Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Isto ovako su upropastili i Note 4 godinu dana kasnije, ja sam u šoku da se posle svega i svih pritužbi ovo i dalje stvarno dešava.
 
A ja sam mislio da ce se nakon (sitnih) proslogodisnjih presuda u Italiji proizvodjaci malo dovesti u red (bar u EU), ali izgleda nista od toga. Teraju te da kupis novi uredjaj, sto je i vise nego bezobrazno.
 
A jel može da se instalira decembarska verzija ako je na njoj kamera toliko bolja?
 
Stvarno su ukakili kameru.. sramota. Morace neki custom rom uskoro.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ja cekam custom rom ubi se al nikako da nadjem nesto, da je bazirano na samsugovom fw
 
Baterija na s9 snapdragonu,
Android 8.0

Doduse, bio je na mid power savingu vecim delom.
Kakav je vas sot na pie-u, bolji, losiji ?
fc730b2711cec16e10fd37e1a84bc681.jpg
c6d802fabb7374507e08d3bcaa0f5ea0.jpg


Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Lošija od Orea definitivno. Meni je gurao telefon na oko 5-5.5h SOT u proseku uvek na 4g, na wi-fi još i više, od kada je stigao Pie jedva da ponekada vidim tu četvorku u statistici. Po**ali su se po telefonu kompletno. Ne znam šta je doneo Pie stvarno. Fluidnost? Pa kapiram da su i kinezi za 200ak evra ovako fluidni.......
 
Sta znam,meni fotke deluju poprilicno dobro,low light dobar,po danu jos bolje....IMG_20190522_192233.jpegIMG_20190522_192120.jpeg

Sent from my S9
 
Ne znam, ja sa mojim starijim telefonima sve do S9+ nisam mogao ovakve fotke da pravim, pogotovo sa daljine od 50m ako ne i vise pa još u mraku ka osvetljenoj bini...

20190522_203411.jpg


Koji je bio najbolji Oreo za S9+ ?
 
Poslednja izmena:

^
Ovo je fotografija sa kraja decembra, ja više ne mogu da pravim ovakve slike ni u ludilu. Bili su to poslednji trzaji baš dobrih slika na S9.

Sa druge strane, ovo ispod je fotografija sa Note 4 napravljena krajem decembra 2015 iz neuporedivo veće daljine.


Šta reći... četiri godine kasnije sa telefonom koji je plaćen mnogo više, o tehnologiji i napretku za 4 godine je suludo govoriti stvarno...
 
Skoro od starta koristim night mode, juče ga ugasim i primjećujem da se telefon pofino ubrzao, sve je nekako fluidnije i tastatura radi dosta preciznije (prije sam dosta znao da brkam slova), je li primijetio još neko ovo možda?
 
Skoro od starta koristim night mode, juče ga ugasim i primjećujem da se telefon pofino ubrzao, sve je nekako fluidnije i tastatura radi dosta preciznije (prije sam dosta znao da brkam slova), je li primijetio još neko ovo možda?
Otkud night mode na Galaxy s9?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Otkud night mode na Galaxy s9?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Kako mislis otkud? Pa redovno,valjda je to sastavni deo ONE UI,nebi trebalo da je vezano za model...btw,stigao mi slickwraps skin,legao kao budali samar!
@bitrate:
Meni sve radi isto,nisam primetio nista brze ili sporije na night modu vs redovan mod. Probaj restart jedan da mu zveknes,mozda se jednostavno nesto zaglupilo....
IMG-9482938588ff458c58cd1507825b66a4-V.jpegIMG-c0055110efcdcd1218e08e2ef5644325-V.jpegIMG-e3c4ded83766e25214481db9ac2dae20-V.jpeg

Sent from my S9
 
Poslednja izmena:
Izvini, permutovao sam, gore su govorili o kamerama i fotkama pa sam se zaneo [emoji23]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako mislis otkud? Pa redovno,valjda je to sastavni deo ONE UI,nebi trebalo da je vezano za model...btw,stigao mi slickwraps skin,legao kao budali samar!
Sent from my S9

Koliko si platio sve ukupno i da li radi uopste fp skener tako prelepljen?
I da, koliko je tesko staviti to cudo.

Razmišljam se vec neko vreme da kupim nesto od dbranda ili slickwrapsa ali nikako to da uradim.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko si platio sve ukupno i da li radi uopste fp skener tako prelepljen?
I da, koliko je tesko staviti to cudo.

Razmišljam se vec neko vreme da kupim nesto od dbranda ili slickwrapsa ali nikako to da uradim.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Oko 1300din me sve izaslo,skin je bio na 70% nekoj akciji (snizenje). Dobio sam komplet nalepnice,da se oblepi ceo telefon,ali za sad sam odradio samo ledja,necu da preterujem da ga ne naruzim jos na kraju. Postavljanje je onako,nike tesko,ali moraju zivci dobri i mirna ruka :) izrada je top precizna,leglo je sve u milimetar,na kraju sam samo udario "finiš" sa fenom,ugrejao lepo sve ivice za svaki slucaj da se nebi odlepljivalo posle. Skener otiska sam prelepio zati sto ga ne koristim,da se ne grebe dzabe :) a sumnjam da radi :)



Sent from my S9
fb1325dfcb146e360c3a6d790921e732.jpg
 
I meni stigao update za maj,jel radio vec neko,kakvi su utisci?

Sent from my S9
 
Evo skidam pa javljam ako primetim neku razliku.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam samo primetio mnogo veći AOD tekst tokom punjenja.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nema nikšta... Ili ja ne mogu da nadjem.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Niko nikada nije ni rekao da će S9 dobiti Night mode. Da bi kupili S10 koji će dobiti tu "privilegiju".
 
Nazad
Vrh Dno