Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

U kojoj prodavnici ? Koliko li je tamo pixel 2 ?
Može i na pm da ne bude off preveliki :)
 
Mozemo li svi registrovati telefon(e) i dobiti garanciju (osiguranje, sta god da je) na lom ekrana?
 
Pa pise samo 7 dana od kupovine ne pise gde, ovo nije fer da nas niko nije obavestio da postoji od strane VIPa, Telenora, MTSa.
 
Mene su obavestili iz Telenora isti dan kada sam preuzeo telefon da se registrujem.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Takodje su i mene iz telenora odmah obavestili, poslali mi link na kom da se registrujem.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa pise samo 7 dana od kupovine ne pise gde, ovo nije fer da nas niko nije obavestio da postoji od strane VIPa, Telenora, MTSa.
Slobodno stavi 16. mart kao datum kupovine u upitniku i moći ćeš. Ja sam uzeo 9. marta a pošto ne postoji ta opcija zvao sam pa su mi rekli da stavim 16. mart
Uspešno sam registrovan

Galaxy S9+
 
Slobodno stavi 16. mart kao datum kupovine u upitniku i moći ćeš. Ja sam uzeo 9. marta a pošto ne postoji ta opcija zvao sam pa su mi rekli da stavim 16. mart
Uspešno sam registrovan

Galaxy S9+

Ja sam stavio 14. mart a kupljen je 12. mart. Dobio sam pdf ali nisam siguran da li mi vazi. Trazi se i da se uploaduje slika racuna na kojoj stoji 12. mart.
 
Ja sam stavio 14. mart a kupljen je 12. mart. Dobio sam pdf ali nisam siguran da li mi vazi. Trazi se i da se uploaduje slika racuna na kojoj stoji 12. mart.
Bez uploada slike mislim da ne važi - moraš slikati. Bar tako mislim. Uradi korak po korak i nema greške

Galaxy S9+
 
A broj fiskalnog racuna, ja nemam broj fiskalnog racuna i naravno NISAM znao da je rok registracije 7 dana od dana kupovine. Kao kupljen, je 9.3.2018, iako je isporucen telefon tek 12.3.2018. MTS naravno nije nista rekao oko registracije telefona... Sta raditi, kome se obratiti, hebalo ih 7 dana, smrde smrdljive, svi redom su...
 
Ma uradio sam to i dobio pdf. Samo neznam da li važi pošto je račun od 12. marta a stavio sam 14.
 
Ma uradio sam to i dobio pdf. Samo neznam da li važi pošto je račun od 12. marta a stavio sam 14.
Treba ovako da izgleda - samo sam prekrio moje podatke trebao si da staviš 16 pošto je tad zvanično krenulo
bcc88884798723809f9693b821071faf.jpg


Galaxy S9+
 
Poslednja izmena:
Da to sam dobio. Stavio sam 14. jer se tražio datum kupovine koji je kod mene 12. Pa je to bilo najpribližnije moguće. Nisam znao to za 16. da je zvanično počelo. Nadam se da nema veze.
 
Registrovao se bez problema, dobio onaj pdf. Stavio sam datum 16.3 iako mi je stigao tel 9.3 to je ustvari datum početka osiguranja. Pošto sam kupio u radnji imam fiskalni, mada sam prošli put za s8+ koristio sliku ugovora iz mts-a i nisam imao problema.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mozda je glupo pitanje, presaltao sam poslednjih par stranica nisam nasao na takvo pitanje.

Prilikom registracije za osiguranje ekrana, sta ste upisivali za BROJ FISKALNOG RAČUNA ukoliko ste telefon uzimali na rate i slali su vam ga pa nemate fiskalni racun(kao ja na primer)? Kao i ovo PRETHODNI MODEL? :)

edit:
upravo videh da je jos jedan decko pitao na prethodnoj stranici, izvinjavam se na pitanju istog pitanja :) mada odgovora jos nema :D
 
Poslednja izmena:
Mozda je glupo pitanje, presaltao sam poslednjih par stranica nisam nasao na takvo pitanje.

Prilikom registracije za osiguranje ekrana, sta ste upisivali za BROJ FISKALNOG RAČUNA ukoliko ste telefon uzimali na rate i slali su vam ga pa nemate fiskalni racun(kao ja na primer)? Kao i ovo PRETHODNI MODEL? :)

edit:
upravo videh da je jos jedan decko pitao na prethodnoj stranici, izvinjavam se na pitanju istog pitanja :) mada odgovora jos nema :D
Prethodni model napišeš šta hoćeš - ja sam stavio note 8 a za broj fiskalnog računa nemam pojma kako ide ako je uzeto na rate - probaj da preskočiš to polje ili nazovi Samsung pa pitaj

Galaxy S9+
 
Ne moze da se preskoci a zvao sam ali rade do 7, nista ako se ne javi niko do sutra da je vec to premostio napisacu sta su mi rekli iz Samsunga :)
 
Ja ću da probam bez broja fiskalnog, uzeo sam u Mts - u, a nisu mi dali fiskalni....

Btw, kojom je aplikacijom reseno a da nije Nova launcher Screen off and lock a da posle toga radi fingerprint? Na S7 sam imao registrovan fingerprint ali nisam morao da koristim ništa za zaključavanje fona, dok na s9 mora nešto i baš me smara, a kad je već tako fingerprint je najbrži, ali me i smara i umara zaključavanje na power dugme :( Ima li rešenja? Tražio sam kao po netu ali nisam našao rešenje osim preko Nova launcher.

Sent from my S9+
 
Mts ne daje fiskalni

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Zar nije logicno da vi koji nemate fiskalni da posaljete sliku ugovora provajdera gde negde pise na tom ugovoru imei telefona i model il ona nalepnica sa imei brojem.
 
Ne treba fiskalni, slikajte ugovor. Prošli put sam uradio tako i priznali su.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@DARK SIDE Ozbiljno...i da ironija bude još veća, često daju blanko papir sa eventualno popunjenim imei ili modelom telefona i nekim kopiranim pečatom (imao sam bar 3 ovakva slučaja u zadnjih par god, uključujući i ovaj note 8 poslednji i s7 edge pre njega).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno