Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Pa jedino ako si radio factory reset.... Ja sam samo OTA, wipe cache (kao što je kolega u postu iznad predložio), par sitnica samo sa se čačne, sve ok radi.... Mnogo toga imam u telefonu da bi radio hard reset... Ako nastavi da radi dobro neću ništa da diram.... Ako bude moralo, moram 2 dana da odvojim za to.... Jedan dan za telefon, drugi dan za banke i tokene [emoji16]

Sent from my S9+
Nisam,samo wipe cash,ali nista od starog bad locka ne radi,ima.dobrano da se namesta kod mene barem...u kontaktima i porukama ne izlaze imena...itd itd...

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Jel ste dobili update na telefonima sa Telekoma, Roaming? Nemam još ništa, nisam instalirao decembar update koji mi nudi, ne znam jel ima to kakve veze.
Kakva je baterija na Pie?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Na s9+ s telenora jos uvek nisam dobio, ne znam kako, a jutros sam kolegin s telenora podigao na 9.0.
 
Kod mene na Vipu isto nista. Verovatno ide u talasima...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel ste dobili update na telefonima sa Telekoma, Roaming? Nemam još ništa, nisam instalirao decembar update koji mi nudi, ne znam jel ima to kakve veze.
Kakva je baterija na Pie?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Dobio. Baterija za sad nije nista losija, na prvi pogled.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja s9+ germany dbt imam... izasao januarski patch, a ja jos nisam dobio

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel ste dobili update na telefonima sa Telekoma, Roaming? Nemam još ništa, nisam instalirao decembar update koji mi nudi, ne znam jel ima to kakve veze.
Kakva je baterija na Pie?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Telekom, SEE prošao.

Sent from my S9+
 
Izasao veceras one ui, pie za s9+ mts
 
S9+ Telenor, SMR još uvek ništa. Oni na Telenoru kojima je stigao update su verovatno SEE.
Pretpostavljam da će Telenor SMR i Vip TOP zadnji stići.
 
Koji CSC ja da cekam... [emoji23]
90ff1e049c5c6232b9e6e0531ca23e3b.jpg


Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
MTS bacio oko 15h danas. Prvi utisci odlicni. Gesture odmah krenuo da koristim, tap to AOD odlicna stvar. Generalno nekako brzi, sigurno pregledniji. Ikonice izgledaju mnogo bolje na amoledu sa crnom pozadinom nego na slikama. Za bateriju cemo videti, ali u svakom slucaju, ovo je pravi upgrade.

 
Evo ga, stiglo i meni na telenor. Iskreno, bas dobro izgleda, sveze, lepse, a i prednju kameru su unormalili.
 
Jesu li popravili lokaciju na pie da ne omasuje 15stak km?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Meni je lokacija uvek radila odlicno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako na dual sim modelu da namestim default zvuk za notifikacije, imam ponudjeno samo sim 1 i sim 2.


Hocu posebno za poruke


A jedan poseban za sva ostala obavestenja

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa to je to. Izaberes notifikacije, i izaberes sim, pa zvuk.

Ne vidim problem. To i jeste zvuk poruke.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da druze ali kad mi stigne obavestenje od recimo tapatalk zvoni isto kao za sms. Nisi me razumeo.

Posebno za poruke, posebno za aplikacije. Necu svakoj aplikaciji da dodeljujem posebno

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
To u postavkama je prvenstveno za poruke. Ostalo posebno stimas... ja posebno stavim za whatsup, viber i sl.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jesu li popravili lokaciju na pie da ne omasuje 15stak km?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Nisu i dalje je uzas za vremensku prognozu. Sad sam 7 km od lokacije koju pokazuje.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ako se radi o prognozi onda ne verujem da ce 7 km praviti razliku.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li pre updejta da deinstaliram Package Disabler ili da ostavim?
 
Kod mene je tacna lokacija, nisam ni pre primecivao da je ikad omasio.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Jel ne moze i na pie da se stavi da pokazuje temp na AOD? ako se ne koristi neki 3rd party app ?
 
Ne rwzumijem kako meni nema januarskog patcha... a Germany dbt mobitel.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sve je super na pie, samo me nervira što nisu ostavili mogućnost navbara da se sakrije kao na oreo. Da imam i dalje klasičan navbar ali sakriven. Sada može samo swype ili konstantno uključen navbar.
Konačno ubacili lift to wake i tap to show za aod.
 
Poslednja izmena:
Uvijek ce biti da nekome nesto fali... Ko je narodu ugodio. Ja sam se npr bas bas pravo na gestures navikao. Ne pada mi na pamet ikad vise tipke da vidim hahaha.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno