Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Uzmi onaj retuš lak za popravku ogrebotina na kolima... :d
 
Šta te briga da li je ogreban pozadi kada ga drzis uvek u kejsu ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Zato što ću ga jednom nekome prodati a do sada ni jedan jedini nije imao mikro zarez ;). MINT kada se kupi, MINT kada se prodaje uređaj.
 
Nemoj to raditi sebi , čuvaš uređaj za sledeceg korisnika i to da bi izvukao 30e veću cenu ? 30e fazon u današnje vreme ne vredi ništa

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ma kakva cena druže. Uvek dajem i ispod cene uređaj ali volim da bude sve kako treba na telefonu. Elem, zveckanje kada se protrese uređaj je zbog kamera? Nema mućenja slike kao na S8 ali i dalje ima zveckanja pa povezujem sa tim.
 
Neko je prije kacio SS sta se smije iskljuciti sa package disablerom...pa ako moze opet da okaci ili posalje pm, bio bi mu zahvalan :)
 
Zveckanje je zbog kamere, da.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Neko je prije kacio SS sta se smije iskljuciti sa package disablerom...pa ako moze opet da okaci ili posalje pm, bio bi mu zahvalan :)

Eve ga [emoji41]

ba1d90d18b2b55821dad4369242f54e3.jpg
0161d66586e23752a1347a99d9f69f2d.jpg
9e74e1763bdc5c7e5b12bbf4f4f3a5be.jpg
df65c5e7c84b5477368b9d252306e6b5.jpg
caabf983cb39c3f73de3fe74e5f4a52b.jpg
 
Poslednja izmena:
Dobijaš li s vremena na vrijeme not responding errore i slično?

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ja ne, sve radi kako treba [emoji57]
 
Pozdrav ljudi. Posedujem S9 oko mesec dana i prezadovoljan sam. Iskljucio sam preko adb shell-a neke procese odmah i sve je radilo super ovih mesec dana. Medjutim juce mi je baterije nakon Viber poziva od 45 min spala sa oko 45 na 3 posto odjednom. A danas sa oko 35 posto na 3 posto isto u sekundi posle poziva na Mesendzeru i kratkog na Viberu . Do sada nisam imao nikakvih problema sa baterijom. Da li je neko imao slican problem?
7391c226ec96f35bc2427105d4e5c544.jpg
0a5b338d00169022959dd77989167be2.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dajte neki predlog za tamne teme [emoji16]
Sad sam stavio na yt da bude tamna, a hocu da mi sve bude tamno da vidim bas oce mi se popraviti stanje sa baterijom [emoji1787]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi. Posedujem S9 oko mesec dana i prezadovoljan sam. Iskljucio sam preko adb shell-a neke procese odmah i sve je radilo super ovih mesec dana. Medjutim juce mi je baterije nakon Viber poziva od 45 min spala sa oko 45 na 3 posto odjednom. A danas sa oko 35 posto na 3 posto isto u sekundi posle poziva na Mesendzeru i kratkog na Viberu . Do sada nisam imao nikakvih problema sa baterijom. Da li je neko imao slican
Sent from my SM-G960F using Tapatalk

S8 od devojke juče isto tako. Sa 33 na 1% i ugasi se. Koristila ga je napolju, a ja mu dao "dijagnozu" da se smrz'o [emoji13]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Dajte neki predlog za tamne teme [emoji16]
Sad sam stavio na yt da bude tamna, a hocu da mi sve bude tamno da vidim bas oce mi se popraviti stanje sa baterijom [emoji1787]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Kao sto je kolega predlozio, black edition v2 je odlicna. Jos neki tamniji wallpaper, lockscreen i tastatura i odlicno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
S8 od devojke juče isto tako. Sa 33 na 1% i ugasi se. Koristila ga je napolju, a ja mu dao "dijagnozu" da se smrz'o [emoji13]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Druze i ja sam isto oba puta kad mi se dogodilo bio napolju i bilo je hladno. Ne verujem :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Od mene preporuka za High contrast theme II. Ja sam samo vratio difoltne ikonice. Odlična crno plava kombinacija.
 
Uff ekstra je ima i sa difoltnim ikonicama [emoji3]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ta je crno narandžasta kombinacija. Ova druga je crno plava. Odlične obe.
 
Slična je i Oreo_Black. Ali to ide samo zbog estetike (kome se sviđa), neće uticati na bateriju jer ne blejiš 5h dnevno u settingsu i dialeru.
 
3 dan zaredom mi se dogadja isto. Cim baterija dodje na 30ak posto, odjednom padne na 0-3 posto. Da li neko zna sta to moze biti ili da idem u Pro Mobi kada se vratim u Srbiju?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ili hladnoca ili je baterija odradaila svoje, odneses i zamene ti za sat, dva. Pricam za Promobi u Pozeskoj.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Pre ce biti da je bateriji istekao vek, po hladnoci pada i sa 100% naglo, a njemu sa 30%. Slican problem sam imao sa Nexus 4, jedino resenje je bila promena baterije.
 
Jel ima jos da se skine kod nas package disabler tj. da li radi?
Jel na prodavnic iPackage Disabler Pro+(Samsung)?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Hvala brate. Telefon je star nepunih 7 meseci, cudno mi da je baterija ali ne vidim drugo resenje. Otici cu u ProMobi.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno