Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Da li je neko od vas imao ikada problem da senzor otisaka prsta nekada ne reaguje?

Meni se proteklih nekoliko keseci desava da nekada ne reaguje na prst, sve dook ne resetujem fon. Nakon restarta bude sve ok, a onda nakon par nedelja opet...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Stigao na mts [emoji39]
0f63c9fe7a369e80844eb8568b494c55.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jeste,
Ajmo brzo da se vratimo na manuelno osvežavanje dostupnog apdejta, na po 15 min svako da pritisne po nekoliko puta i odmah da javi jel' stigao sveti Pie!
Ako nije, brzo da flešujemo DBT pa da se pitamo na pet strana hoće li OTA biti DBT ili SEE to je mnogo zanimljivije. A uvek možemo da pričamo i o ružnim ikonicama i vodoravnom recentsu ili koliko traje baterija na Pie i jel legla ili nije jeeeeeeeeee! :smash:
Evo ja stiskam pa neće - do čega li je? [emoji1787]
Misliš li da ima nešto novo o čemu bi moglo da da se diskutuje? Pie je sveža tema pa mora da se uđe u materiju kako treba [emoji41]


NOTE 9
 
Instalirah ga malocas.

Ranije, nakon gledanja nekog YT klipa sa beta verzijom, izgledao mi je bas uzasno, pa sam bacio hejtic. [emoji16]

Moram da povucem hejtic, jer mi je bas lego. [emoji16]
Recents je OK, doduse malo smara dok izvrtim listu. Kao da igram onaj scroll speed gde odvalimo scroll na misevima. [emoji23]
Ukljucio sam i geastures za nav dugmice. Funka ok za sada.


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Znači NEMA vise update softvera telefona (ne i aplikacija) za mene.
AKO vam nekad proradi neki softver za snimanje razgovora (obostrano) javite...
Ko nadje ima čašćavanje od mene.
 
Naravno da kod mene u dalekom Nisu jos nema OTA *mjau**mjau**mjau**mjau* VIP....

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Trenutno je kod Kragujevca, polako ide dole ka Makedoniji.
 
Kod mene jos uvek nemam obavestenja da je stigao Pie. Inace telefon nije uzet kod operatera, vec u maloprodaji.
 
Nemoj cekati obavestenje, proveri sam... Kod mene mts, stiglo...

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Istina Novi Sad je u pitanju[emoji23]
 
Proverio sam manuelno, ali nema. Kako moze da se proveri za koje je trziste telefon ?
 
Isto uzet u maloprodaji. Ali je stigao update

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel planirate factory reset posle OTA Pie ili vam radi dobro fon?

Sent from my S9+
 
Ja sam uradio samo wipe cache i sve radi ok. Jedino sto mi se svidja je ovaj night mode. Cak mi ni vodoravni recents meni ne smeta, ali generalno mi se ne svidja devetka o_O

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Isto uzet u maloprodaji,nema ga jos uvek.Ako je kao sto kaze Djilke da ide prema Makedoniji,onda u mom pravcu nece skoro.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Sviđa mi se Pie, mada se tek navikavam.
Za sad mi smeta sat u gornjem levom uglu, nisam još provalio kako se to sklanja. I jedno pitanje, zar nema Pie samo jedan taster dole, tako sam razumeo. Ostala su mi ona tri stara
 
Jel mogu na Pie da se uklone Icon Frames? Ne mogu da nađem tu opciju.
 
Sviđa mi se Pie, mada se tek navikavam.
Za sad mi smeta sat u gornjem levom uglu, nisam još provalio kako se to sklanja. I jedno pitanje, zar nema Pie samo jedan taster dole, tako sam razumeo. Ostala su mi ona tri stara
Sat se nikako ne sklanja, tako je kako je do daljnjeg! Za gestures moraš ući u opcije i izabrati na swipe umesto trenutnih tastera.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sačekaj "Good Lock" za Pitu, i sklonićeš sat. Možda i ima već, ne znam...ali ne kontam da to nekome baš toliko smeta. No, 100 ljudi...
 
Ima li razlike izmedju faktori reseta iz telefona i brisanja i reseta iz da kazemo safe mode-a gde se wipuje data i cash
 
Ako misliš na Recovery reset i reset iz settings-a telefona, nema.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja posle svakog velikog update radim hard reset, pogotovo sada kada je novi sistem, uvek ostanu repovi od starog, nekada nece odmah ali vremenom se jave neki problemi, ovako odradim dok je nov sistem i posle nema problema.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
da,da,na recovery msm, da resetujem sad pitu, pa se razmiljam dal je isto il ne. OK, ako je isto onda je lakse iz telefona :)
 
Nek idu bre u pm, pa ceo dan sad namestam telefon zbog pite...popizdeh...

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Sačekaj "Good Lock" za Pitu, i sklonićeš sat. Možda i ima već, ne znam...ali ne kontam da to nekome baš toliko smeta. No, 100 ljudi...
Jenli, mislis da ni ne pokusavam sa ovim starim good lockom sto imam, bas mi fali...

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Kupio sam s9+ u Njemackoj, DBT u pitanju. A nema mi ovog januarskog patcha ...
Kako je to moguce [emoji51]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zato što nemaš nemačku sim karticu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nek idu bre u pm, pa ceo dan sad namestam telefon zbog pite...popizdeh...

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Pa jedino ako si radio factory reset.... Ja sam samo OTA, wipe cache (kao što je kolega u postu iznad predložio), par sitnica samo sa se čačne, sve ok radi.... Mnogo toga imam u telefonu da bi radio hard reset... Ako nastavi da radi dobro neću ništa da diram.... Ako bude moralo, moram 2 dana da odvojim za to.... Jedan dan za telefon, drugi dan za banke i tokene [emoji16]

Sent from my S9+
 
Nazad
Vrh Dno