Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

I meni zadnjih par nedelja cesto izbaci na wifi uzvicnik i nema neta. A ostalim kolegama npr sve ok radi..

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
I meni zadnjih par nedelja cesto izbaci na wifi uzvicnik i nema neta. A ostalim kolegama npr sve ok radi..

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
To je to,zadnji update je napravio problem,nema sta drugo....

Sent from my S9
 
Odradio sam ovako pa cemo vidjeti. Samo izvini, sta znaci ovo zakljucano u memoriji? I dalje ce gmail da vrse sinhronizaciju, da mejlovi dolaze dok ne udjem u aplikaciju? Hvala.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Zaključan u RAM memoriji, da softver ne gasi aplikacije u pozadini iz ne znam kog tačno razloga...

Otvori aplikacije koje hoćeš da zaključaš, idi u Recents, gore na ikonicu aplikacije pa Lock this app.
Ne bi bilo zgoreg da i pročitaš pre pitanja temu, samo par strana unazad je pisano isto ovo :)
 
Dobro sam pročitao, bezbroj puta sam resetovao ruter zbog uzvičnika pored Wifi konekcije. Znači, definitivno je do poslednjeg ažuriranja
 
Da...ali svakako probajte ovo sto sam okacio (reset postavki mreze) pa da ispratimo ima li kakve promene...

Sent from my S9
 
Koliko sam vas pratio skoro svako azuriranje je imalo neki bag? Wifi, baterija, prednja kamera... Nakon sto sam instalirao Pie pre 7 meseci, nisam vise nijedan update posle toga. Sve radi odlicno, jedino me kopka da instaliram najnoviji update zbog night moda, mada sacekacu jos bar mesec, tj. buduci update...
 
Toliko nas ima, samo na ovom forumu, problem sa wifi konekcijom, tako da je jasno šta je uzrok...
 
Mogu li se sakriti/skloniti ona 3 "dugmeta" na dnu ekrana, home, back i šta je već treće?
Tipa da se pojave kad se svajpuje na gore!
 
Stiže julski update IZVOR
Ne pominju bilo kakva poboljšanja u pogledu problema koji muči mnoge izgleda. Zato će AR Emoji biti bolji, da ne brinemo :trust::laugh:
 
Poslednja izmena:
Cime se ljudi bave da azuriraju Emoji, uzas. Umesto da resavaju bagove oni azuriraju gluposti koji koristi 0.1% korisnika.
 
Izludeh od ovog uzvicnika pored wifi-ja..

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
To je od adguard dns, ukloni ga iz private dns i otici ce uzvicnik sa wifi... Nesto izgleda zeza adguard server ili zeza ova opcija od junskog azuriranja...
 
To je od adguard dns, ukloni ga iz private dns i otici ce uzvicnik sa wifi... Nesto izgleda zeza adguard server ili zeza ova opcija od junskog azuriranja...
Moguce, probacu.. Ali reklame..

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Adguard zeza već par dana. Ali tada ne radi ni wifi ni mobilni net.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Posle malo duzeg testiranja danas i juce, cini mi se da zeza taj private dns... ili ona dns.adguard adresa.. izgleda da nije do azuriranja, jer i na majskom mi je izlazio uzvicnik pored wifi, kad uklonim dns, sve je ok...
Preko programa dns changer apk, radi bez problema, nema uzvicnika, reklame se blokiraju, sve ok..

Da li moze u private dns neka od ovih adresa? Da se izbegne adguard trokiranje?
I da, zeza i mobilni net i wifi ima uzvicnik kad krenu problemi sa dns adguardom
40af1c153f529e4938a6bf065a2beae1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ista priča i na s8, isključen dns i sve radi...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Cloudfare private dns:
1dot1dot1dot1.cloudflare-dns.com

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Zalili se i na S10 temi i jos par mesta na taj uzvicnik pored wifi ikonice i los rad wifi antene, ali izgleda da je ovaj private dns zezao...
Zasad je ovaj dns changer najlaganiji za rad i ne oseca ga baterija, a blokira sve reklame i nema uzvicnika..
 
Ja koristim adguard i na junskom sam apdejtu od kad je izasao i nemam niakkvih problema, nadam se da ce me zaobici to.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kod mene ne pomaze ni kada se iskljuci private DNS...isti djavo...kakav *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*luk....

Sent from my S9
879ccb78448b1eee10e1cc9d7159218c.jpg
 
Poslednja izmena:
Otključao sam S9 sa Three mreže i sad me zanima da li postoji fora da se upuca android koji nema Three logo, kad se pali fon? Ne koristim ga ionako, pa zbog prodaje.
 
Pa vidi oznaku modela i upucaj firmwer sa sammobile koji odgovara

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Cao drugari. Imam pitanje. Telefon mi nije padao. Imam problem da mi se slusalica pri telefoniranju slabo cuje, citao sam da treba da se ocisti cetkicom i to kao bude bolje. Probao sam, pri telefoniranju je malkice bolje. Ipak, kad razgovaram kao da pricam sa nekim preko interfona, dosta je izoblicen zvuk. Danas sam slucajno primetio da kada na donji zvucnik stavim prst gore (zvucnik kod slusalice) dosta slabo radi, skoro pa da ne radi... jel je pametno da ga nosim u servis, ili postoji neko resenje... uzet u Vipu fon. Da sam kupio telefon od 100 evra bilo bi me briga, ali za ove pare to ne zelim da dopustim....

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kucaj u brojcaniku *#0*# i tu testiraj zvucnik ako se slabo cuje nosi u servis.
 
Hvala Ele, definitivno otiso zvucnik

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno