Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

I kod mene je, ali kazem nema to veze.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Da li imas na Roaming papiru mts pecat? Ako imas imas garanciju. Ako nemas, prevaren si. Masa njih prodaje telefone sa Roaming garancijama gde se vidi roaming pecat, ali ako nema mts pecat onda je fals garancija.
 
Ako mene pitas nemam pojma, da li imam mts pecat, al sam nosio u Promobi po garanciji.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Da li imas na Roaming papiru mts pecat? Ako imas imas garanciju. Ako nemas, prevaren si. Masa njih prodaje telefone sa Roaming garancijama gde se vidi roaming pecat, ali ako nema mts pecat onda je fals garancija.
U mts sam uzeo telefon....

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
S9 mi je iz MTS-a i imam Roaming papir. Vide oni odlično u Promobiju po serijskom broju gde je kupljen uređaj kakav pečat prevare i bakrači. Nosi i ne misli, sve je okej.
 
Poslednja izmena:
^Onda je za promobi dovoljan samo garantni list bez fiskalnog? Jer vidim na oglasima ima telefona sa garantnim listom mobilnog operatora, a nema fiskalnog...
 
Mts ni ne izdaje fiskalne racune, zadnja 2 telefona koja sam uzeo bez fiskalnih su, samo garantni lost je dovoljan.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ja imam fiskalni jer je telefon plaćen u celosti pre 2 godine, ali mi ne traže u Promobiju. Samo garantni list, taj Roaming, kutiju sa punjačem i brigu prepusti druguma. :)
 
Ma odneo im samo fotokopiju ugovora i uredjaj, zavrsili mi telefon za 4h, zamenili bateriju , greota jedino sto resetuju uredjaje koji su od opetatera...ali svaka im cast na brzini
 
Uzeo sam S9 plus kod mts-a krajem oktobra 2018 godine. Sot mi je nekih 2 do 3 sata, da li bi mogao da reklamiram i da mi zamene bateriju pre isteka garancije?
 
Uzeo sam S9 plus kod mts-a krajem oktobra 2018 godine. Sot mi je nekih 2 do 3 sata, da li bi mogao da reklamiram i da mi zamene bateriju pre isteka garancije?
Da meni su tako! Sada 2 dana lagano

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ista situacija. Odlične su im baterije, neko se ranije žalio da nisu iste kao ona prva u telefonu. Fenomenalna stvar što možeš za kraj garancije da budeš uvažen bez ikakvih dodatnih pitanja i dobiješ gratis novu bateriju. :)
 
Isplatila vam se legalna kupovina. :D Dobitkom nove baterije (a neki i maticne ploce), skoro kao da opet imate nov telefon. :)
 
Meni su u bg za 4h

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ceo komplet - baterija, matična i usb port ostavljen oko 11 preuzet nešto posle 17h, Požeška. :)
Legalna kupovina nema konkurenciju, samo kada bi naši operatori bili malo normalniji. Zaklela sam se da više nikada neću kupiti telefon kod njih, a onda su dali ponudu koja se ne odbija sa gratis Frontier trojkom... kako da ne uzmeš. :D
 
Ceo komplet - baterija, matična i usb port ostavljen oko 11 preuzet nešto posle 17h, Požeška. :)
Legalna kupovina nema konkurenciju, samo kada bi naši operatori bili malo normalniji. Zaklela sam se da više nikada neću kupiti telefon kod njih, a onda su dali ponudu koja se ne odbija sa gratis Frontier trojkom... kako da ne uzmeš. :D
Bukvalno taj dil je bio must buy! Inače isto u pozeskoj su mi menjali al samo bateriju, brzi su baš a nije da nemaju posla

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Hvala kolege. :) Garancija istice 12.10. pa cu videti da mi zamene bateriju samo sta da kazem da ne bi imao problema t.j. koji razlog da navedem za zamenu baterije, sta najlakse pali?
 
Reci da na forumu pišu kako se baterija menja pred istek garancije i da hoćeš da i tebi zamene. Oni će je ispitati i ako utvrde da je oslabila zameniće je.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Predao telefon u promobi u Nisu i rekli su da ce biti u petak gotov telefon ili u ponedeljak. :mad:
Sad koristim neku starudiju. :S:
 
Sramota, za Promobi u Nisu treba im nedelju dana za zamenu baterje ko da rade sa dve leve a u BG istom servisu par sati. Da li je moguce da su toliko nesposobni i nestrucni?
 
Jos gore, onda su totalno nesposobni. Sta onda znaju ? Da obrisu prasinu?
 
Ne verujem da je tu u pitanju ne/znanje već verovatno birokratija, neko je rekao da se tako radi i tako se radi bez obzira što nije logično.
Kao kad vratiš proizvod u prodavnicu dan nakon kupovine jer si utvrdio da je neipravan a oni ti kažu da moraju da ga šalju u servis i da će ti servis javiti šta dalje. Zašto kad je nov uređaj u pitanju, trebalo bi ili da ti daju drugi, odma ili vrate pare ali neeee, njima je rečeno da mora u servis i sve će uraditi samo da ti ne daju novu robu.
 
Promobi u Nisu znaci nema servis nego salter u kalchi ?
Boze me sacuvaj.
Reklamiraju se da zavrsavaju popravke za manje od 24h, a radnja u Nisu im je brza koliko i posiljka sa alixpressa...

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
ProMobi ima pravi servis u Nišu, samo je vreme odmora, a mali je broj radnika, pa nekad ne mogu da postignu da obrade sve garancijske uređaje i onda u ovom periodu neke šalju za Bg. Samsung je jako strog što se tiče procedura, testova i rokova, pa mora tako.
 
Pa pojma nemam o cemu je rec, moguce da nemaju baterije na stanju pa narucuju iz Beograda. Ali sta je tu je ostalo mi 5 dana do isteka garancije pa da iskoristim. :)
 
Uzeo sam telefon ali su ga pokvarili. Sada ne reaguje ekran na tac i prilikom ulaska u boot meni ekran je zelen a slova zuta. Sutra idem da im se n.a.ebem majke. :mad:
Toliko o kvalitetu promobi servisa.
 
Poslednja izmena:
Kad smo vec kod Promobija u Bgu, odnesem S7 koji je imao problem sa ocitavanjem sim kartice, vrate mi telefon uz konstataciju da mora ploca da se menja, trazili 36000din za stari fon. Prodam tel takav na oglasima za simbolicnu cenu, lik me zove sutradan, kaze lako sam namestio sim slot i odmah ga prodao za vece pare, zahvaljuje mi se.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno