Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Koliki vam je prosecan SoT na s9 i s9+ sa najnovijim firmverom? Jel najzad sredili mutiranje razgovora?
 
Evo kod mene na s9+ stim sto ne igram igrice i nemam instagram, ostalo tu je sve, face, viber, wa, yt, razgovori, poruke, novine ....i to bas koristim tel ne stoji kao ukras. Nisam imao ni jedan problem sa razgovorom jer su to sredili poslednjim update-om, internet kombinacija 4g i wifi, stim sto je vise na 4g nakacen.
bf16d8ca2f397b7bd64754211b45fd50.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Prednja kamera na gcamu neuporedivo bolja od stock ,zadnja kamera bolja stock od gcama
 
Kako izguras toliki SOT? Ja 5 sati maksimum. Dobro, koristim poprilicno instagram i mejlove. Automatsko osvetljenje jedna kartica 4g, druga 2g i cesto sam vise na wifi, nego na 4g.
 
Imam jednu karticu. Ostalo sve koristim takođe. Ne igram igre. 6h je na mobile data, na wifi only ide i 8+

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^Zanimljivo, pokušaću da izvučem više. I takodje ne igram igrice.

Ostao sam dužan za gcam. Zabada mnogo, iako je kao neka stabilna slow verzija. Portret mod funkcioniše samo je baš spor, ali opet daje dobre rezultate, bolje od live focusa. Obicne fotografije su prezasicene bojama, tako da mi je bolja stock aplikacija. Noćni režim ne vredi koristiti. Eto, ukratko. Mogu slobodno da kazem da je nepotrebno instalirati, makar ovu sadasnju verziju.
 
Koliki vam je prosecan SoT na s9 i s9+ sa najnovijim firmverom? Jel najzad sredili mutiranje razgovora?

U proseku bude oko 4h kad stavim na punjac na 15-20% baterije, rekord mi je blizu 6h, ali je to bilo cedjenje do zadnjeg procenta, nije mi realno bilo. U sustini nije losa baterija, mada dosta losija od htc u11 koji sam imao pre ovoga, cesto mi se desi da dopunim kad dodjem posle posla oko 17h, bude dosta razgovora. Igrice ne igram.
 
~4h za s9 mi ne zvuci bas mnogo. Zar je moguce da s9+ gura 7h a obican tek 4h, bas je velika razlika..
 
Upravo zbog te razlike se i mučim sa ovim dimenzijama ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Probaj ovu verziju:
https://drive.google.com/file/d/1-G7pojhQUHirxWwFuQ5WctmXC_jBYps2/view

Podešavanja prvo ova:
One Working Settings( there are several):
Model: Pixel 2xl
Config cam: Nexus 6 hdr+
Hdr+ parameter: High

Ako ne radi, onda stara:
Model: Nexus 6
Portrait mode on all models: on
camera.af.debug.show: off
camera.faceboxes: on

Kod mene je rec o S9+ verziji

S9+ via TT

Baš ovu verziju sam imao instaliranu i ne vredi je..ti fon zbog portret moda.

Što se tiče baterije, evo ide ka tome da bude bolji SOT. Na 55% sam, sve vreme 4g i 2g druga, a 3h SOT-a.
 
Napravim ja to i bez oporavka od operacije ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa ovo na slici punjeno 5 puta :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Haha pa da, kako bi izdrzao, stvar je da sam u prethodna 24h gledao 12h u ekran :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel moze predlog za neku dobru zastitu za S9?
Dobijam sluzbeni pa mi treba savet u sta da ga umotam.
Da li neko ima iskustva sa onim case-ovima,LED i onaj drugi?
 
Može, čitaj temu malo u nazad!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel moze predlog za neku dobru zastitu za S9?
Dobijam sluzbeni pa mi treba savet u sta da ga umotam.
Da li neko ima iskustva sa onim case-ovima,LED i onaj drugi?

Ovo za staklo sa bas ovog sajta: https://www.mobilefun.co.uk/whitest...g-galaxy-s9-full-cover-screen-protector-66100
Zaprepastit' ces se cenom ALI VREDI SVAKU PARU.

Futrole imas razne, pa ako mozes cekati naruci od nekud Spigen Ultra Hybrid jer se slaze sa ovim "staklom" odozgo, dobro stiti telefon, lepo, prozirno (a ima i u bojama, sto cela sto ivice (po bazelima)...) pa sa Amazon.de ili Amazon.com (usa) pa preko https://www.mailboxde.com/ (Nemacka) ili https://planetexpress.com/ (usa) ili https://www.shipito.com/ (usa) posaljes sebi i strpljivo cekas 20-40 dana da stigne, iz nemacke za 7-10 dana max.

Evo moj S9+ kako u njemu izgleda:

124.jpg

Ako volis flipove uzmi kozni Nillkin Qin i zaboravi na led dzidzabidze i zastitu za staklo.
 
Poslednja izmena:
I tako, krenuli dijabole i ovde da uslovljavaju!!...a taman sam mislio da se opametili posle s8 i svega što sam im po spisku...
fc0d28720518e4392a2837b568310288.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne da mu skor 100/100 jer nije uključio skeniranje. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio do jutros!...strašno koliko me ovo iritira

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni stalno na 90 - čini mi se da je na početku bilo 100 ali ne mogu da tvrdim

S9+
 
Kod mene ovako. Ja ni ne ulazim tu.
2134a730adaff3b1414efaef65f1c844.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bio do jutros!...strašno koliko me ovo iritira

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
E samo da znaš kakvu ja polemiku vodim sa gospodom iz Samsunga...
U toku je još uvek a ako ne bude kako treba prepisku ću objaviti između ostalog i ovde

S9+
 
I meni je išlo do 100 na S7 edge. Sad vidim da ni meni neće preko 90 bez aktiviranja AV. Izgleda da je sad svima tako.
 
Nazad
Vrh Dno