Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Probaj da ugasis camera sound ako je upaljen, ako ni onda ne radi probaj reinstalaciju, inace radi dobro

Sent from my Samsung Galaxy S9
 
Da li neko ima problem sa YouTube zvuk ide i crna slika? Vec drugi put mi se to desava. Restart sredi problem ali ne kapiram. Imam adhell 3 mozda zbog toga mada ranije nije bilo problema.

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
Stavi youtube vanced ako nisi pa probaj

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da probam drugu youtube aplikaciju? Nikom se ovo nije desavalo na nativnoj? *mjau**mjau**mjau* soma evra telefon flagship i ovaj problem[emoji1787][emoji1787][emoji1787] Mislim da je ovo poslednji Samsung koji sam kupio.

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
Pre svega moguće da ti upravo adhell pravi problem... možda naišla neka reklama, on blokira pa to pravi konflikt. Kao što rekoh, yt vanced je obavezan za android; dok možeš da gledaš u prozoru, slušaš sadržaj sa ugašenim telefonom i svim ostalim pogodnostima koje pruža plaćena yt verzija u usa.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Moguce ali dodao sam na whitelist domains. Je l' Vanced moze da bude instalirana pored youtube nativne aplikacije?

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
Ja nikad nisam imao opisani problem, doduse ne koristim adhell i slicne programe.
Nikako da odvojim vremena da se izmajem sa svim tim zezalicama. :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Instalirao sam Vanced dobro sljaka. Hvala Proday. Videcemo kako bude kasnije.

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
Vrv je neki bug sa adhell.

Nema šta, hw postaje sve jači pa čak tw radi dosta fluidno. Znači i ovih 2gb rama više, prosto se iznenadim kada se vratim u neku app a ona i dalje stoji u memoriji.
 
Jel se nekome desava da video na yt bude u bas niskoj rezoluciji nekih 15,20 sekundi, a kasnije u full hd
Pre mi je odmah bio video u full hd, a i podeseno je da svaki bude u 1080

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Instaliraj i ti yt vanced ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Izgleda neki problem imaju ili sta već, ali i meni se dešava na Vanced verziji.

Server side je, nije do verzije.
 
Mislim da je to do interneta, ne do aplikacije ili telefona.
Možda mu treba da malo povuče:) a do tad je u low resolution
 
Službeno sam u Prnjavoru i dok sam završavao neki server, odem do grada i naletim na prodavnicu mobilne opreme i telefona. Pitam da li imaju neku zaštitu za ekran za S9 Plus i kaže mi prodavačica da imaju neku silikonsku foliju koja nije staklo ali se pokazala dobro. Skinem ja fabričku običnu foliju, nalepi žena bez ijednog mehurića tu foliju, sve legne na svoje mesto kad ono međutim...vratim telefon u Nillkin Defender II i posle nekog vremena krene da mi se odlepljuje gornja i donja desna ivica. Na sredini lepak drži kako treba. Isto mi se dešavalo sa S8, sa istom Nillkin futrolom. E sada sam u nedoumici da li da menjam futrolu ili ne, jer očigledno je da ona pravi problem. Nadam se da će dome staklo da legne lepo sa njom inače ima da radi pajser :).
 
I ja sam stavio pre mesec ipo dana silikonsku, odlepila se posle nekoliko dana...
Kupim istu takvu na Aliju, zalepio sam je 14. Septembra, jos ivek stoji kako je stavljenja.

Evo link.
Dobija se i alatka za precizno stavljanje.

https://s.click.aliexpress.com/e/cnXGBhGc

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Instalirao sam Vanced dobro sljaka. Hvala Proday. Videcemo kako bude kasnije.

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
Pocelo i na Vanced aplikaciji ai samo u nekim klipovima verovatno kada naleti na reklamu ili tako nesto. Znaci da je verovatno Adhell. Sad sam je dezinstalirao pa cemo da vidimo.

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
I ja sam stavio pre mesec ipo dana silikonsku, odlepila se posle nekoliko dana...
Kupim istu takvu na Aliju, zalepio sam je 14. Septembra, jos ivek stoji kako je stavljenja.

Evo link.
Dobija se i alatka za precizno stavljanje.

https://s.click.aliexpress.com/e/cnXGBhGc

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk

Takva je i ova što mi je prodavačica postavila, ali me nekako sve vuče da maska pravi problem, a opet bez hard case-a ne razmišljam da ga nosim. Bitno mi je da ja znam šta je ispod maske, a kafići me ne zanimaju :). Spigen sam probao da poručim kod nas od lokalnih većih prodavaca, i to onaj Tough Armor ali ne mogu da ga dobave naravno. Ne odustajem od whitestone dome-a definitivno jer i dalje mislim da je najbolje rešenje koje se do sada smislilo za ekrane. Jedino što ne mogu da razumem zašto su ostavili zazor kod slušalice, a posle kontam da je to zbog postupka instalacije.
 
@ vojkan85 Ako ti se folija i futrola dodiruju onda futrola gurka/pritisce foliju i odlepljuje je.
Ako se isto desi sa WS (da se dodituju) onda ce i WS da se odigne...
Da li su coskovi, odnosno "usne" gornje i donje te futrole sa vise materijala ka ekranu?
 
Jesu, ali ništa ne dodiruje foliju da mogu da vidim golim okom. Baš je na mm da ne dodiruje. Kod ove Defender II mi se ne dopada to što je desna strana same futrole nekako "klimavija" od leve, a pošto je futrola iz dva sloja, onda verovatno sloj koji je bliži ekranu pravi problem kada uzmem aparat u ruke. Definitno onda moram da menjam futrolu :(.

EDIT:

Poručio sam sada sa mobilefun.co.uk Whitestone dome za S9 plus, cena je sve ukupno 43,05 evra sa poštarinom.

EDIT2:

Poručio sam i case koji je kompatibilan sa Whitestone dome-om ;). Petak, dan za opremanje mobilnog ljubimca ;).
 
Poslednja izmena:
Ja ne smem da pokazem moju [emoji28]
12e71395aed224c8c6b797f98cff17e4.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Užasno se masti ovaj tel, i ekran i leđa, ako i ima bilo kakvog premaza, boba ne valja. Pa više mi je i u naviku prešlo da ga stalno čistim o farmerice, majicu...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Pa sta ocekujes od staklenog telefona?
 
S7 se nije ovoliko mastio...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Mislim da se ni meni ni jedan telefon nije mastio kao ovaj

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uzasno se maste svi ovi stakleni, a najvise mi se masti kamera i onda mi sve slike musave...a dok obrisem kameru prodje momenat za fotkanje...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sto ja umastim telefon kad navalim na prasetinu ili piletinu, pa sve onako prstima čapam i komade mesa kidam pomažući se zubima, posle dohvatim telefon i MAAAASTAN al sta cu moram da se javim... :d

Bas ste mi smesni s tom kuknjavom o mascenju telefona.
Bilo sta stakleno bi se umastilo od prstiju a ne samo telefon.
 
Ljudi jel se zna nesto oko ovih satova uz s9 sto idu? Takodje vidim da samsung daje granciju 1 god od loma ekrana tj nase ucesce od 99e samo za zamenu ko kupi do 31.12.2018 s9/s9+
Pitam ovo jer je mama uzela juce s9 u telenoru, za sat sam poslao preko sajta racun ugovor itd kao sto pise tamo a ovo za ekran danas vidim da ima pa dal moze i poklon sat i garancija ili kako vec ko je imao iskustva da objasni...
I da li je neko vec preuzeo sat poklon ili ??
Decko iz telenora je rekao da je samsung negde oko 3000 satova spremio za akcije tako da verujem da ce ih biti puno poklonjenih

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno