Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Nadjes drugi zvuk i cao. Ja svakako promjenim...da bude razlicit nego u 80% ljudi. Kad zvoni drugima, ja ne vadim telefon hahah

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
New Bitmap Image.jpg

To je to?

Na fonu mi piše DOwnloading, i crvenim slovima ODIN MODE... koliko sada čekam, pošto na netu piše da ovo brzo ide, al meni desetak minuta nema pomaka...
 
Fon radi brutalno brzo posle updejta. Dodatno što je i baterija poboljšana. Sinoć skinuo sa punjača. 92% - nikad ne punim do kraja (fon, da predupredim zlurade komentare). Sada, posle 12 časova, 75% sa procenjenim trajanjem još 30 časova. Nisam odradio ni factory reset (a hoću) a deinstalirao sam i Package Disabler gde sam imao ugašeno 50+ aplikacija.

Još samo da proverim rad kamere.
 
Kod meni na s9 kako bilo na Oreo tako i na Pie ostalo, oko 4h Sot-a, konstantno na mobilnim podatcima, uglavnom 4g, na wifi se ne kacim.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Umesto package disablera mnogo je bolja adb metoda. Na xda ima tema gde je sve objasnjeno, samo copy paste.
 
Jel moguće da samo ja imam problem sa ažuriranjem aplikacija na google play-u? (Otkad sam na pie)
Niko nema problem??
Ne mogu uopšte ni nove aplikacije da instaliram sa google play-a... Sve to otkako imam pie...šta može da bude razlog?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kod mene se normalno azuriraju, malopre se Viber azurira i YT.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
SEE/SEE, DBT/DBT
Koji je to region, i kad bih mogao da ocekujem Pie OTA ?
 
Ne radi ni promena iz aplikacije u aplikaciju pomoću swypa, kao što radi kada se dva puta tapne na recent.
 
*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i su to izbacili...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pogledajte prilog 264239

To je to?

Na fonu mi piše DOwnloading, i crvenim slovima ODIN MODE... koliko sada čekam, pošto na netu piše da ovo brzo ide, al meni desetak minuta nema pomaka...
Pisace ti kad zavrsi, mislim da će se sam i restartovati telefon. Malo duže traje pita.

Betu kad sam ubacivao čini mi se 15tak min sam čekao.

Edit: dosad si verovatno već sve završio [emoji28][emoji28][emoji28]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemogu da nadjem na sammu za koju regiju je ovaj s9 sto imam.Kupljen kod nas,u radnji,negde mi izbaci Evropu,negde Skandinavske zemlje..Evo vam fotka pa neko pametniji ako moze da pomogne.
1fe59160c9825b64c63b64123e38a133.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jel sam ja jedini koji ne dobija Pie? Telefon sa MTS, Telenor kartica unutra.
Nudi i dalje samo decembar update, da ne mora prvo to da se skine?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nisi jedini,ista situacija,kod mene nema ni to za decembar.Novembar zadnji i to je to.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jel sam ja jedini koji ne dobija Pie? Telefon sa MTS, Telenor kartica unutra.
Nudi i dalje samo decembar update, da ne mora prvo to da se skine?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Pa skidaj redom sta ide.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel sam ja jedini koji ne dobija Pie? Telefon sa MTS, Telenor kartica unutra.
Nudi i dalje samo decembar update, da ne mora prvo to da se skine?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ajde i ti vidi kako je kod tebe ovo :
Idi u opcije, pa informacije o softveru, pa osma stavka sta pise, tako se najbolje vidi koji je region:
19030fe14350ef9a2e5fdcd769fb76a4.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nemogu da nadjem na sammu za koju regiju je ovaj s9 sto imam.Kupljen kod nas,u radnji,negde mi izbaci Evropu,negde Skandinavske zemlje..Evo vam fotka pa neko pametniji ako moze da pomogne.
1fe59160c9825b64c63b64123e38a133.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Skandinavija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Haha boli vas uvo, meni oktobar poslednji :D nema pite do sledeceg januara izgleda za mene haha

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa ko ga uveze iz Skandinavije omg,nisu mogli nesto blize da nadju[emoji33]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa ko ga uveze iz Skandinavije omg,nisu mogli nesto blize da nadju[emoji33]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
To sam ti i danas rekao, a ako je telefon iz Telenor onda i ne cudi on je odozgo [emoji3]



Evo
c7f343258f3a6e5b94e98b1e5429ff3c.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk


Kad sam se zeza sa fw i ubacivanjem raznih verzija pre neki dan, ubacio sam bio i neki see koji je imao poslednju novembarsku zakrpu i nije ponudio decembarsku preko ota, posle sam skinuo SEE sa decembarskim sa sammobile.

Ako hoces preko Odina ovo je za s9+ SEE Pie:

https://updato.com/firmware-archive-select-model?record=F7CBD469197611E99F15FA163EE8F90B

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ma nije iz telenora,slobodna prodaja,i kad na ovom skandinavcu moze da se ocekuje ota?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jel sam ja jedini koji ne dobija Pie? Telefon sa MTS, Telenor kartica unutra.
Nudi i dalje samo decembar update, da ne mora prvo to da se skine?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ja mts tel,telenor kartica slot jedan (dual sim) dobih pre 2 ili 3 dana...

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nisam,samo wipe cash,ali nista od starog bad locka ne radi,ima.dobrano da se namesta kod mene barem...u kontaktima i porukama ne izlaze imena...itd itd...

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Možda ovde leži odgovor zašto ti ne radi update aplikacija iz Play store. Ne kažu džaba da treba uraditi full wipe, nije da treba da seliš stan.
 
Moraju redom updates da skidaju. Skinuo sam ovaj za decembar i odma se pojavio Pie.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Citat Citiram korisnika: Goranbgd Pogledaj poruku
ACR mi najnormalnije radi na Pie.
Citat Citiram korisnika: tablet_fan Pogledaj poruku
Smanji zvuk na slušalici na minimum, verovatno ti hvata zvuk sa slusalice i snima.
Ajde molim potvrdu ili demanti...
Da li neki, bilo koji snimač razgovora snima obostrano ili samo tvoj glas a ne i sugovornika na Pie?

ACR mi radi kao na 8.0.
Posle update mi je tražio svašta nešto da štikliram, potvrdim da je legalno u mojoj zemlji itd. Kao da ga prvi put instaliram.
 
Što je gadan ovaj quick setting menu, tj ove velike ikonice. Nešto mi se ni ovaj multitasking ne sviđa, to neke fore sa iPhone? Koliko ste hvalili ovaj update i generalno na YouTube znao sam da će biti neko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* [emoji23]
Valjda je samo stvar navike.
Kako ne brzo uradio update, kakvu to memoriju imaju ovi novi telefoni?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Možda ovde leži odgovor zašto ti ne radi update aplikacija iz Play store. Ne kažu džaba da treba uraditi full wipe, nije da treba da seliš stan.
Resih sve posle dva dana mucenja... Ono sto se ne vidi je bilo do teme, morao sam da vratim na osnovnu temu pa na dark mode i sad je ok. Pretpostavljam da nema jos tema dobro upakovanih za pie i da je to problem. A za play store sam radio wipe cash partition jos dva puta i nekako je proradilo.... Mada osetno sporije restartuje telefon (najobicniji restart) i sporije apdejtuje sa google play-a, ali valjda ve se sve skockati uskoro....

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
^^^ Meni je na primer, extra, nosim naočare ionako držim font na zoom, tako sa Quick settings još bolje što nije sitan [emoji16][emoji41]
7ea17fa841c5bd7a066a1d522017a297.jpg


Sent from my S9+
 
Nazad
Vrh Dno