Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Ja sam poslo podatke 12.10 a sinoc sam dobio mail da su podaci ispravni.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@Bojan84 Imas li proverene verzije za s8 plus? Sa setovanjima naravno

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam sa xda foruma skinuo za
S9 plus, postavljao sam par strana unazad linkove. Za S8 mislim da postoji jos bolje ispeglana gcam ali najbolje da se pita u temi za S8 i da se javi neko ko je provereno isprobao.
 
Ja sam sa xda foruma skinuo za
S9 plus, postavljao sam par strana unazad linkove. Za S8 mislim da postoji jos bolje ispeglana gcam ali najbolje da se pita u temi za S8 i da se javi neko ko je provereno isprobao.
Potrazicu, mada ako uspes da nadjes nesto sibni mi PM slobodno :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Odgovorili mi danas iz samsunga da provera imei-a nije validna i da moram da posaljem racun i garanciju. U prijavi sam poslao fotografiju ugovora( u mts-u kazu da to treba da se posalje i da je to umesto fiskalnog) i garancije roaming kompanije sto se ispostavilo da nije ispravno. Tuzicu i jedne i druge za prevaru ukoliko ne dobijem sat.
 
Ili bolje pitanje da li je sa oglasa? Možda je neko već iskoristio tvoj imai...
 
Neki su isto imali problem sa MTSom sa onim poklonom sto je davao Samsung punjac, drzac, auto punjac...zalili se Samsungu da MTS ne daje fiskalni racun pa su ovi posle prihvatili. Nazovi Samsung imas na njihovom sajtu broj za nas region pa neka oni to rese sa MTS-om.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Hvala na savetu. Uradicu tako ako mi ne odgovore sutra iz samsunga mail-om jer sam im poslao ponovo slike ugovora, mts garancije i roaming garancije.
 
Ja sam dobila račun u MTS-u.
Sve je prošlo regularno što se tiče prijave za Gear.
 
Dobila fiskalni racun u mts-u?
Jesi kupila samo telefon ili si uzela telefon uz neki paket?
 
Ne smeju ni u ludilu da odbiju ako imas sve potrebne dokumente, fiskalni racun uopste nije neophodan, jer se ne dobija prilikom uzimanja telefona uz paket. To znaju i oni, sto se vidi u pravilima promocije.

Ovo je direktan citat njihovih propozicija promocije:

Proces registracije podrazumeva upisivanje podataka neophodnih za uspešnu registraciju i za to je potrebno upisati:
•Za fizička lica: ime i prezime, adresu e-pošte, tačnu adresu za dostavu poklona, mesto/grad, poštanski broj, broj telefona, tačan model telefona, IMEI kod kupljenog telefona, datum kupovine, mesto kupovine i preko stranice www.samsungpoklanja.rs poslati (upload) sken/fotografiju dokaza o kupovini telefona na kome se vidi datum kupovinei IMEI code ((a)fiskalni račun i popunjenu izjavu o saobraznosti, ili (b) potpisani ugovor sa operaterom ili neki drugi dokument izdat od strane ovlašćenog prodavca/partnera kojim se nedvosmisleno dokazuje da je telefon kupljen u periodu promocije).

Jedino sto meni pada na pamet kao razlog odbijanja bi moglo da bude da se ime osobe koja se prijavljuje razlikuje od onog koje je na ugovoru.
 
Poslednja izmena:
Nisu, ja sam uzeo pre nedelju dana telefon na paket na rate koje stizu uz racune. Jedino ukoliko nesto placas na licu mesta bi ti izdali fiskalni. Recimo, da platis telefon odmah u kesu ili karticom recimo.
 
Dobila fiskalni racun u mts-u?
Jesi kupila samo telefon ili si uzela telefon uz neki paket?

Uz paket naravno, neću im valjda platiti MP cenu :D
Dobila sam fiskalni račun na iznos plaćen za telefon uz Omoriku, ugovor, novi papir za Net Limit za famoznih sto dinara kao i neku Roamingovu izjavu o saobraznosti koju iskreno prvi put vidim iako mi je ovo treći Samsung koji uzimam preko MTS-a. Rekli su mi da slikam taj papir i fiskalni na njemu prilikom prijave za sat.

Možda sam dobila fiskalni jer sam platila iznos u kešu odmah u poslovnici.

20181024_123535.jpg

Evo slike.
 
Poslednja izmena:
To je, cim se nesto placa u kesu mora da postoji fiskalni :D

Za nas koji smo uzeli na rate na godinu ili dve kroz racun i koji nista ne placamo na licu mesta nema ni fiskalnog, logicno :)

U svakom slucaju, to ne sme da menja nista kada je sat u pitanju, jer se promocija odnosi na sve...
 
Pa da...
Iskreno, platila sam ga jer sam mislila da ga prodam i kupim Note 8 jer sam dugogodišnji korisnik Note serije. Onda ga otvorila i zaboravila na Note 8 i osta' račun i S9. Videćemo našu budućnost :)
 
Posle ponovnog slanja fotografija i scan-a ugovora i saobraznosti i naravno pretnjom da ce biti tuzeni na onaj mail za dopisivanje dobio sam odgovor oko 12h danas(mail sam im poslao nocas oko1 jer radim trecu a u firmi sam uradio scan) da su podaci ispravni i da se paket sprema. Znaci samo ostro s njima jer su to opasni prevaranti. Sedam dana sam cekao da kao provere imei a danas ga proverili za par sati, Sijo mu ga djuro. Veliki prevaranti. Veliki.
 
Banzai !
Hai...
 
Ma tek sad ima smisla sto sam dao tolike pare t.j. da nije bilo poklona ne bih uzimao S9+ nego bi cekao S10.
 
Meni nema jos potvrde a uzeo tel 15tog. Jel moguce da mora covek da preti da dobije ono sto zasluzuje.
 
Šta predlažete kao bolju zaštitu,
Spigen Neo Hybrid ili Rugged Armor?

Neophodno mi je da štiti telefon od padova, jer je izvesno da će mi ispadati (Npte 4 mi je ispadao bar 10x tragično), a da ne doda mnogo gabarita?
 
Imao sam kratko s9+ kratko i koristio samsung siliko.Dobro stiti i elegantniji je od Spigen, mada jos doise telefon cini glomaznijim.Mada ako si koristila Note to ti onda nece predstavlajti problem.Spigen sada korisim Liquid Crystal za X i odlicna je.Jedino sto je clear varijanta pa posle izvesnog vremena pocinje da zuti.

Ovo ti je Samsung koju sam koristio:https://www.vipmobile.rs/privatni/dodatna_oprema/detalji?device=569
 
Šta predlažete kao bolju zaštitu,
Spigen Neo Hybrid ili Rugged Armor?

Neophodno mi je da štiti telefon od padova, jer je izvesno da će mi ispadati (Npte 4 mi je ispadao bar 10x tragično), a da ne doda mnogo gabarita?
Ni jedan od ta dva već tough armor! Ako baš mora od ta dva onda je neo hybrid bolja zaštita ...imao sam sva tri pomenuta pa nekako iz iskustva pričam ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da, znam da je Tough "kralj" Spigena i zaštite uopšte i samo sam čekala ko će ga pomenuti :D
Bez razmišljanja bih išla na njega, zbog trapavosti koju je trpeo Note 4 i nekako preživeo bez ikakvih zaštita :D ali je upravo razlog zbog kojeg sam zadržala S9 taj da odmorim ruku od velikog i teškog telefona. Kada sam rešila da ga zadržim i odustanem od Note 8 jedan od jačih (praktičnih) argumenata bio je taj da je S9 manji je i lakši pa će mi manje i ispadati. Lakši nije baš puno, iskreno očekivala sam da je lakši poput S8 koji imamo u kući i koji je (iako na papiru ne toliko) poprilično lakši u odnosu na S9. Ako mu dodam još i Tough, bojim se da neću baš puno odmoriti ruku :D
...ali eto, baš bi mi značilo da mi neko iz prve ruke uporedi gabarit i to koliko će telefon postati nezgrapniji sa Tough, Neo Hybrid i Rugged?
I ne zaboraviti da mi je bitno da bar u glavi znam da je što bolje zaštićen od eventualnih ponovnih trapavosti koje su zadesile ex Note4 :d
 
Meni nema jos potvrde a uzeo tel 15tog. Jel moguce da mora covek da preti da dobije ono sto zasluzuje.

Ista prica, poslao 15og i nista, poslao sam im mail pre neki dan, rekli molimo vas za strpljenje dok proverimo podatke...

Ne razumem sta proveravaju toliko? Pa da salju na forenziku manje bi trajalo... Koliko se to tacno high/end Samsung uredjaja prodalo u poslednjih desetak dana koliko traje promocija, zar nije lakse da samo zamole operatere da im dostave izvestaje o prodatim uredjajima i IMEI kodovima i to je to...
 
Nazad
Vrh Dno