
Koji je simptom "odlaska" ploče? Osim što se greje i puni 2x dnevno radi kao sat.
 
Simptomi nisu uvek jednaki i ne mozes znati da li je ona problem dok ne odneses na servis, npr. nekome zamene plocu uz bateriju, tj. kad ima simptome lose baterije, a nema druge simptome. Nosi ga u servis pa ces videti. Kod mene je bila samo baterija u pitanju, ali po recima neovlascenog servisa (pitanje je kako oni testiraju). Zamenio ga za S10 lite i preporodio se sto se tice baterije.
 
Hajde sačekaću još malo, ima još mesec i nešto dana do isteka pa možda još nešto pokaže u međuvremenu.
 
Gresis bolje odmah, jer ako ti sad zamene i posle nesto rikne imas sansu jos mesec dana da reklamiras. A ako odes pred kraj i posle rikne nesto nemas pravo na garanciju... a mesec dana duze sto bi cekao nista ti nece znaciti kada budes prodavao telefon ako si mislio da oduzis garanciju zbog toga...
 
CekaLa i misliLa :)
Pa neće se pokvariti za mesec dana nije to Kinez. Kad se do sada nije ništa bitno desilo neće ni u mesec dana a i Promobi daje garanciju na zamenjene delove. :)
 
Javi kako je bilo na servisu, kad ga konacno odneses. :) Ako sve srede, da te dobro sluzi do S30. :)
 
Ili Note 30, ako odluče da možda obiđu Exynos i ne najade "flegšip" kao što su to uradili sa običnim N20. Ako ne, odličan je i ovaj mališa. :d
 
^Navodno ce drasticno srediti Exynos za 2021. Mozda ce mu cak i ime promeniti. :) A do tada ako budes menjala telefon, uzmi u obzir S10 lite sa SD855, ako velicina nije problem.
 
Mnogo je glomazan za neki "lite" telefon. Nisam kompleksaš, štaviše specifikacije su mu odlične, Snap i odlična baterija pre svega. Ali ne mogu da pređem preko te veličine i nedostatka ip sertifikacije. Koliko god mi neki telefon bio dobar, više nijedan neću kupiti bez toga sigurno. A i pregolem je :) Note 10 mi je jedini do sada nešto što bi me nateralo da zamenim mališu po izgledu veličini i radu, imamo ga u kući, ali ništa značajno toliko bolje ne radi za moje potrebe da bih morala da imam i ja, dovoljan nam je jedan za fotografisanje i kad zatreba veći (ne i bolji) ekran, a do tada devetka čeka neku malu perjanicu koja neće biti osakaćena zato što je "mala". Ako ikada to naprave.
 
Poslednja izmena:
Veci je i od S9+, mada meni to odgovara posto mi telefon uveliko menja laptop.. :) Jasno je da mnogima ne odgovara toliki telefon. Cekaj onda S30, trebalo bi da taj novi Exynos bude osetno energetski efikasniji od 990. Javi sta je bilo u Promobiju, bas me zanima da li ce zameniti i plocu i bateriju... :)
 
Evo ga renovirani s9 mališa :)
Baterija, ploča i usb konektor zamenjeni, da je bio i neki burn inić pa da bude i ekran :D ali i ovo je top za 2 nedelje pred istek garancije. Javljam utiske o bateriji u odnosu na prethodno stanje, kad malo legne sve.
 
Meni baterija za menjanje i reko ae da ga nosim da nadjem papire i meni je ladno roaming a ne pro mobi kod mts, kakva su iskustva sa roamingom za zamenu baterije?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nema to veze, meni je mts, ali sam nosio u Promobi, bitno ko je ovlasten za Samsung.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ali imam garantni/servisni list od roaminga...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno