Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Sta pise ,koji je format video kad odes na njega pa kliknes details ili properties?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislio sam na mog imenjaka[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne desavaa se stalno i uvek da ne moze da pusti snimak.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
.mp4 je snimak.
Nisu mogli da puste na Huawei P9, Sony XZ i Samsung J nešto, nisam siguran
 
Koju rezoluciju da namestim za video, da kad pošaljem nekome da može taj neko da otvori. Troje mi kažu da ne mogu da otvore video koji pošaljem Viberom, What's up...kako god
Moje iskustvo je da mogu da saljem bez problema do 1080p @ 30fps.... Ako je @60 fps ili veća rezolucija - problem.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Može li mi neko poslati link za gcam exynos verzija. Probao sam nekoliko verzija ali nijedna ne radi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Difolt podešavanja, samo sam dodatno lokovao hdr+ frejmove na 8.
Nisam mnogo cackao podešavanja pa ako neko ima neka svoja podešavanja, podelite.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sad sam probao gcam i prednja kamera je užasna :D a drugarici mi je prednja kamera glavna :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Los je gcam u lowlight situacijama a drugarica je izabrala pogrešan telefon ako joj je prednja kamera glavna.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Eee šteta. Ženin s8 radi extra u low light, i ona joj se pohvalila i ova se odusevila i još ima s9 pa je mislila da će imati još bolje slike. Ali prc :D ništa, praticu temu pa ako izađe nešto novo biću u toku [emoji16][emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na S9 na Pie prednja kamera je sasvim pristojna. Ovde se ljudi previse zale na istu, pogledajte ostale telefone, recimo meni je na P20 pro slika sa prednje kamere ispala kao da imam sede dlake, a nemam nijednu. Od svih boljih telefona koje sam probao, jedino Pixel 3 ima osetno bolju prednju kameru, tj. vec se na prvi pogled vidi da je dosta bolja. Recimo na M20 pro, koza mi je izgledala kao mrtvacka. :d Doduse mozda je to bilo zbog hulk ekrana. Dobra stvar za tu drugaricu moze biti to sto slika na S9 nije toliko ostra pa se manje vide bore i pore :d
 
Ova gcam koju sam instalirao na s9 to je za zaborav, prednja kamera je užasna iskreno. Evo meni na mi8 prednja kamera a i zadnja sa gcam pa ubija. Iskreno sam oduševljen. Eto čak i ženi na s8 slike ispadaju za nijansu lošije. Hahahah godine se ne mogu sakriti, džabe joj sve :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Može li se obrisati cache iz svih app sa jednim klikom? Device care obrise samo iz nekih app

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Probaj iz recovery-a da obrises.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mislim da ne pise vise dalvik nego samo cache. To ti je to sto trazis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo uradio iz recovery i nije obrisan cache od apps. Mora ručno očigledno. Fejs, instagram skupe smeća po 500mb za dan.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koristite li kakve zanimljive aplikacije na ovom telefonu? Izvlacite li malo vise od obicnog koristenja? :-D Evo bas malo prije ja instalirao WiFi Mouse, mrsko mi nekad ustajati do racunara :D Ili apps tips TeamViewer :D
 
Moze mala pomoc, gde se bese gasi funkcija bixby tastera? Ubih se ne mogu naci.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam skinuo sa marketa bxActions aplikaciju, ugasio skroz. Mozes postaviti neke druge stavke preko te aplikacije da rade korosteci bixby tipju.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ili Package Disabler, ubije ga kao Domestos :D
 
Bilo je kad udjes u bixbi u settings da ne radi nista prilikom pritiska na taster koliko se secam, a kad zadrzis home pa izadje stranica za widget pomeris u levo i gore iskljucis bixbi home


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma gde si bre i od koga kupio tu kantu... Neko te zeznuo [emoji6]
Nek je sa srećom [emoji106]


NOTE 9
 
Nazad
Vrh Dno