Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Kako si zadovoljan baterijom u odnosu na official?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

10% poboljsanja, nije vredno realno. Planiram da se vratim na fabricki ali ovog puta cu da mu samo stavim DBT da bude, cisto da ranije dobijem koje azuriranje
Sve zavisi gde koristis telefon i koliko... Inace ovako poprilicno je cist i svih gluposti ratosiljan, ali tu nesto drugo ne stima da bi baterija bila ludja... Ne znam sta moze da bude
 
Poslednja izmena:
10% poboljsanja, nije vredno realno. Planiram da se vratim na fabricki ali ovog puta cu da mu samo stavim DBT da bude, cisto da ranije dobijem koje azuriranje
Sve zavisi gde koristis telefon i koliko... Inace ovako poprilicno je cist i svih gluposti ratosiljan, ali tu nesto drugo ne stima da bi baterija bila ludja... Ne znam sta moze da bude
Hvala mnogo na odgovoru. Kad jos malo ovaj fon ostari, mislim da ce onda biti neki dobar rom. Telefon mi je savrsen, jedino sto mi smeta je baterija.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
^^Deluje poprilicno dobro na slikama, videcemo u praksi kada stigne kako ce da funkcionise.
 
Jel se nekom jos desavalo da ne moze da puni telefon. Kaze moisture has been detected, tj vlaga a telefon za skoro godinu dana nije prisao vodi, ni punjac naravno. Sve suvo kao barut. Poceo da puni tek kad sam ga restartovao.
 
meni se na s8 jednom desilo, isto nije bilo vlage nigde.. a jednom mi je bio mokar dzep od kise pa je isto to pisalo.. sad mi je izgleda usla prasina u port pa opet zeza punjac, punim ga uglavnom sad na bezicni. nekako su mi bolji bili micro usb portovi, ovi usb c kao da su osetljiviji. i kabal mi stoji labavije nego na note 3 koji sam punio na sta stignem i nikad nije bilo problema

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Vlaga može biti od znojavih ruku, ako se drži telefon u ruci 10-tak 15 minuta to je to, ili ako stoji na stolu pored hladne flaše/čaše koja se orosila...
 
Koristim telefon dok se tusiram redovno i nikad zbog toga nije izbacilo da je vlaga ili nesto slicno.
Jedino kada sam slikao pod vodom onda je to pisalo.

Sent from my S9+ using Tapatalk
 
Koristim telefon dok se tusiram redovno i nikad zbog toga nije izbacilo da je vlaga ili nesto slicno.
Jedino kada sam slikao pod vodom onda je to pisalo.

Sent from my S9+ using Tapatalk
Redovno se tusiras sa telefonom? Pojasni molim te :)

Sent from my S9
 
Možda čovek sluša muziku u kupatilu sinda, nemoj da si trosmislen [emoji23][emoji23][emoji772]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Telefon stoji na prozoru pored blutut zvucnika i redovno budu mokri i jedan i drugi i nema problema.

Sent from my S9+ using Tapatalk
 
Možda čovek sluša muziku u kupatilu sinda, nemoj da si trosmislen [emoji23][emoji23][emoji772]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Nista ja nisam rekao :)
@tablet_fan
Ok,sad je jasno ;)

Sent from my S9
 
More imao sam i s1,s2,s3,s4,s7, svi sem s7 sa nikakvim stepenom zastite od vode, vlage, prasine...pa nikad nikakav problem nisam imao... Telefone bas cuvam, nikad nisam imao foliju na ekranu a ni jednu ogrebotinu ali ovo je previse osetljivo za telefon koji je kostao ko svetog Petra kajgana juna 2018. Videcu da li ce se javiti opet.
 
Poslednja izmena:
Dešavalo se i meni na dva komada s9+, sačekali da se osuši i sve bilo normalno, nakon nekog vremena nestala poruka.
 
I kod mene je posle obicnog restartovanja bilo sve ok, videcemo da li ce se javiti opet.
 
Bio malo u BiH pa prebacio telefon sa 4G na 2G/3G... mila majko, kako to cudno izgleda da telefon potrosi 25-30% baterije za dan uz malo wifi-ja tokom dana...
Vratim se za BG i odma dnevna potrosnja 50-60% uz upaljene mobilne podatke i wifi.
 
Poslednja izmena:
Pa,u principu,los signal kida bateriju...ja kod mene u firmi uvek drzim na 2g/wifi,posto smo u zatvorenoj hali,3g/4g signal je jako los (kao i kod svih ostalih kolega) i zdere bateriju samo tako,dok je na 2g totalno druga prica...

Sent from my S9
 
Vratio se na DBT... jedino sto me nervira je kad vidim Facebook aplikaciju i to jos da je ne mogu obrisem ...
 
Ja sam je disable, nije idealno rešenje ali sta je tu je.

Sent from my S9+ using Tapatalk
 
Da li je iko do sada dobio junsko azuriranje?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^to i mene zanima, note 9 vec dobio kod nas.
 
Ja sa DBT-om imam vec. Mogu da kaze da je solidan i svidza mi se :D
 
Ubacio sam update preko odina, nisam mogao da cekam, nocni mod radi posao, nocne slike su dosta bolje a i ima nekoliko novih animacija. Sto se tice baterije moracu da sacekam jos koji dan, ako bude kao majska na konju smo.
 
Koji fw si ubacio i pretpostavljam da ti se nisu pobrisali fajlovi?

Sent from my S9+ using Tapatalk
 
Koji fw si ubacio i pretpostavljam da ti se nisu pobrisali fajlovi?

Sent from my S9+ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno