Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Moguce da tripujem.Mada mi istorija kaze da ne bi bilo prvi put da sam baksuz kad uzimam telefon [emoji23].Hvala svakako.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A koja je fora sa tim in displej skenerom, meni to deluje bulja glupavo. Drugo je da to radi na celom ekranu pa da kada je ugašen dovoljno je samo staviti prst. Ovo što sam ja video u praksi deluje krajnje glupo i nepraktično u poredjenju sa fizičkim skenerom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Biće preko celog ekrana kad prvo izmuzu pare za next big thing (fp ispod ekrana).
 
Opa, šta radi novi nemački (DBT) SEE, OTA update drugi dan, a ne buđavi VIP.
 

Prilozi

  • Screenshot_20180622-123436_Software update.jpg
    Screenshot_20180622-123436_Software update.jpg
    434.1 KB · Pregleda: 140
Jel se gubi garancija kod Samsung telefona ako Flash-uje fw koji nije za našu regiju preko odina?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel se gubi garancija kod Samsung telefona ako Flash-uje fw koji nije za našu regiju preko odina?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ne, mozes da ubacis koji zelis, samo ako se rutuje telefon onda se gubi.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja čekam jul/avgust da odradim update. Nekako mi se iz iskustva pokazalo da do tada što srede i poprave, to je to, posle samo krenu u suprotnom pravcu (protiv nas) da rade!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja čekam jul/avgust da odradim update. Nekako mi se iz iskustva pokazalo da do tada što srede i poprave, to je to, posle samo krenu u suprotnom pravcu (protiv nas) da rade!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Valjda ne bi trebalo da rade protiv korisnika barem do izlaska s10, posle da kažem da ima donekle logike.
 
Valja pripremiti teren uvek na vreme ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dosta se žale na ostalim brendovima da im opala baterija sa junskim update-om, nešto google za*mjau**mjau**mjau**mjau* mada moguće da je samsung to iskorenio kao i multi touch bug što nema na samsung 8.x dok su ostali imali/ju

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koristim Samsung od S2, iz nekog iskustva posle par update najbolje je uraditi restart. Ja sam na N8 imao opadanje baterije sa maj i jun update. Kada sam uradio restart telefon je dosao sebi. Preko noci je gubio 13% baterije a sada 2%.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Iz recovery moda wipe date/factory reset, moja greska. Posle toga dodje telefon sebi i nema vise curenje baterije.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Opšte poznato je da na svim Android telefonima treba da se radi factory reset posle update-a sistema.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja nikada nisam uradio factory reset na bilo kom telefonu koji sam imao, to uradim samo pre prodaje.

U11 via TT
 
Iz mog iskustva i mora drugih ljudi posle nekog većeg apdejta se uradi fr da sve to "legne na mesto".. Uvek ima neke sitne boljke..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Moguce da ne primecujem neke sitne gluposti, mada bi sigurno radio reset da mi nesto smeta i sl.

U11 via TT
 
Opšte poznato je da na svim Android telefonima treba da se radi factory reset posle update-a sistema.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ne mora bas uvek ako je mali update, cim su veci kao 1.jun do 560mb onda je preporucljivo.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja to volim preventivno da uradim..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mene mrzi da ga i restartujem, na s7e sam redovno morao factory zbog baterije, s8+ poneki restart nedeljno jer mi uspori, 9+ od kad ga uzeo ništa sve radi kako treba napokon, baterija dobra od prvog dana i posle svog ovog vremena bez restarta ista.

6fda09b41caf7c7e44dd853c9d63ca22.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I kakva je junska zakrpa? Je l ima nekih promena kod potrosnje energije?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mene interesuje na kom vam je mestu cell standby po potrosnji? Meni je vecinom na drugom ili trecem mestu sa 12-13%,pa se pitam da li je to normalno..
 
Pa zavisi od ostalih app, ako ništa ne radiš na tel to je manje vise ok, posebno ako ti je signal losiji. Koliko ti izdrzi baterija?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma signal mi je ok,4g uglavnom stalno pun..pa generalno telefon mi koristi za whats,pozivi,mail i aplikacije vezane za internet,nista igrice face instagram..pogasio background procese koji mi nisu potrebni preko package dissabler-a,i opet mi je oko 4 do 4:30h sot..
 
Nazad
Vrh Dno