Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Ni kod mene nema jos, SEE mts
 
Nema nikakve razlike, samo su fokus sredili..

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Valjda nisu unazadili bateriju ili nesto drugo....

Sent from my S9
 
I da li je izasla neka dobra zastita ekrana sem onih widestone od 50e?
Ne kupuje mi se telefon gde cu staklo da placam 50e... ajd da je jedno pa i da uzmem, al tesko ce da se zadrzi na jednom
:(
 
Izaci ce me telefon skuplje od iphona 8+ :)
 
Skinut oko 5h sa punjaca, preko dana ga uopste nesto nisam koristio, bez neta. Wi-fi zadnja 3-4 sata da je povezan. Jos imam Package Disabler Pro. Sta bi bilo da ga nemam? [emoji848]
3e697669ab28d3a38929c8a5272eb378.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Skinut oko 5h sa punjaca, preko dana ga uopste nesto nisam koristio, bez neta. Wi-fi zadnja 3-4 sata da je povezan. Jos imam Package Disabler Pro. Sta bi bilo da ga nemam? [emoji848]
3e697669ab28d3a38929c8a5272eb378.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Uh,nesto tu kod tebe ne stima....evo kakvo je kod mene stanje,kombinovanje wifi/4g,malo fotkanja i snimanja,osvetljenje nije preslo preko 50% u nekim situacijama,uglavnom sam tu oko 30-40% sa osvetljenjem....ja zadovoljan!Screenshot_20190524-214516_Settings.jpeg

Sent from my S9
 
Jos je S9+ u pitanju, zaboravio sam reci. Bez drustvenih mreza, auto osvjetljenje. Ne vrac'o ga ja vise na fabricka itd. Dosadilo mi je.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ljudi ja kopao nesto i nasao na XDA... Sto se tice CFW... nasao sam jedan LightROM V17. Baterija je glavna tacka a vidim da lik izvlaci i po 11h sota :O Poslednji put je fw azuriran u maju tako da je projekat idalje ziv i to mi se svidja... Gledacu da dam sancu ovom CFW.. dosta je samsung strojio ovakav telefon mislim da moze mnogo bolje.. :d Videcu sada za vikend da odradim to pa vam javljam utiske :)
 
Daj link [emoji3]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
btw,stigao mi slickwraps skin,legao kao budali samar!

Sent from my S9
Како си успео да наручиш за Србију? Ја последњи пут када сам пробао нисам могао да изаберем испоруку овде, а пре 3 године сам узео за С7 што ме је јако зачудило.


Niko nikada nije ni rekao da će S9 dobiti Night mode. Da bi kupili S10 koji će dobiti tu "privilegiju".

Nema nikšta... Ili ja ne mogu da nadjem.
Јел мислите на ово?


Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
84deca9076e8585b9ad49c8c986a1787.jpg
 
Poslednja izmena:
Како си успео да наручиш за Србију? Ја последњи пут када сам пробао нисам могао да изаберем испоруку овде, а пре 3 године сам узео за С7 што ме је јако зачудило.





Јел мислите на ово?


Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
84deca9076e8585b9ad49c8c986a1787.jpg
Porucio jedan kolega forumas,bez ikakvih problema,uzeo sebi i meni.Pokusaj ponovo,mozda se nesto u medjuvremenu menjalo kod njih,vezano za isporuku.

Sent from my S9
 
Nikako mi se ne svidja ova njihova politika. Sada forsiraju samo S10 ekipu, kao da je S9 toliko star pa mu ledja okrenu. Nekidan citam da na OnePlus 3 dolazi Android 9, telefon star 3 i nesto godine dobija najnoviji sistem a Samsung tako brzo zaboravlja proslogodisnji top model.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Kako najlakse prebaciti podatke iz jednog S7e na S9+.
Jel Im neka Aplikacija za prebacivanje
 
Googlao sam nego ima i sto valja i sto ne valja. Najbolje iskustvo iz prve ruke
 
Sta je doneo majski update?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
I onda bato izgubiš garanciju i bacio si pare na flegšip ako mu se ne daj bože nešto desi...

Ili nosis telefon koji jedan dan ima da ti traje 15min kako je samsung krenuo.. ti biraj :D Ubacio sam dacu mu par dana da slegne pa vam javljam utiske tokom iduce nedelje :)
 
Samo udjes u podesavanja i izadjes i automatski ti setuje sve.

Sent from my S9+ using Tapatalk
 
Ljudi, koji fw je najbolje flesovati za s9+? Mislim kada je u pitanji drzava? Znam da za s7 je bio holandjanin sad ne znam za s9 :d (cisto u slucaju ako bi se sa cfw vratio na fabricki)
 
Nazad
Vrh Dno