Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Treba ostaviti nesto i za S10...

Mitsubishi Trifum Galaxy
 
Sve je to OK ali treba što pre stati na put Samsungu i njegovoj prevari sa exynosom. Zarađuju na nama veće marže nego u Kini i USA (s835,s845 verzije ) a uvaljuju nam skrnavi soc , toliko su bahati da sami priznaju da qualcomm pravi najbolje soc .( Donja slika )

Ali moram priznati da su veoma vešti u prevari .. nasminkaju exynos da kida u Bench testovima a u stvarnosti nije ni upola kao snapdragon. Pored toga 95% reviewa na youtube namerno i smišljeno je odrađeno sa snapdragon soc :)
Bas pre neki dan odgledam ruski review s8 exynos I oneplus 5t I lik ladno kaže najzahtevnije igre sa s8 će te igrati na low I medium podešavanjima da bi imali 60fps dok na 5t sve max , sigurno je 2 puta bolji soc za igrice .. ( igra koju je igrao je world of tanks)
Najgore od svega što ja to na forumu pišem od kada imam s8 a to je 3m..
c069f748a76c6dc0c5d537a5eddb4791.jpg


P.s. sintetički testovi me ne interesuju pišem samo o praktičnoj upotrebi .

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali moram priznati da su veoma vešti u prevari .. nasminkaju exynos da kida u Bench testovima a u stvarnosti nije ni upola kao snapdragon.

Koliko si ti to Samsunga sa 835 koristio u stvarnosti pa daješ ovakve izjave? [emoji849]
 
Likovi koji kupuju taj telefon da bi igrali igre na high podešavanjima čine verovatno 1% njihovih kupaca, tako da verujem da ih boli uvo.
Ne opravdavam, ali ih kapiram.
 
S625 koji na antutu baca u GPU testu 13k u igrama radi bolje od ovoga što baca 70k.
Plus brda odgledanih ruskih testova i 4pda forum. Znam šta pišem

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Treba u februaru/martu kupiti note 8 kad mu jos malo padne cena i to je to, kakav s9 kakvi bakraci :)
 
Pa biće ista cena vrlo brzo, uvek su prethodni note i novi S tu negde sa cenom
 
Tema je nadolazeci S9, a ne teorije zavere i opsesije Samsungom od strane fkloznice.
 
8kjjsspixx-headphone.jpg


9705613_2.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samsung je predstavio televizore sa QLED tehnologijom.Da li ima uopste fizicke mogucnosti za implementiranje u telefone tj S9 ili neki buduci samsung flagship? Cime bi se napokon trajno resio taj famozni burn in.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Wtf, blenda nije fiksna?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Na jednog kameri je F1.5 a na drugoj F2.4, dual cam je.

EDIT:

Da, vidi stvarno pise Dual Pixel, moja greska.
 
Poslednja izmena:
Dual pixel, kao i do sada, ne dual camera.
Na obicnom single a na Plus dual camera i 4 vs 6 GB rama verovatno glavne razlike.
Krenuo je i Samsung tim stopama nazalost. S9 aka S8 2018 edition. :)
 
Ako su ti zvucnici "tuned by AKG" slicnog kvaliteta kao i sluske,bice sigurno najgori u klasi. Salu na stranu,bice dobro ako uglave bilo kakav "stereo" sistem,ovaj jedan zvucnik je najveca (po meni i jedina) mana na N8.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta bi sa onim famoznim predstavljanjem S9 u decembru-januaru? #nikadaranijegalaxy :d

@Ricciolo1
Sorry but your leakers are WRONG... #GalaxyS9 #GalaxyS9Plus DUO are going to be annouced 25 FEBRUARY ! Prepare your money... the most EXPENSIVE GALAXY EVER...
 
Možda pod ovim turbo EU mode misle na novi Exynos koji će izgleda biti osetno brži od Snapdragon-a koji će se prodavati u USA.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Sumnjam da će smeti toliku razliku između tržišta da naprave za isti tel ;) ...mislim da jedni imaju 480fps drugi ne (mada mi ne treba opcija uopšte al ajd). To bi impliciralo i primetnu razliku u samom čipsetu, a znamo kakvi su ameri

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Zbog Amera će vrlo verovatno i usporiti exynos za ostatak sveta.. Videćemo sve u narednih nekoliko meseci.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Gde ces to reci,nemoj loznica da cuje,taman se zarekao "nikad vise Exynos"... Koji lik [emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Valjda im glupo da odmah priznaju grešku, pa će na S10 biti na pravom mestu :)

Rear-components-of-Samsung-Galaxy-S9S9-leak-revealing-new-layout-for-the-back-of-the-phones.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Na novom A8 je ispod senzora kamere, cenim da će biti isto primenjeno na S9.
 
Ne znam kakav su cirkus izvodili na s8, mogli su odmah ovako uraditi, mnogo kulturnije izlgeda.
 
Poslednja izmena:
Opet prodavanje magle a mi kso ofcice idemo i kupujemo,i ja sam medju njima naravno,treba ih bojkotovati dve,tri god pa da se zapitaju sta rade,nista novo ne donose vec 2god,samo vrte u krug isti proizvod samo malo nasminkan
 
Pa sta da dodaju, da kuva kafu?
Doslo je do zasicenja, nije lako dalje...
 
Nazad
Vrh Dno